Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

czy użytkownicy Iphona 7 mogą wypowiedzieć się na temat odprysków powłoki lakieru na swoich telefonach? Chcę zakupić Iphona 7 i najbardzie podoba mi się wersja matowa ewentualnie czarna błyszcząca, ale po tym co czytam w sieci to się trochę obawiam... :) napiszcie z własnego doświadczenia jak to wygląda ;)

 

Z góry dziękuję

Nic się nie dzieje. Mat.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Nic się nie dzieje. Mat.

Polecam 7 plus zamiast 7, z moim silwer nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash - zastanawiam sie wlasnie nad kupnem wersji koreanskiej ale nigdy nie ściągalem z azji zadnego telefonu. Macie w tym jakies doswiadczenie?

 

Kosma - na co zamieniles? Ja jakichs wielkich wymagan w sumie nie mam, bo nie gram na telu w jakies wymagajace gry ale nie lubie jak mi po roku tel zaczyna sie wieszac podczas pisania smsow. Do tej pory z G3 nie mialem tych problemow

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Jest taki sklep u mnie z Wrocławia co się tym trudni - sprowadzą Ci wszystko nawet z piekła :D Zapytaj ich na ile Ci wycenią taką przyjemność, ale sprawdź też jak z pasmami, zwłaszcza LTE, bo już np. ten model LG co miałem V10 w wersji z Korei nie obsługiwał połowy pasm LTE, więc trochę lipa. Częstotliwości sprawdź np tu:

https://www.frequencycheck.com/

Tylko trzeba znać wersję G6 na tamten rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

W kwestii formalnej. Im bardziej niedostosowana pojemnością bateria do potrzeb telefonu tym szybciej padnie. Dlatego jeżeli bateria ma szansę wytrzymać 3 lato to i codzienne uzytkowanie będzie znacznie bardziej wygodne. No chyba, że ktoś lubi tachać ze sobą dodatkoy powerbank.

 

Że też chce wam sie czekać na taki, śmaki czy owaki model. Z tym albo tamtym. To nic innego jak neurolingwistyzne nakręcanie potrzeb. 

Kupuję nie oglądając się na liczbę "rdzeniuf" i inne duperele. Najważniejszy jest wyświetlacz w drugiej kolejności jakość dźwięku i "zasięg". Za rok albo dwa telefon zmienicie a oczu nie. Jak dobrze leży w ręku, tworzy przyjazną nie przeładowaną oprawę oprogramowania i ogólnie nie wygląda szkaradnie to nie ma sensu się zastanawiać. Są wprawdzie koneserzy, których jedynie zadawalają telefony oprawione w złoto. Tym nie mniej ja traktuję je jako urządzenie użytkowe, od którego nie za wiele się spodziewam. Jak się zepsuje i padnie ten "wymarzony" to dopiero będzie dysonans poznawczy :) . Trzymanie zbyt wielu aplikacji, czegokolwiek w telefonie to proszenie się o kłopoty. Po to jest synchronizacja danych by w telefonie na daną chwilę były jedynie niezbędne rzeczy "Minimum, minimorum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - Apple Earpods - mimo, że do Androida to najbardziej mi pasują. W Cortlandach są po 149 zł.

W znanym i uznanym sklepie z akcesoriami, z którego wielokrotnie korzystałem (flavour-design) są po 89 zł.

A co myślicie o aukcjach (http://allegro.pl/oryg-sluchawki-douszne-earpods-apple-iphone-5-6-i6544112219.html) - w ciągu roku prawie 8k komentarzy i same pozytywne. Wiem, że nie są to szalone kwoty ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy użytkownicy Iphona 7 mogą wypowiedzieć się na temat odprysków powłoki lakieru na swoich telefonach? Chcę zakupić Iphona 7 i najbardzie podoba mi się wersja matowa ewentualnie czarna błyszcząca, ale po tym co czytam w sieci to się trochę obawiam... :) napiszcie z własnego doświadczenia jak to wygląda ;)

 

Z góry dziękuję

W kolejnej wersji dopracują tą technologię.

Stwiedziłem że nie warto kupować ip7 i z ip6s przeszedłem na ip6s plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To samo mówią o Huawei P10, że nie ma co się przesiadać z P9 i warto poczekać rok na kolejną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w temacie telefonów.Jaką polecacie ładowarkę do telefonu mini USB, do auta z wtykiem do zapalniczki, aby nie było zakłóceń w radiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małą białą z Auchan za 19 zł. Bardzo mała - w ogóle nie przeszkadza. Ma 2 gniazda USB. Górne 2 A, dolne 1A. Żadnych zakłóceń. Jedyna wada, to dioda sygnalizacyjna za mocno świeci i na wieśniacko niebiesko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...już nieprodukowany czyli Xiaomi Mi5 Pro 128GB Ceramic kosztuje 1500zł....

Podaj mi linka, za tę kwotę w kraju, to sobie kupię :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Zamówiłem czarny matowy.

Ip7 plus jest dla mnie za drogi, i tak już poszalałem z tym ip7 jeszcze wczoraj byłem zdecydowany na lg g5 bo po moim obecnym lg k10 bardzo mi się lg spodobały a lg g5 ma dodatkowo coś na czym mi najbardziej zależało tj. Aparat :) no ale efektem zakupowej kuli śnieżnej doszedłem do ip7 który też ma dobry aparat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z G5 to chyba sluszna decyzja. Szerokokatny aparat rzeczywiscie jest fajna opcja ale ma jedynie 8 Mpix. Poza tym spasowanie elementow jest naprawdę slabe. Jak pierwszy raz zobaczylem G5 w salonie plusa to nie moglem uwierzyc, ze to nastepca poprzednich G. Niech sie ip7 sprawuje ;)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Podaj mi linka, za tę kwotę w kraju, to sobie kupię :)

To jest kwota z ibuygou - jedyne miejsce w Chinach, gdzie kupujesz i masz gwarancję w PL. Telefonu już nie produkują, więc musisz kupić u Janusza za 1900zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o ip6s plus bo do ip7 musiałbym sporo dopłacić a najnowszych wypustów nie kupuję, bo nie chcę być testerem.

