Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Jarozlaw

Pokaż swojego 'modowego' :)

Recommended Posts

Guest Jarozlaw

 Zapytam z czystej ciekawości, choć nie spodziewam się dużego odzewu.

~ Czy posiadacie w posiadaniu czysto modowe zegarki?

Podejrzewam że tak, tylko z doświadczenia wiem, że ciężko się przyznać : )

Zacznę więc od siebie, tak, posiadam - cztery Esprity, których gdyby nie logo, ciężko by się było powstydzić.

No po prostu są ładne. Może oprócz tego, któremu sam zrobiłem tarczę 😜

Tak więc apel do szanownego grona - Nie wstydźcie się i pokażcie swoje 'modowe' 😜

 

Oto moje, czasami noszę : )

 

 

 

IMG_20220922_174826s.thumb.jpg.7168152737198a28b613501930f07975.jpg

 

 

 

Edited by Jarozlaw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Jarozlaw

Zawsze wydawało mi się, że majtasami nazywamy zegarki modowe, a nie budżetowe nurki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, Jarozlaw napisał(-a):

Zawsze wydawało mi się, że majtasami nazywamy zegarki modowe, a nie budżetowe nurki :)

 

 

Dla jednych budżetowy nurek , dla drugich spełnienie marzeń zegarkowych .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Jarozlaw

Ok, edytuje w takim razie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Jarozlaw napisał(-a):

Zawsze wydawało mi się, że majtasami nazywamy zegarki modowe, a nie budżetowe nurki :)

 

Ale ten Citizen to wyjątek. Nie bez przyczyny 😉

 

obraz.png.389cb9d073f8f2d757f8594619a489e6.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

A proszę! Dziś wrzuciłam w wątku „co masz dziś na ręku”. Przy moich klasycznych ten jest totalnie z serii „bling bling”. Ale był prezentem, od osób, które wiedząc jak lubię zegarki szukały długo w dobrej wierze, czegoś „piękneeeego”. Radość w oczach w momencie dawania została mi w pamięci i noszę głównie jak się z nimi widzę. Niemniej jednak jak każdy prezent przywołuje radość i zaangażowanie z jakim darczyńcy go wyszukali. I co śmieszne, ten MK jest bardzo dokładny, bransoleta, koperta i szkiełko się nie rysują, nie odbarwiają, nie matowieją, nic z kamyczków nie odpryskuje i wygląda na to, że wbrew pozorom nie będzie łatwy do zajechania. 

IMG_1426.jpeg

IMG_1427.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierre Cardin. Zobaczyłem na allegro i musiałem wziąć, ośmiokątna koperta i zintegrowana bransa robią robotę.

pc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skagen. W tytanie. W automacie. Ciekawe zastawienie, jeśli chodzi o tę modową markę, która - co by nie mówić - ma swój styl. Był tanio (kilkanaście procent ceny wyjściowej nowego), to wziąłem na spróbowanie. Ogólnie całkiem ładny zegarek. podoba mi się kształt koperty i napisy na szkle. Oczywiście trochę za duży, no i ten meszyk z malowanej stali taki se. Tak czy inaczej ciekawa alternatywa dla koszernego chińczyka.

876g7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.