Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Spotkanie Świąteczno - Noworoczne 2022 / 2023

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko delikatna sugestia aby zorganizować w jeden z sobotnich wieczorów grudnia wzorem lat ubiegłych, np. 10 lub 17  dla wszystkich chętnych Spotkanie Świąteczno - Noworoczne 2022/2023 🎄 

Trochę zegarkowo, trochę towarzysko - klubowo, z quizem, z drobnymi prezentami,  z muzyką i zabawą.  Wchodzą w rachubę na razie dwie lokalizacje - Warszawa albo Kraków. Warszawa - bo jestem w stanie zorganizować wszystkie elementy spotkania po kosztach lub niektóre gratis , a Kraków bo tam są chętni do zorganizowania takiego wieczoru. 

Impreza niestety byłaby płatna dla wszystkich - od osoby lub od pary. Z klubowych pieniędzy nie byłoby nic uszczknięte, chyba że trafiłby się sponsor lub partner 😜 

Ja, bez względu na miejsce, termin i datę, deklaruję swoją obecność i daleko idącą pomoc organizacyjną. Tzn. wezmę się za to.

 

1. Eugeniusz Szwed + 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wpadnie mi nic nadzwyczajnego, to na termin 10 grudnia zgłaszam swój akces. :)

 

1. Eugeniusz Szwed + 1

2. Mario1971 + 1


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wstępnie na sobotę 10 grudnia:

Mamy już 5 osób. Proszę zgłaszajcie swój ewentualny udział. Przy 30 osobach będzie już sensownie 🎄

Pomysł jest aby zorganizować to spotkanie w tym samym miejscu co poprzednio czyli Studio Rytm na Mokotowie. Katering byśmy ograniczyli do niezbędnego minimum - ograniczamy koszty czyli jak najwięcej we własnym zakresie.  Mini recital Małgorzaty Skrzyniarz z kilkoma utworami z jej autorskiego materiału z płyty czekającej na wydanie. Jeśli będzie w tym czasie w kraju i w Warszawie, to może bardzo krótki występ Janka Pentza (na razie jeszcze nie gwiazdorzy. Chociaż po ostatnim koncercie z Tommy Emmanuelem różnie może być ) . Prócz tego oczywiście pokaz tańca np. walc wiedeński  i coś latino. Ekspresowa nauka kilku kroków ... przyda się na bal sylwestrowy czy inną prywatkę. 

Byłby quiz z kilkoma pytaniami - czyli jak zawsze mechanika kwantowa, astrofizyka i geometria Fibonacciego. Może też coś o zegarkach ...

Później już tylko muzyka mechaniczna i tańce do rana 😂

I obiecuję - nie będę śpiewał !!!

PS

zerknijcie na fotki z ubiegłego spotkania. Byłby mniej więcej taki klimat. 

 

 

1. Eugeniusz Szwed + 1

2. Mario1971 + 1

3. Hecke 

4. pk_kamil + 1

5.  eye_lip + 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Warszawa to my jesteśmy chętni,  co do terminu to się dostosujemy i ciasto też przyniesiemy;):)

pk_kamil +1

 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że też by mi się udało jeśli wwa. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie jakieś propozycje np. mam talent i chcę się pokazać, to taki występ będzie potraktowany priorytetowo !  Namówcie też swoich znajomych na takie wieczorne wyjście i zabierzcie ich ze sobą. Im nas więcej tym taniej wyjdzie za salę 😜

 

Wstępna lista klubowiczów skorych do zabawy 🎄

 

1. Eugeniusz Szwed + 1

2. Mario1971 + 1

3. Hecke 

4. pk_kamil + 1

5.  eye_lip + 1

6.  Butik (może +1) ale tylko Warszawa 17.12

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Jeśli macie jakieś propozycje np. mam talent i chcę się pokazać, to taki występ będzie potraktowany priorytetowo :)

 

Wstępna lista klubowiczów skorych do zabawy 🎄

 

1. Eugeniusz Szwed + 1

2. Mario1971 + 1

3. Hecke 

4. pk_kamil + 1

5.  eye_lip + 1

6. Butik (może +1) ale tylko Warszawa 17.12

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie naciskam, ale został tylko miesiąc do ewentualnego klubowego spotkania Świąteczno-Noworocznego ! To mało czasu na dopięcie wszystkiego. Mamy już około 10 osób chętnych. Optymalnie byłoby 30 + !  Jeśli zapisy przyspieszą to zrobię wstępną rezerwację sali studia Rytm.

