Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Roczniak Kienzle, jeszcze przed czyszczeniem. Takiego jeszcze wcześniej nie widziałem. Kupiłem z 2 wahadłami (kulowe jak na foto) i dyskowe (z fazą i prowadnicami). Mnie bardziej podoba się w nim kulowe, bo dyskowe wisi zbyt wysoko jak na mój gust. Brakuje 2 pierścionków osłony włosa.

20220417_123506.jpg

20220417_123520.jpg

20220417_123549.jpg

20220417_123603.jpg

20220417_123703.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to na aukcji.

Dla mnie to kolejny garażowy wyrób. 

To tylko moje zdanie oczywiście jest.

Te wkręty w górnej półce to tragedia,,powinny być 4 ładne sterczynki ale garazownik nie miał pod ręką. 

Już widzę ten opis i cenę   na alal...

np. obudowa niekatalogowa 🤣🤣

Lubisz bardzo te prototypy 😁😁😁

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda z dyskiem.  Zauważyłem  oldtime, że jesteś bardzo skrupulatnym recenzentem moich postów. Zawsze pierwszy i zawsze krytyczny. Tak trzymaj.☺️ A prototypy lubię, są unikatowe. Nie mam żadnych 2 identycznych zegarów w swoich zbiorach, każdy jest inny.

 

 

20220417_155006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehmm. Że tak przytoczę stary kawał, w dość długiej wersji:

 

Środek Zimnej Wojny. USA, obawiając się ataku ZSRR, szkolą szpiegów, by zdobyli informacje. Kurs kończy najlepszy z najlepszych wśród najlepszych. Dzień odprawy.
- Listen! - mówi dowódca - Twoja mission jest top secret i very fuckin' important. Twoim celem jest dotrzeć do Moscow i zdobyć top secret information na temat planowanej invasion! Potem nasz łącznik we Vladivostok załatwi ci powrót do USA. Zrozumiałeś?
- Yes, sir! Znaczy... Da, tawariszcz kamandir!
Zrzucają agenta na totalnym zadupiu. Po kilku godzinach znajduje wioskę - kilka chałupek na krzyż. Myśli sobie:
- OK. Teoria teorią, time for practise.
Dostrzega babulkę na ławeczce, podchodzi doń:
- Zdrastwujcie, babciu.
- Zdrastwujcie, amerikanski szpiegu.
- Szto?
- Zdrastwujcie, amerikanski szpiegu.
- Szto? Ja nie amerikanski szpieg, ja ruski!
- Niet, wy nie ruski, wy amerikanski szpieg.
- Ja nie ruski? Nu pagadi!
Odśpiewuje babulce hymn ZSRR, Katiuszę, Kalinkę, Pust wsiegda budziet sonce.
- I szto? Ja nie ruski?
- Niet, wy amerikanski szpieg.
- To patrzcie teraz!
Odtańcowuje jej kazaczoka i to tak jakby nic nie robił od dziecka, tylko nak***iał kazaczoki.
- I szto? Ja nie ruski?
- Niet, wy amerikanski szpieg.
Facet myśli sobie:
- Damn it. Jak ona? Yeah, w sumie mówić, śpiewać i tańczyć każdy się nauczy. Ale tego nie da rady...
Tu wyciąga zza pazuchy pół litra. Otwiera i obala flaszkę w rekordowym tempie.
- I szto? Ja nie ruski?
- Niet, wy amerikanski szpieg. - Ale, kak wy? Gawarim kak ruski...
- Da.
- Śpiewam kak ruski...
- Da.
- Tańczę kak ruski...
- Da.
- Nawet piję kak ruski!
- Da.
- To kak wy poznali, ze ja amerikanski szpieg?
- Panimajesz, u nas w Sajuzie czornych niet.

 
 
 
 
 

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odpisuje na twoje posty poniewaz sprzedajesz te gnioty pozniej na allegro za cene z kosmosu.

Szukasz jelenia ktory słabo sie zna na roczniakacz,naginasz fakty .

Unikatowe niekatalogowe wahadlo- to z alal czesc opisu,zabawne.

Tylko Ty pokazujesz tu tyle prototypow wiec pisze co o tym mysle i zawsze podkreslam ze to moja opinia.

Jestes jedynym zbieraczem na tym forum z taka iloscia prototypow- chyba z zazdrosci tak sie czepiam😃.

 

 

 

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, erzlot napisał(-a):

Roczniak Kienzle, jeszcze przed czyszczeniem. Takiego jeszcze wcześniej nie widziałem. Kupiłem z 2 wahadłami (kulowe jak na foto) i dyskowe (z fazą i prowadnicami). Mnie bardziej podoba się w nim kulowe, bo dyskowe wisi zbyt wysoko jak na mój gust. Brakuje 2 pierścionków osłony włosa.

20220417_123506.jpg

20220417_123520.jpg

20220417_123549.jpg

20220417_123603.jpg

20220417_123703.jpg

Osobiscie  nie  jestem przekonany  co  do  oryginalnosci  tego  roczniaka,motywy floralne to juz  calkiem od  czapy  no ale  co komu  sie  podoba.Podstawa  powiedzialbym  niespotykana zeby  nie  napisac niestosowna.

Edytowane przez janekp

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Por favor, senor, florales, florales, pero pernos vulgeres, pernos...


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.04.2022 o 14:06, erzlot napisał(-a):

Roczniak Kienzle, jeszcze przed czyszczeniem. Takiego jeszcze wcześniej nie widziałem. Kupiłem z 2 wahadłami (kulowe jak na foto) i dyskowe (z fazą i prowadnicami). Mnie bardziej podoba się w nim kulowe, bo dyskowe wisi zbyt wysoko jak na mój gust. Brakuje 2 pierścionków osłony włosa.

20220417_123506.jpg

20220417_123520.jpg

20220417_123549.jpg

20220417_123603.jpg

20220417_123703.jpg

Nie komentuję oryginalności, bo nie mam porównania ze źródłem, tj. katalogami producenta. Niemniej, na co zwrócił uwagę old time, te wkręty zarówno na górze, jak i na dole są szpetne - coś by tu trzeba poprawić. Najbardziej mnie razi nieproporcjonalnie wysoko zawieszony balans - tu bym sugerował wymienić włos na dłuższy i o odpowiednio większym przekroju, aby utrzymać niezmienny okres wahań. Na pewno będzie lepiej wyglądał. A te wykrzywione nóżki przy specyficznym kształcie klosza mają nawet swój urok i mnie się podobają. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamienić, to na sterczynki . Na aktualnym włosie chodzi nawet punktualnie. Chyba najbardziej wizualnie pasowałoby wahadło "z przedłużką".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.