Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...pasek...próbowałem z nato ....nawet ori mam....ale to nie to....mimo że nie przepadam za paskami to ten zegarek tylko na pasku...a ten pasuje idealnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ed: Tylko te airmanowe koperty nie pasują do bransolet. Chyba tylko mesh byłby do przyjęcia.

 

 

Moim zdaniem Base22 na bransolecie bardzo dobrze wygląda.

 

 

 

Kupiłem u siebie w Norwegii, 350 nok, ale naprawdę zacny gruby i gruba klamra, fotki niedługo :-D

 

 

 

Czekam z niecierpliwością na te fotki. Pomarańczowy Nato, to może  ciekawie wyglądać.

Edytowane przez Kamagong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz pojawiaja sie watpliwosci od razu dementuje. Gwarancja miedzynarodowa Glycine honorowana jest w PL tylko w przypadku tranzytu. Zadna karta podbita przez Global cos tam nie dziala. Moze dziala w CH, w PL nie. Wiecej w tej sprawie zdania nie zabieram.

 

Pozdrawiam Piotr,

wyslane z Tapatalka

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna szósteczka i podwójna dwunastka. Gratulacje :)

dziękuję, są ładniejsze niż moja narzeczona :) niestety nie umiem wkleić zdjęcia jako obraz, (chociaż czytałem poradnik) dlatego tylko link :) ale to zawsze coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz pojawiaja sie watpliwosci od razu dementuje. Gwarancja miedzynarodowa Glycine honorowana jest w PL tylko w przypadku tranzytu. Zadna karta podbita przez Global cos tam nie dziala. Moze dziala w CH, w PL nie. Wiecej w tej sprawie zdania nie zabieram.

 

Pozdrawiam Piotr,

wyslane z Tapatalka

Fajnie gdybyś jednak rozwinął mimo podpisu stwierdzenie "zdania nie zabieram" "międzynarodowa" vs polski dystrybutor!

Bo tak właśnie to wygląda w PL w większości marek - nie kupiłeś u nas do spadaj na drzewo! (jakoś inne Kraje EU nie mają z tym problemu)

Tracisz, zyskujesz nie broszka konsumenta. To producent powinien rozliczyć się z Tobą za to, że podjąłeś się serwisu bo musiałeś (nie musiałeś ?) czegoś co nie zostało zakupione u Ciebie!

Inaczej "międzynarodowa" nabiera śmiechu !

Ciekawe czy po mailu do Glycine nie zostałbyś zmuszony - może NIE, w zależności jakie zapisy masz w wewnętrznej umowie Dystrybutora.

Tylko czy przyniesie Ci to ujmy czy plusa to już konsument oceni. Możesz trwać w tym, że większość wystraszy się wysyłki za granice za 30-200zł. Ale żyjąc w w międzynarodowym globalnym Świecie to już konsument z głową na karku oceni co mu się bardziej opłaca bo chyba Glycine nie jest wirtualną Firmą!

 

lub po prostu powołaj się na zapis że PL jest wykluczone na pojęcia "międzynarodowa"

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiali Cię z Twoją filozofią w kilku działach to przyszedłeś tutaj miło, niestety tutaj też już każdy wie że "Burns wie lepiej" :)

 

Dla mnie oczywiste jest że Piotr nie będzie finansował gwarancji z zakupów z US i innych grey marketów,kupiłeś tanio powinieneś znać zasady tego tanio,choć w przypadku tanio i zakupów u Piotra każdy powinien sam sobie przekalkulować co jest lepsze bo wybór jest prosty.

Co do gwarancji międzynarodowej jeżeli takowa jeszcze istnieje w Glycine dla mnie rzecz jest prosta ,jeżeli jest zegarek jest kupiony np w Niemczech w AD ,ten AD jest na stronie Glycine z pełnymi prawymi sprzedaży,dla mnie powtarzam dla mnie kwalifikuje się do przyjęcia na serwis w ramach gwarancji międzynarodowej.

