Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Są to moje subiektywne odczucia wynikłe z obserwacji użytkowników "kotków". Nie lubię również wyrobów hinduskich... produkują Jaguara kombi i w dieslu :wacko:

Bardzo podoba mi się jednak MKIV oraz MKV. 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadacz Turkow bez popijania  :P

 

0tQS3L.jpg

Jacek to Jacek fakt, ale porównanie trochę od czapy do turka moim zdaniem. Zupełnie inna klasa auta. Jednak przyznaję, że mam słabość do kotków, a nowy Jaguar chyba xj to cudo. Jakbym miałbrać coś w tej klasie, to byłby na pewno zdecydowany faworyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek to Jacek fakt, ale porównanie trochę od czapy do turka moim zdaniem. Zupełnie inna klasa auta. Jednak przyznaję, że mam słabość do kotków, a nowy Jaguar chyba xj to cudo. Jakbym miałbrać coś w tej klasie, to byłby na pewno zdecydowany faworyt.

Kombi i w dieslu? :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Są to moje subiektywne odczucia wynikłe z obserwacji użytkowników "kotków". Nie lubię również wyrobów hinduskich... produkują Jaguara kombi i w dieslu :wacko:

Bardzo podoba mi się jednak MKIV oraz MKV. 

Ten akurat nie jest w dieslu. Nie jest to rowniez kombi. I jeszcze nie hinduski, choc nawet dzisiaj nie jest wyrobem stricte hinduskim i pewnie dluuugo nie bedzie.  ;)

 

fi6sdq.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten akurat nie jest w dieslu. Nie jest to rowniez kombi. I jeszcze nie hinduski, choc nawet dzisiaj nie jest wyrobem stricte hinduskim i pewnie dluuugo nie bedzie.  ;)

 

fi6sdq.jpg

To już klasyk z brytyjskim rodowodem. Piękne ayto, piękne czasy dla motoryzacji. Wolnossące v8. Pycha  :D

Za ten dzwięk dałbym wieke, żeby go slyszeć na co dzień.

Teraz popylasz 1.2 turbo i jesteś kozak, takie czasy. Brzeczy to jak mój Philips przy goleniu

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Są to moje subiektywne odczucia wynikłe z obserwacji użytkowników "kotków". 

Co dopiero Hondziarze?  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

To już klasyk z brytyjskim rodowodem. Piękne ayto, piękne czasy dla motoryzacji. Wolnossące v8. Pycha  :D

 

Nie do konca. Supercharged  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca. Supercharged  ;)

Kompresor serio?

Jaka moc i moment?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

A czemu nie serio?  :)

Jak wychodzil z fabryki to mial miec 390KM i chyba ok 540-550Nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie serio?  :)

Jak wychodzil z fabryki to mial miec 390KM i chyba ok 540-550Nm.

:D  Byłem przekonany, że to wolnossak  :D 

Moc zacna, a moment powala. Jakie osiągi, waga itd. Proszę się szybciutko tlumaczyć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Waga - mysle, ze ok +1,6t, ciezki jest.  Trzeba by w dowodzie rejestracyjnym sprawdzic ale prosze nie kaz mi szukac teraz :blink:  Osiagi? Nie mierzylem, ale oddala sie niezle  ;) Nawet pojawia sie usmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga - mysle, ze ok +1,6t, ciezki jest.  Trzeba by w dowodzie rejestracyjnym sprawdzic ale prosze nie kaz mi szukac teraz :blink:  Osiagi? Nie mierzylem, ale oddala sie niezle  ;) Nawet pojawia sie usmiech.

Spoko ;)

Spalanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Na pale powiem, ze w miescie to ok 20 litrow a na autostradzie pewnie ok 12. Nie mierzylem dokladnie, to obliczenia na szybko przy pompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na.. pale powiem, ze w miescie to ok 20 litrow a na autostradzie pewnie ok 12. Nie mierzylem dokladnie, to obliczenia na szybko przy pompie.

Tak myślałem :-) 

Piękne auto w każdym razie. Gratuluję gustu i auta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

 Drynda jakich wiele na drogach. Zaden ''miszcz swiata'' choc zap....la niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że XF to ciekawa opcja. Jeździłem jednym przez weekend i gdy ktoś nie jest zbytnio za muzyką w samochodzie ( w dość dobrej opcji nie było Bluetooth streaming czy mp3 tag display + przeciętny music system) to w cenie c -Class czy 3 series oferuje komfort i przestrzeń o klasę wyższa. Jest to jedna z opcji dla mnie na przyszłość. Dodatek jednak to koszty serwisu. Awaryjność większa lecz w klasie premium kupowanie samochodu bez rozserzonej gwarancji to IMHO głupota. Tak czy inaczej nowy dobrym opustem dealera jest ciekawą alernatywą od dominacji niemieckich aut


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dopiero Hondziarze?  :P  

No tak, ale nie jestem podstarzałym kolesiem, który może rwać panienki już tylko na autko...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Drynda jakich wiele na drogach. Zaden ''miszcz swiata'' choc zap....la niezle.

No bez przesady. Drynda to można oowiedzieć o Passacie, ale hie o takim Jacku  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że XF to ciekawa opcja. Jeździłem jednym przez weekend i gdy ktoś nie jest zbytnio za muzyką w samochodzie ( w dość dobrej opcji nie było Bluetooth streaming czy mp3 tag display + przeciętny music system) to w cenie c -Class czy 3 series oferuje komfort i przestrzeń o klasę wyższa. Jest to jedna z opcji dla mnie na przyszłość. Dodatek jednak to koszty serwisu. Awaryjność większa lecz w klasie premium kupowanie samochodu bez rozserzonej gwarancji to IMHO głupota. Tak czy inaczej nowy dobrym opustem dealera jest ciekawą alernatywą od dominacji niemieckich aut

Zgadzam się. To bardzo fajna alternatywa dla oklepanego Audi czy Bmw, i żeby nie było hie mam nic do Audi ani Bmw. Jednak skoro mówisz, że adio słabe, to mnie już trochę nie podchodzi. Co jak co ale audio to w aucie lubię dobre. 

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

No tak, ale nie jestem podstarzałym kolesiem, który może rwać panienki już tylko na autko...

:D   Myslisz, ze kazdy rwie panienki na auto i po to je kupuje?  Jezeli juz to nie lepiej po prostu pojsc do burdelu i sobie wybrac?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D   Myslisz, ze kazdy rwie panienki na auto i po to je kupuje?  Jezeli juz to nie lepiej po prostu pojsc do burdelu i sobie wybrac?  

Auto? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Z racji wieku i doświadczenia mogę napisać, że przy "rwaniu" panienek wielkość samochodu i jego silnika nie ma większego znaczenia.

Znacznie większe znaczenie ma to, co jest napisane poniżej. :P

 

post-28411-0-72110600-1410039168.jpg

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.