Do końca tygodnia muszę dać odpowiedź  🎄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

1. Eugeniusz Szwed + 1

2. Mario1971 + 1

3. Hecke 

4. pk_kamil + 1

5.  eye_lip + 1

6.  Butik (może +1) ale tylko Warszawa 17.12

7. Maciej MM

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej

Edytowane przez MaciejMM

Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie mam na 10 grudnia już inną imprezę zarezerwowaną, ale na późniejsze godziny.

Zakładam jednak, że spotkanie KMZiZ rozpoczynałoby się o 18 tak jak w ubiegłym roku i w takim wypadku na 10 grudnia w Warszawie proszę o zapisanie

agremi + 1


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eugeniusz Szwed

Czy już wiadomo, że będzie spotkanie, lub że go nie będzie? Czy nie wiadomo?


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie będzie !

 

Wzorem lat ubiegłych, organizujemy  dla wszystkich chętnych,  Spotkanie Świąteczno - Noworoczne 2022/2023 🎄 

Termin:

sobota 10 grudnia, godziny wieczorne. Wstępne założenie to początek o godz 18:00 

Spotkanie w tym samym miejscu co poprzednio czyli Studio Rytm na Mokotowie. Katering byśmy ograniczyli do niezbędnego minimum - ograniczamy koszty czyli jak najwięcej we własnym zakresie.   

Podczas wieczoru byłoby muzycznie. Miedzy innymi wystąpi z mini  recitalem Małgorzat Skrzyniarz 3-4 utwory z jej autorskiego materiału z płyty czekającej na wydanie. 

 

Byłby jeszcze występ Ivvy z jedną lub dwoma kompozycjami z też przygotowywanej do wydania płyty. Ta ballada będzie pewną artystyczną niespodzianką !

 

 

Prócz tego oczywiście pokaz tańca np. walc wiedeński  i coś latino. Ekspresowa nauka kilku kroków ... przyda się na bal sylwestrowy czy inną prywatkę. 

Byłby quiz z kilkoma pytaniami - czyli jak zawsze mechanika kwantowa, astrofizyka i geometria Fibonacciego. Może też coś o zegarkach ...

Później już tylko muzyka mechaniczna i tańce do rana 😂

I obiecuję - nie będę śpiewał !!!

PS

zerknijcie na fotki z ubiegłego spotkania. Byłby mniej więcej taki klimat. 

Mam już kilka drobiazgów "NOMOS" na nagrody w quizie. Przekazał je Piotr Chmiel.

 

Koszt od osoby 50 - 70 zł. Im więcej będzie chętnych tym koszt jednostkowy za salę będzie niższy. Katering organizujemy we własnym zakresie. Muzyka - to moi przyjaciele więc biorę to na siebie. Będzie trzeba po wejściu zmienić obuwie !!! Taki jest wymóg z uwagi na parkiet sali. 

Więcej informacji niebawem. 

Jeśli ktoś z Was chciałby w jakikolwiek sposób pomóc, przygotować coś, lub w ramach spotkania wystąpić ( skecz, śpiew itp. ) zapraszam do współpracy !

 

Lista chętnych:

 

1. Eugeniusz Szwed + 2

2. Mario1971 + 1

3. Hecke + 1

4. pk_kamil + 1

5.  eye_lip + 1

6.  Butik (może +1) ale tylko Warszawa 17.12

7. Maciej MM

8. agremi + 1

9. tommy1 + 1

10. RTK-WGM  + 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość!

Mój nick jakoś tak się agresywnie zapisał na liście, ale co tam. 😂

 

=======================================================================

Już poprawiłem ! Przepraszam, to wina maszyny .... 😜


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proszę o podejmowanie decyzji i ewentualne dopisywanie się do listy ! Możecie namówić i zabrać ze sobą znajomych i  dzieci ( do 18 lat bezpłatnie ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie, znane są już jakieś szczegóły spotkania? Dokonywać już wpłaty?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil za dzień za dwa będą szczegóły. Na dzisiaj pewne jest miejsce, godzina rozpoczęcia, mini występ IVVY, mini recital Małgorzaty i Leszka, quiz, gadżety firmy Nomos, animacja i pokaz tańca. Czynię starania żeby było też trochę zegarkowo ...  

