Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Październik "Niebiesko mi!" GŁOSOWANIE

Niebiesko mi  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Pora na głosowanie, tematem przewodnim października jest hasło...

 

1031964018_Tudor-Black-Bay-58-Navy-Blue-new-launch-2020(1).thumb.jpg.c4f9ac034d2cb1a4e3a53b0bca8c656d.jpg

 

 

 

Głosowanie potrwa do 28.10.2022 do godz. 20:00

 

Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, za trzecie 4 punkty.

 

Można oddać głosy na więcej niż jedno zdjęcie.

Zabronione jest głosowanie na własną pracę.

Tradycyjnie już @Eugeniusz Szwed postanowił kogoś wynagrodzić :) A kogo? O tym sam zadecyduje!

 

 

Szpindlakfan

 

4o99yzZ.jpg

 

 

Cyklotymik

 

LF6vt88.jpg

 

 

Perpetuum Mobile

 

q2ie4Va.jpg

 

 

Peri

 

QypQyYa.jpg

 

 

Masu "Niebieska cytrynka"

 

63HXSbr.jpg

 

 

Nocny Duch "I’m feeling blue"

 

bTXm19E.jpg

 

 

Beniowski

 

icoVUpN.jpg

 

 

Edmund Exley

 

N0Z90Zg.jpg

 

 

Enkil

 

ChZsm7Y.jpg

 

 

Lysolek007

 

9E1SBVG.jpg

 

 

Olciakk

 

Kpw7LpM.jpg

 

 

Jan

 

lacKkeS.jpg

 

 

Waldzior

 

6BTTwmJ.jpg

 

 

Funky_koval

 

51RzBr6.jpg

 

 

A oto zwycięzcy! :)

1. miejsce - lysolek007

2. miejsce - Cyklotymik

3 miejsce - Masu

 

Gratulujemy i zapraszamy do dyskusji :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wam się widzą zdjęcia w tej edycji? Ja oceniam bardzo na plus, a frekwencja to już w ogóle super :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczestnicy dopisali, oby tak samo było z głosującymi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rk7000 napisał(-a):

Świetne zdjęcia - tym razem nie mogłem zdecydować się na jedno zdjęcie więc poszły na dwa głosy :) 

 

 

Miło to czytać, ja też nie potrafiłem oddać tylko jednego głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dotarło do mnie jak bardzo się wkopałem !!! Wymyśliłem sobie że wybiorę jedną pracę ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Teraz dotarło do mnie jak bardzo się wkopałem !!! Wymyśliłem sobie że wybiorę jedną pracę ... 

Nic strasznego, jedynie 14 osób liczy na nagrodę - nie czuj presji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z uczestników został skrzywdzony przez los i przez techniczny problem. Jego praca nie była jeszcze widoczna, kiedy wiele osób oddawało już swoje głosy.

Myślę, że mógłby być z tego powodu faworytem do nagrody od @Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna fotka która będzie w mojej subiektywnej ocenie niestety poza podium. Pozostałe walczą ! 13 nagród oczywiście nie będzie, ale jedna na 100%  prawie jest wytypowana.Czy będzie jeszcze jedna ? Może ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto zwycięzcy! :)

1. miejsce - lysolek007

2. miejsce - Cyklotymik

3 miejsce - Masu

 

Gratulujemy i zapraszamy do dyskusji :) 

 

 

 

@lysolek007 poproszę na priv o propozycję tematu na listopad :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za głosy na moją pracę 👊

Co do tematu konkursu pozostawiam to prowadzącym, u mnie coraz mniej pomysłów zarówno na zdjęcia jak i tematy 📸🙃raz jeszcze dzięki wszystkim za zabawę 👊


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lysolek007 napisał(-a):

Dziękuje za głosy na moją pracę 👊

Co do tematu konkursu pozostawiam to prowadzącym, u mnie coraz mniej pomysłów zarówno na zdjęcia jak i tematy 📸🙃raz jeszcze dzięki wszystkim za zabawę 👊

Zajmiemy się tym, bez obaw :) Swoją drogą w tej edycji mniej zorientowani mogli się zastanawiać, która fotka to Twoja :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Zwyciezcy i pozostalych uczestników.

