Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bugs

ExII - Polar czy klasyka

ExII wybór   

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy że jak w filmie, there can be only one - prawy czy lewy? Polar 216570, czarny 226570.

Pomijam kwestie wartości, czarny to nowsza wersja ale różnice koperty i bransolety są minimalne.

_MG_0409.jpg

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały. 

Choć chyba w nowym (czarnym w rym zestawieniu) jest nowy mechanizm.  Jednak pomimo tego myślę,  że wybrałbym biały. 

 

Najlepiej biały nowy. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym czarną tarczę, ponieważ bardziej mi pasuje do charakteru zegarka.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy doradzić w zakupie czy w sprzedaży bo nie wiem :)

 

Jak w zakupie, to zależy czy podobna Ci się bardziej biały czy czarny. 

Jak w sprzedaży, to zależy czy podoba Ci się bardziej biały czy czarny. 

 

;)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy doradzić w zakupie czy w sprzedaży bo nie wiem
 
Jak w zakupie, to zależy czy podobna Ci się bardziej biały czy czarny. 
Jak w sprzedaży, to zależy czy podoba Ci się bardziej biały czy czarny. 
 

Sam fakt że wybrałem ten niezbyt popularny model świadczy już trochę o tym że idę "pod prąd" ( no dobra, nie udało mi się zapisać na Pepsi ), więc tym razem pytanie nie o to który mi się bardziej podoba a po prostu o Wasze preferencje  
W zakupie już nie ma co doradzać bo białego nie można już zamówić. Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowy Polar podoba się bardziej z czarną tarczą. Jaro czy mi się wydaje, że nowy ma nieco smuklejsze ucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

Mi nowy Polar podoba się bardziej z czarną tarczą. Jaro czy mi się wydaje, że nowy ma nieco smuklejsze ucha?

Tak, w nowym uszy są minimalnie pocienione i mniejsza osłona koronki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo świetnych czarnych sportowych zegarków, ale ten biały jest jedyny w swoim rodzaju i jest doskonały. Głos na polara.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mirosuaw napisał(-a):

Jest mnóstwo świetnych czarnych sportowych zegarków, ale ten biały jest jedyny w swoim rodzaju i jest doskonały. Głos na polara.

Dokładnie, +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyróżniający się na tle reszty R - zdecydowanie polar :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem oba - na mojej łapie lepiej wyglądał czarny, Białas jest taki trochę "mdły". Mój głos na czarnego! 

 

Czarnego nawet kupiłem, a do wyboru miałem oba. Czemu sprzedałem? Bo trafił się Lange w super ofercie. ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny bardziej uniwersalny a biały ciekawszy, takie są moje odczucia.

Najprawdopodobniej  to czarny będzie szukał nowego domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie czarny z tej dwójki.Natomiast u mnie wyjaśniła całą kwestię przymiarka bo na foto w klubie czy necie miażdżył biały ,którego finalnie mierzyłem aż 3 x....Czarnego zawsze nie było w salonie mimo ,że szukałem często za granicą w dużo lepiej zaopatrzonym butiku.

 

178da8c3930c75ae.jpg

 

26b34418e33fb6ed.jpg

 

83e8d8977206fe62.jpg

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Genovese_ napisał(-a):

Dla mnie zdecydowanie czarny z tej dwójki.Natomiast u mnie wyjaśniła całą kwestię przymiarka bo na foto w klubie czy necie miażdżył biały ,którego finalnie mierzyłem aż 3 x....Czarnego zawsze nie było w salonie mimo ,że szukałem często za granicą w dużo lepiej zaopatrzonym butiku.

 

 

 

 

 

 

Mnie do czarnego zniechęcały te odcięte ( "pływające" ) wskazówki - wiem że to klasyka, nawiązanie do pierwowzoru 1655 ale nie mogłem się przekonać.

W aktualnym jest już normalnie chociaż to Twoja wersja jest bardziej "koszerna". Najbliżej oryginalnego 1655 jest Steinhart ;) 

Biały jest bardziej nietypowy ale w gorszym świetle czarny wygrywa czytelnością a polerowane wskazówki i indeksy robią wrażenie bardziej premium, pod czarną farbą ( w dodatku niedokładnie położoną ) trudno się domyślać białego złota.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na białego z uwagi na większą oryginalność która dziś ma dużą wartość. Dodatkowo ta piękna perłowa tarcza jest super i wbrew pozorom oznaczenia na niej są wyraźne👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.