Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

Guest romseyman

Wyglada na to, ze ten Turek to najlepszy samochod na swiecie.....

Ja jak dotąd fajniejszego nie miałem..opisuję jakie są moje wrażenia .Zresztą kolega od 5,0 też pozytywnie wyraża się nt tego auta.Nie spotkałem zbyt wiele negatywnych opinii nt turka

Dziś odebrałem moją Hondę z warsztatu... o matko jak fajnieeee

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Każdy ma swoje upodobania jeśli chodzi o samochód, jedni wolą aby był wygodny, inni szybki itd. Także niech każdy wybiera auta odpowiednie do swoje osoby. Dla mnie najważniejsze jest to aby auto mi się podobało jako całość, cieszyło oko a za razem było jakimś fajnym smaczkiem konstrukcyjnym. Z samochodami jak z zegarkami, pytamy, radzimy się a i tak wybieramy sami dla siebie.

Ja jak dotąd fajniejszego nie miałem..opisuję jakie są moje wrażenia .Zresztą kolega od 5,0 też pozytywnie wyraża się nt tego auta.Nie spotkałem zbyt wiele negatywnych opinii nt turka

Ktory to ten model/opcja co jest najlepszy na swiecie ? Pytam z czystej niewiedzy bo auto zaczelo mi sie bardzo podobac ...

Mój jest prod 2009r po lifcie 3,0 tdi w pneumacie,automacie,z blokadami dyfra itd.Są też modele bez pneumatyki..

@Krisowy.

Potwierdzam,miałem okazję trochę polatać zarówno 80 jak i 90.Kapitalne auta,do dzisiaj żałuję że nigdy sobie takiego nie kupiłem.

Mój jest prod 2009r po lifcie 3,0 tdi w pneumacie,automacie,z blokadami dyfra itd.Są też modele bez pneumatyki..

Kurde nakręciłeś mnie. Zaczynam szukać takiego :) Tzn, robię drugie podejście.

Edited by Osiem

Nie najlepszy na świecie, tylko kolega opisuje że *jemu* ten samochód najbardziej odpowiada i uzasadnia to dlaczego. Nigdzie nie widziałem żeby pisał "Turek jest król samochodów jak lew jest król dżungli i już". Dla mnie BMW E46 jest najlepszym samochodem na świecie i potrafię to uzasadnić :), ale nie zaryzykowałbym stwierdzenia że dla każdego ;).

Najlepszy samochód na świecie obecnie to Skoda, przebiła swoją najlepszością Toyotę.

Dodam, że jestem bardzo obiektywny ;)

Christopher Ward C6 LE

Dziś odebrałem moją Hondę z warsztatu... o matko jak fajnieeee

Co ty ciągle w niej dłubiesz? zepsujesz jak nic :)

No, Turki lubią w środku siedzieć i popierdzielać. Wkładają sobie pod nogi takie kolorowe wzorzyste dywaniki. :P

Niestety "kotek" stał się pretensjonalny...

Co ty ciągle w niej dłubiesz? zepsujesz jak nic :)

Doprowadzenie do stanu perfekcyjnego zabiera trochę czasu. Typowe usterki Legendy, urwane dwie szpilki przy kolektorze wydechowym, wymiana lewego tylnego czujnika VSA i ABS oraz łączników stabilizatorów i wszystko gra.

Edited by kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Guest romseyman

Niestety "kotek" stał się pretensjonalny...

Po czym wnosisz?  :D