Dziękuję z fajną zabawę i głosy oddane na moje zdjęcie. Nie sądziłem, że stanę na pudle. Konkurencja była naprawdę silna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głosowałem tak: Szpindlakfan - bo przedstawiona scenka rodzajowa ma duży potencjał na pewną frywolność ... więc może być, hmm ...niebiesko? No może!

Cyklotymik - statek kosmiczny i ziemia z góry ... Jest niebiesko? Tak, bo ziemia to przecież niebieska planeta!

No i jeszcze Enkil - autostrada, a za plecami grupa speed ... I tu też ponad wszelką wątpliwość może być, ech, niebiesko ... zwłaszcza że ceny poszły w górę. Czapki z głów dla tych Panów! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich uczestników !!!

Rzeczywiście zrobiło się niebiesko ... Czy moje typy są zgodne z tymi wynikającymi z głosowania ? Niestety nie do końca. Jedno zdjęcie z trzech najwyżej notowanych też oceniłem wysoko, pozostałe prezentują wysoki poziom, ale do upominków wybrałem tylko dwa spoza oficjalnej listy trzech wygranych. 

Są to w/g mojej subiektywnej oceny - zdjęcie od  Perpetuum Mobile za piękną niczym nie zmąconą  w pełni niebieską kompozycję i zdjęcie od Enkil za pewną inność i może nawet nonszalancję ... 

 

Obu Was proszę o dane do wysyłki czyli nr tel., adres email i nr paczkomatu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Są to w/g mojej subiektywnej oceny - zdjęcie od  Perpetuum Mobile za piękną niczym nie zmąconą  w pełni niebieską kompozycję i zdjęcie od Enkil za pewną inność i może nawet nonszalancję ... 

 

Bardzo mi miło. Dziękuję. 😌

A pomysł @Enkil też mi się spodobał i dostał mój głos.

 

2 godziny temu, Masu napisał(-a):

Do mnie też fotka @Perpetuum Mobile przemawia. Żałuję że po czasie ją doceniłem i nie oddałem głosu. 

 

Również bardzo dziękuję.

Taka "samokrytyka" i Twoja pozytywna opinia są dla mnie więcej warte niż głos w konkursie. ☺️

 

No i oczywiście gratuluję wszystkim zwycięzcom pięknych fotografii. W tej edycji naprawdę obrodziło dobrymi i pomysłowymi pracami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców, miło mi że moja fotografia została doceniona. Ja od pewnego czasu oddaję głos subiektywnie jedynie na jedną pracę. Tym razem była to fotka zegarka kieszonkowego z ciekawą scenką - w emalii ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem nagrodę pocieszenia. Bardzo dziękuję. Jest świetna i do tego bardzo fotograficzna.

1f9e283f0c07377b97424d81dee3c8ad.jpg

Najśmieszniejsze jest to, że dzisiaj rano odebrałem z paczkomatu ten album, a dokładnie wczoraj wieczorem postanowiłem go kupić i zrobiłem wpłatę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Najśmieszniejsze jest to, że dzisiaj rano odebrałem z paczkomatu ten album, a dokładnie wczoraj wieczorem postanowiłem go kupić i zrobiłem wpłatę emoji3.png.

Haha, czyli trafił w dobre ręce! Podziękowania dla @Eugeniusz Szwed za kolejny, świetny upominek w naszym konkursie 👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś również ja odebrałem przesyłkę od prezesa :) dziękuję bardzo :)

Miła muzyka.

 

IMG_20221103_164854.thumb.jpg.e9cb5aaca738e67fc0648bb1d5ee98b5.jpg

IMG_20221103_164744.thumb.jpg.c7be17c5034e7e80aeb6748e348c483b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.