Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Bardziej aplikacje na niego pisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście na ciemną stronę mocy :D

 

Niestety SE przyjechał z fabryczną wadą, ot Apple'owska kłalita

 

Bardzo podoba mi się ta obudowa.

Sentyment po 5s...

Gdyby była tylko cieńsza i w formie iphona 6s plus czyli tego czego używam na co dzień- teleon + iPad w jednym.

 

Trochę się pospieszyłeś z zakupem bo we wrześniu po prezentacji nowych modeli te z szerszą ramą będą tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kupiłem tandem w dobrej cenie. Nie warto było czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejściówki już kupione czy do mini jack jest w pudełku ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przejściówki już kupione czy do mini jack jest w pudełku ? :)

Przejściówka jest w zestawie do iP7 ale do słuchania muzyki mam dapa TheBit Opus #1

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejściówki już kupione czy do mini jack jest w pudełku ? :)

Zapewne kupił AirPodsy (bezprzewodowe) w komplecie z Apple Watchem do sterowania nimi bez iPhona ;-) (bieganie, trening)

Przecież bez takich gadżetów nie da się żyć...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Przejście na ciemną stronę mocy :D

 

Piekło zamarzło :D

 

 

Mam kolegę, który jest wielkim i wiernym fanem Apple od lat. To od niego kupiłem iMaca, ale wiedziałem co brałem. On sprzedając go mi kupił sobie notebooka Apple. Był już w serwisie ze 4 razy. Głównie nawala matryca i zawiasy od niej. Miał też kilka iPadów, gdzie w ostatnim pękło mu szkło wokół czytnika linii papilarnych. No, ale wymienili mu na nowy i jest OK. Może od niego przejąłem tego pecha  :D

Teraz serio. Produkty Apple nie jarają mnie. Mają fajny design, ale on nie jest dla mnie wart takich ciężkich pieniędzy. System w każdej postaci nie przypadł mi do gustu, a iOS jest dla mnie po prostu bezużyteczny.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash dużo pisze w tym temacie, oj dużo.. :rolleyes:


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bartek weź się bujaj co tak serio nadal uważam ze 5s to był tragiczny telefon jeden z najgorszych jakie miałem. Jeśli chodzi o 7 to póki co jestem na tak, prawie wszystko pozytywnie. Owszem miałem już dwie zwiechy przy przewijaniu pulpitów i raz crash Facebooka. Poza tym jest Ok. Aparat d*py nie urywa ale na Insta jest Ok system jest jaki jest. Może przywyknę do jego niedoskonałości może sprzedam Jabłko za miesiąc. Nie wiem. Póki co aplikacje androida mocno dały mi w kość przez ostatnie trzy tygodnie i mam dość. Tu przynajmniej appki są Ok i działają. Na plus świetna bateria, ekran, rozmiar. Prędkość lte w plusie mam dużo gorsze niż na htc10 ale już wifi o niebo lepiej. A co do kolegi. Miał wszystko od Apple poza iPhone. Zepsuło mu się wszystko w zeszłym miesiącu sprzedał jako uszkodzone. Teraz nie ma nic od Apple, ale ma iPhone 7

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Androidem to jest tak jak u mnie z Windowsem w laptopie. Chodzi, chodzi, chodzi, za miesiąc nie wiadomo co się dzieje i zaczyna tak zamulać, że nawet strony internetowe ciężko się otwierają a o filmie na YT w HD można pomarzyć. Wtedy robię format i znowu chodzi, chodzi, chodzi, za miesiąc ... i format  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash daj znać jak z czasem baterii w SE! Półtora dnia da radę? Jeżeli tak, to przy moim użytkowaniu dzień wytrzyma, a tyle już wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaka masz siec, zasieg itp.

Co robisz ile gadasz...

 

U mnie wytrzymuje spokojnie 12 h


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash daj znać jak z czasem baterii w SE! Półtora dnia da radę? Jeżeli tak, to przy moim użytkowaniu dzień wytrzyma, a tyle już wystarczy.

Ja mam 7. SE jest córki ale dziś odesłałem na wymianę wiec nie odpowiem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash daj znać jak z czasem baterii w SE! Półtora dnia da radę? Jeżeli tak, to przy moim użytkowaniu dzień wytrzyma, a tyle już wystarczy.

Spokojnie wytrzyma. Swego czasu miałem SE i nie mogłem się nadziwić ja kto tyle wytrzymuje na baterii. Praktycznie teraz na ios11 (beta4) 7 trzyma tyle samo. Robisz to dobrze Apple.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iPhone przesiadłem się z BB, więc nie wiem czy to norma "w wielkim świecie". Czy na Androidzie aplikacje też tyją? Mam wersję 16GB i trochę mnie irytuje reinstalacja Tapatalk co 2 miesiące żeby zwolnić 700 MB. Jest jakaś zaufana aplikacja sprzątająca zamknięty sad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie znam się na ekosystemie Apple ale z tego co wiem śmieci w iOS posprzątasz tylko po kablu przez iTunes, tak przynajmniej widziałem na Youtube

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na iPhone przesiadłem się z BB, więc nie wiem czy to norma "w wielkim świecie". Czy na Androidzie aplikacje też tyją? Mam wersję 16GB i trochę mnie irytuje reinstalacja Tapatalk co 2 miesiące żeby zwolnić 700 MB. Jest jakaś zaufana aplikacja sprzątająca zamknięty sad?

Na androidzie czyscisz poprostu buforowane dane i po sprawie, a jak nie pomaga to wchodzisz do katalogu gdzie aplikacja trzyma pobrane zdjęcia itd. I ręcznie je usowasz. U mnie pomaga bez reinstalki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iOS sam usunie dane z pamięci podręcznej jak zacznie brakować miejsca. Nie ma sensu usuwać tego ręcznie czy przez jakieś aplikacje.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iOS sam usunie dane z pamięci podręcznej jak zacznie brakować miejsca. Nie ma sensu usuwać tego ręcznie czy przez jakieś aplikacje.

Jesteś pewien że ios sam usunie zbuforowane dane trzymane lokalnie (nie mowa tu o ramie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak IOS usunie wszystkie zbędne dane, jak zacznie być krucho z pamięcią to da znać. W dzisiejszych czasach iP z 16GB to kiepski pomysł. Jak ktoś ma dużo aplikacji, fotek itp to modele od 64 w zwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Zdarzyło mi się kompletnie zapełnić pamięć do momentu gdy nie mogłem zrobić zdjęcia, ale może za szybko pstrykałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.