Co dalej do Piotra,życzę Ci Burns abyś kiedyś znalazł taką osobę jak on która tak dużo pomoże Ci bezinteresownie zegarkowo jak on mnie! tyle w temacie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Muszę zgodzić się z przedmówcą.Kiedyś pokusiłem się o list do Glycine po tym jak kupiłem Incursore sprowadzone z Włoch. Chciałem wyjaśnić kwestię serwisu, gwarancji itd. Oficjalna odpowiedź byłą taka, że jeśli zegarek kupiony był w AD "a ten AD jest na stronie Glycine" to mam zwrócić się do AD w Polskie i tutaj były podane namiary na Piotra i w Krakowie ma być realizowana całą sprawa.

Pozdrawiam Ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale temat przy niedzieli...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

529230345bd78d4e69d76d12f8ae0d43.jpg

 

No to do rosołu moja d12 stka ;)

 

Pozdrawiam Piotr,

wyslane z Tapatalka


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krwisty. Jak pisałem swojego posta to już wiedziałem, że pierwszy gębę otworzysz niepytany. Ale nie było na co liczyć. Cieszę się że ci pomaga skoro jak wszyscy kupujesz zegarki gdzie najtaniej a nie u niego - tyle w twoim temacie.

@Pudlarz - to jak chce sobie kupić Glycine w galerii to muszę najpierw sprawdzić czy ta galeria jest na stronie producent bo może sobie nakradła tych zegarków a stemplaena karcie wystrugane z ziemniaka stawiają...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z ta "gębą" to sobie może podaruj żeby dyskusja po raz enty na tym forum nie została sprowadzona do poziomu rynsztoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są klienci, którzy cenią sobie współpracę ze mną i dziękuję im za to. Ci co nie kupują, nie cenią :). Oni często nic i nigdzie nie kupują, tylko marudzą i narzekają. Kończąc tą jałową dyskusję, totalnie bezsensowną, bo ja swoje stanowisko przedstawiłem wyżej, pokażę Wam jedną nowość. Ale muszę widzieć, że sytuacja się uspokoiła :)

Seba, dzięki za dobre słowo :)

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie ta sama gownoburza :)

 

Ja to Wam powiem, że jakbym gdzieś dorwał Airmana 18 w wersji sphair lub royal za dobre pieniądze to szarpnął bym się. Idealny zegarek na mój nadgarstek a do tego superuniwersalny. Wr20 na lato jak znalazł :) Każdy jednak kupuje duże airmany wiec dorwać używkę 18 impossible :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u Piotra nabyłem kilka sztuk.Transakcje perfecto.Złego słowa nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u Piotra nabyłem kilka sztuk.Transakcje perfecto.Złego słowa nie powiem.

Tu nie chodzi o Piotra (tak wiem, że to bardzo dobry Człowiek) i samo Glycine a o to, że jako dystrybutor powinien wyjaśnić co będzie u niego honorowane a co nie i na co kupujący powinien zwrócić uwagę (jak wygląda poprawna karta gwaranacyjna). Zwłaszcza, że sprowadzonych zegarków nawet na tym forum jest bardzo dużo. Wrzucił natomiast enigmatyczne słowo "tranzyt" i uciął dyskusję ...

A taki wyjaśnienie w tym temacie na pewno pomoże przyszłym kupującym, którzy wahają się czy kupić oraz gdzie a nie kierują się tylko dużo niższą ceną - nie oszukujmy się, to jest mocny wyznacznik często jedyny!

Wielu wpadających tu z wyszukiwarki z doskoku nie wie kto i co kryje się pod nickiem @piotrkrakow i sam kilka razy odsyłałem bezpośrednio pod ten pseudonim!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkowicie rozumiem, że nikt nie chce ponosić kosztów napraw zegarków (i nie tylko) na których nic nie zarobił.

z drugiej strony. jaka to jest skala napraw gwarancyjnych? aż taka duża, że trzeba się tego bać? zachęcające dla marki to nie jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te wszystkie "tanie "oferty - jeśli to nie OFICJALNA dystrybucja to czemu oficjalny u nas czy inny ma ponosić koszty? Jeśli to grey to kupiłeś taniej i nie licz na więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te wszystkie "tanie" oferty to skąd się biorą? ktoś podrabia te zegarki czy mimo wszystko firma, która je produkuje sprzedaje po tej cenie firmom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.