Wiem że Kamil przyniesie ciasto, i ja też coś przyniosę. Będzie artystycznie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.  I już teraz za organizację!:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania do quizu są już gotowe ! Nagrody w postaci drobiazgów też już czekają. Np, takie jak niżej:

 

IMG_3853.thumb.jpeg.0a2e15c304d651cb887c08d087c5fe52.jpeg

 

Pytanie do Was, możemy zamówić shusi z Pracowni Sushi z ul. Kolejowej np. 3 zestawy o nazwie Wola (starczy nawet dla 30 osób), oraz słodkości z Poznania z certyfikowanej cukierni Karpicko https://cukierniakarpicko.pl   

Zamawiałem z tej cukierni tzw. Rogale Świętomarcińskie. Docierają bez problemu z dnia na dzień. Wino przynosicie w/g własnego uznania 😜 Potrzebna będzie zgrzewka lub dwie  wody mineralnej.

 

Kamil proszę  zrób przelew na dobry początek 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zmuszony jestem zrezygnować z tej imprezy. Bawcie się dobrze! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

🎄 Spotkanie Świąteczno - Noworoczne 🎄

 

Proszę o podejmowanie decyzji i dopisywanie się do listy ! Wskazane jest abyście zabrali ze sobą znajomych i dzieci (do 18 lat bezpłatnie)  

 

nr. rach do przelewu 50 zł od osoby: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków, 00-427 Warszawa, ul. Dmochowskiego 4/2

Santander Bank Polska S.A.  Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236 5368
 
W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: wpłata na klub - święta
 
Pamiętajcie - bezwzględnie obowiązuje zmiana obuwia na sportowe np. trampki, tenisówki lub inne szykowne adidasy !!!
 
 
Co nas czeka:
godz 18:00 - pierwsi goście 
godz 18:15 - kilka zdań oficjalnego powitania 
godz 18:20 - wspólne zdjęcie wszystkich (później jest trudno o to, bo część osób np. musi wcześniej wrócić do dzieci) 
godz 18:30 - animacja czyli trochę tanecznych kroków na rozgrzewkę 
godz 18:45 - pytania quizu i może kogoś tradycyjnie już,  wrobimy w przemowę, występ albo pokaz 😂
godz 19:00 - specjalny, gwiazdorski i niesamowity pokaz ... 💃
godz 19:15 - mini, mini recital - IVVA
godz 19:30 - przerwa na pogaduszki 
godz 19:45 - mini recital - Małgorzata Skrzyniarz & Leszek Wypych
godz 20:30 - przerwa na pogaduszki i rozstrzygnięcie quizu
godz 20:45 - muzyka mechaniczna, taniec i czas na zastanowienie się nad sobą 😜
godz 24:00 - interwencja ochrony obiektu 😱
 
Jak widzicie brzmi to zachęcająco i  będzie wesoło. Postaram się też o zegar QlockTwo aby odmierzał nam czas spotkania i może jakiś ciekawy zegarek do obejrzenia.  
Wasze wpłaty przeznaczone będą na pokrycie kosztów wynajmu sali. Część artystyczną biorę na siebie. Katering na słodko. Wino lub inna woda ognista we własnym zakresie.
Kamil piecze ciasto ... Roman w ubiegłym roku upiekł sernik ... i w tym też upiecze 😜
 
 

Lista chętnych:

 

1. Eugeniusz Szwed + 5

2. Mario1971 + 1                               - cóż ... szkoda, do zobaczenia w takim razie na jakimś innym naszym spotkaniu. 

3. Hecke + 1

4. pk_kamil + 1

5.  eye_lip + 1

6.  Butik (może +1) ale tylko Warszawa 17.12

7. Maciej MM

8. mechatronika + 1

9. agremi + 1

10. tommy1 + 1

11. RTK-WGM  + 1

12. Piotr A. Stasiak + 3

13. Togusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podejmowanie decyzji !

Tak bardzo nie nalegam, ale pozostało już tylko 10 dni do spotkania.

 

Wciąż jest aktualne pytanie:

możemy zamówić shusi z Pracowni Sushi z ul. Kolejowej np. 3 zestawy o nazwie Wola (starczy nawet dla 30 osób), oraz słodkości z Poznania z certyfikowanej cukierni Karpicko https://cukierniakarpicko.pl   ( tylko czy nie zrobi nam się zbyt słodko ? )

Zamawiałem z tej cukierni tzw. Rogale Świętomarcińskie. Docierają bez problemu z dnia na dzień.

Wino przynosicie w/g własnego uznania 😜 Potrzebna będzie zgrzewka lub dwie  wody mineralnej.

Czy ktoś z Was może ewentualnie przywieźć wodę i papierowe jednorazowe naczynia - talerzyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najnowszy teledysk Małgorzaty Skrzyniarz. W sobotę 10 będziecie mogli posłuchać tego utworu na żywo !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.