No i ip7 nie jest warty dopłaty wobec ip6s.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, u Janusza jest za 1949 i wtedy nachodzi refleksja...może lepiej galaxy s7 ?

Rozterki...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

S7 jest ok. Myślałem o nim ale ma słabe audio do tego aparat agresywnie podbija kolory i za bardzo wyostrza zdjęcia.

Ja właśnie odpakowałem HTC 10 :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chwilkę poczekam...na wrażenia :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozważałem też HTC 10 parametry aparatu (co jest dla mnie chyba najistotniejsze) są świetne, w testach też wypada dobrze, w testach aparat wypada nawet lepiej niż w ip7 ale zobaczymy może się jednak ponownie przekonam do jabłka :) Faktycznie spasowanie LG G5 jest tragiczne no ale za cenę od operatora jakoś bym to przeżył :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ifon 8 bedzie jeszcze drozszy :)

7 plus to fajna maszynka do fotek, juz same fotki na cieplym bardziej w kolorach od szostki ekranie wygladaja super, podwojny obiektyw ktory mozna zmieniac nawet podczas filmowania, tez fajny gadzet, jak to mowia, najlepszy aparat to ten ktory masz zawsze przy sobie, mam fajne zdjecia zegarkow zrobione 7 plusem ale nie moge dojsc dlaczego po podaniu tutaj na forum tak strasznie degraduje sie jakosc zdjec, chyba lepiej jest uzyc imageshack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak wrzucasz przez TT to jakość jest stratna, lepiej gdzieś na serwer i link w bbcode wrzucić.


To chwilkę poczekam...na wrażenia :)

Najważniejsze są dla mnie trzy rzeczy:

1. Jakość wykonania i tu pomimo, że to stylistyczny kmiot, jest miazga.

2. Aparat - pierwsze kilka fotek w nocy w mieszkaniu przy słabym świetle i już wiem, że jest lepiej niż V10 w trybie auto.

3. Audio - tego jeszcze nie testowałem.

Oczywiście, muszę poczekać aż ochłonę :D Na plus nakładka od HTC. Pierwszy raz nie chcę instalować Nova Launchera. Ekran 5,2 cala idealny.

Jedyne z czym mam problem to czytnik linii papilarnych. Przyzwyczajony po roku do V10, HTC 10 biorę w łapę, palcem klikam w obiektyw aparatu (tam gdzie był czytnik w V10) i bluzgam, że nie działa :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten temat :P 

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip7 plus czy ip6 plus są ogromne przez wielkość ramek.

Chętni na dwa aparaty muszą kupować droższy model i męczyć się z cegłą.

Nie dali dwóch aparatów w ip7 bo sprzedaż cegieł chcieli zwiększyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Jak wrzucasz przez TT to jakość jest stratna, lepiej gdzieś na serwer i link w bbcode wrzucić.

Najważniejsze są dla mnie trzy rzeczy:

1. Jakość wykonania i tu pomimo, że to stylistyczny kmiot, jest miazga.

2. Aparat - pierwsze kilka fotek w nocy w mieszkaniu przy słabym świetle i już wiem, że jest lepiej niż V10 w trybie auto.

3. Audio - tego jeszcze nie testowałem.

Oczywiście, muszę poczekać aż ochłonę :D Na plus nakładka od HTC. Pierwszy raz nie chcę instalować Nova Launchera. Ekran 5,2 cala idealny.

Jedyne z czym mam problem to czytnik linii papilarnych. Przyzwyczajony po roku do V10, HTC 10 biorę w łapę, palcem klikam w obiektyw aparatu (tam gdzie był czytnik w V10) i bluzgam, że nie działa :D

 

Jak jakość audio na słuchawkach i na głośnikach? Skaner paluchów działa szybko?

Masz już na pokładzie nowego androida? Jeśli to to zobacz to co już kiedyś pytałem-czy da się zmniejszyć rozdzielczość wyświetlacza...

Swoją drogą ciekawe kiedy premiera modelu 11.

HTC nie ściga się na smukłość telefonu, więc mają pole do popisu z pojemnością baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Audio jeszcze nie testowałem. Dźwięku na słuchawkach nie znam. Co do głośnika, a w zasadzie głośników słyszę tylko dzwonki więc szału nie ma. Czytnik jest mega szybki a porównaniu do V10 ale tu jest aktywny a tam nie. Pewnie dlatego. Androida mam od wczoraj w wersji Nougat i nie ma zmiany rozdzielczości ekranu. Jest tylko aplikacja w której można ustawić w których appkach ma być full HD zamiast 2k.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ip7 plus czy ip6 plus są ogromne przez wielkość ramek.

Chętni na dwa aparaty muszą kupować droższy model i męczyć się z cegłą.

Nie dali dwóch aparatów w ip7 bo sprzedaż cegieł chcieli zwiększyć.

Cegly to byly stare alcatele z sieci centertel :) dla mnie akurat rozmiar plusow jest w sam raz chodz nie mowie ze nie masz racji bo znam czlowieka co uzywa ip.4 wlasnie tylko ze jest taki jaki jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.