Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spokojnie jedni i drudzy mają rację. Ale stare Airmany to były i są cudeńka !!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tam uwielbiam Glycine. To najczęściej występujący u mnie gatunek. Ale tak jak większości kolegom nowe mi się po prostu nie podobają. Nowa polityka firmy również nie.

post-98957-0-93563400-1528319631_thumb.jpg

post-98957-0-98478600-1528319686_thumb.jpeg

post-98957-0-68927100-1528319746_thumb.jpeg

post-98957-0-46190100-1528319805_thumb.jpeg

post-98957-0-53533100-1528319860_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to jedno, a tworzenie modeli na massdroppie to drugie.

Dziwi mnie niekonsekwencja. Gdy Glycine tworzyła zegarek dla użytkowników forum, to limitka była bardziej niż OK. Teraz, zakładając że model został stworzony na zlecenie MD (ufam Twojej wersji) to wielkie zgorszenie. Czy produkcja zegarków nie jest biznesem? Jest kontrahent, jest produkt. Warunek: obie strony dogadane i obu ma się to opłacać.

Inną sprawą jest oczywiście tzw. target.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czy tak trudno by bylo ponownie wypuscić takiego incursore z genialną brązową tarczą, tak trudno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam mojego brzydala ;-)

Taki zegarkowy Belmondo.

Ja tam uwielbiam Glycine. To najczęściej występujący u mnie gatunek. Ale tak jak większości kolegom nowe mi się po prostu nie podobają. Nowa polityka firmy również nie.

Z tych zaprezentowanych przez Ciebie bardzo podoba mi się nr 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC4 i SST aż tak wiele się nie zmieniły

Combat Chrono, Combat Sub, Incursore to dalej świetne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC-4 i SST12 praktycznie wcale się nie zmieniły jeśli chodzi o wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie napisałem ;)

 

 

Za to AIRMANOM się oberwało nieźle. Zostały zmasakrowane totalnie, wręcz zbezczeszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie niekonsekwencja. Gdy Glycine tworzyła zegarek dla użytkowników forum, to limitka była bardziej niż OK. Teraz, zakładając że model został stworzony na zlecenie MD (ufam Twojej wersji) to wielkie zgorszenie. Czy produkcja zegarków nie jest biznesem? Jest kontrahent, jest produkt. Warunek: obie strony dogadane i obu ma się to opłacać.

Inną sprawą jest oczywiście tzw. target.

 

To nie jest niekonsekwencja. Widzę drobną różnicę tworzenia limitki dla zapaleńców i fanów marki, a tworzeniem takiego koszmarka jak ten z ostatniego wypustu na MD, albo limitki limitki 1953 z wypustu poprzedniego. Rozumiem pójście globalne, ale nie oznacza to, że musi mi się podobać sposób w jaki firma to robi. I o ile podobały mi się nowe wypusty Airmanów, to wspomniane w poprzednim zdaniu przykłady, to już IMO przegięcie.

 

Patrzę na to wszystko z pozycji miłośnika marki, która po zmianie właściciela ma dotychczasowych miłośników głęboko w d..

 

Jakoś przyzwyczajony jestem do odkrywania nowych modeli na targach, a nie platformie wyprzedażowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest niekonsekwencja. Widzę drobną różnicę tworzenia limitki dla zapaleńców i fanów marki, a tworzeniem takiego koszmarka jak ten z ostatniego wypustu na MD, albo limitki limitki 1953 z wypustu poprzedniego. Rozumiem pójście globalne, ale nie oznacza to, że musi mi się podobać sposób w jaki firma to robi. I o ile podobały mi się nowe wypusty Airmanów, to wspomniane w poprzednim zdaniu przykłady, to już IMO przegięcie.

 

Patrzę na to wszystko z pozycji miłośnika marki, która po zmianie właściciela ma dotychczasowych miłośników głęboko w d..

 

Jakoś przyzwyczajony jestem do odkrywania nowych modeli na targach, a nie platformie wyprzedażowej. 

Różne oczekiwania firmy i odmienne dotychczasowego klienta. Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale oni chcą po prostu zarabiać a ewentualne obrażenie się dotychczasowych odbiorców mają w tzw. poważaniu (delikatniej - nie jest to priorytetem). 

Jest takie powiedzenie: "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził". Niech to będzie puentą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze, że już jeden forumowicz massdrop exclusive wrzucił na bazar :D

 

W każdym razie widac po fotkach, że nowa limitka 53 ma kopnięty napis NOON na tarczy i SW na pokładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Już kupuję, aż nóżkami przebieram ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny - wiem bo też zamówiłem ale z ceną to kolega odjechał  :blink:

Powodzenia życzę ...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pewnie żeby był z czego zbijać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzedaje za taką cenę za jaką ma ochotę. Pozostaje tylko życzyć powodzenia w szukaniu przysłowiowego "łosia" ;)

Edytowane przez Fiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzedaje za taką cenę za jaką ma ochotę.

Ale nie tu, to nie olx, tylko klub miłośników, spekulacja wygląda prostacko.

Bana mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chyba zniknęło już z bazarku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już?

I weź tu człowieku pośpij w sobotę.

Z drugiej strony "kto rano wstaje..." :)


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może już ktoś kupił? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kto rano wstaje... :)

... tym chata bogata" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.