Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małą białą z Auchan za 19 zł. Bardzo mała - w ogóle nie przeszkadza. Ma 2 gniazda USB. Górne 2 A, dolne 1A. Żadnych zakłóceń. Jedyna wada, to dioda sygnalizacyjna za mocno świeci i na wieśniacko niebiesko ;)

Dzięki Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash - czekam na recke jak obadasz audio. Jestem bardzo ciekaw jak graja sluchawki na tym :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie formatuję kartę, potem przerzucanie muzyki no i muszę betę Powerampa poustawiać. Myślę, że w poniedziałek zrobię pierwsze odsłuchy.

 

No więc kolejne wrażenia, aparat bardzo spoko. Poniżej próbka, na szybko w kuchni ;)

 

IMAG0028_zpshfxwjkdi.jpg

 

Dźwięk już sprawdzony. Najpierw głośniki - w porównaniu z V10 jest kompletnie inna bajka, miazga rzekłbym. Trochę dziwnie słuchać jak się poruszy słuchawką, że wysokie i średnie tony lecą z górnego głośnika, a niskie z dolnego. Tak czy siak wrażenie mega. Niestety jak lecą dzwonki to jest normalne.

 

Test na słuchawkach Musical Fidelity MF-100, aplikacja Poweramp Beta, wersja pełna. Gra bardzo dobrze, inaczej niż V10, bo tam Sabre zbijało dźwięk, a tu jest więcej powietrza, scena jakby szersza. Jest bardziej dynamicznie, trochę cieplej. Tak w skrócie jest więcej funu. Ani lepiej ani gorzej, po prostu inaczej. Boom sound na słuchawkach mam wyłączony, bo dźwięk mi się nie podoba.

Zatem muzycznie się nie zawiodłem.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ustawic w iPhone jak chce wysylac smsy a nie chce miec transferu danych (jak wlacze zacznie mi sciagac poczte)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz po prostu źle ustawione wiadomości.

 

 

Ustawienia

Wiadomości

Opcja: iMessage-włącz

Opcja: wyślij jako sms-włącz

Opcja:Wysyłka/odbiór-zaznacz swój numer, a nie adres email

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie mogę, bo to kolega kolegi. On handluje hurtowo na całą Europę, ale nie ma sklepu.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cegly to byly stare alcatele z sieci centertel :) dla mnie akurat rozmiar plusow jest w sam raz chodz nie mowie ze nie masz racji bo znam czlowieka co uzywa ip.4 wlasnie tylko ze jest taki jaki jest :)

Iphony z serii plus mają najszersze górną i dolną ramę w porównaniu do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Iphony z serii plus mają najszersze górną i dolną ramę w porównaniu do konkurencji.

Zgadzam sie, w dodatku moj stary note 4 juz wtedy sygnalizowal message w uspieniu dioda i fizycznie po wzieciu do dloni :) a ifon dalej tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, w dodatku moj stary note 4 juz wtedy sygnalizowal message w uspieniu dioda i fizycznie po wzieciu do dloni :) a ifon dalej tego nie ma.

Iphone co jakiś czas przypomina o tym że przyszedł sms i nie został odczytany.

Rozwiązanie z diodą jest lepsze ale...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jednym dniu używania IP 7 stwierdzam, iż zdjęcia są ŁoŁ i chyba zawsze wychodzą ostre :o w weekend to muszę dokładnie przetestować :) tylko skubany śliski jest jak ryba i to jest chyba największy minus tego telefonu :/ mam wrażenie, że Apple tylko czeka, aż mi się on rozpierniczy na podłodze :/

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolega kupił do siódemki świetne etui, cienkie jak papier. Idealnie dopasowane. Nie chroni specjalnie ale grip lepszy.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk już sprawdzony. Najpierw głośniki - w porównaniu z V10 jest kompletnie inna bajka, miazga rzekłbym. Trochę dziwnie słuchać jak się poruszy słuchawką, że wysokie i średnie tony lecą z górnego głośnika, a niskie z dolnego. Tak czy siak wrażenie mega. Niestety jak lecą dzwonki to jest normalne.

 

O ile jakość dźwięku na słuchawkach jest więcej niż dobra, to nie mogę tego powiedzieć o głośnikach. W porównaniu do poprzednich flagowców HTC, dziesiątka brzmi zaskakująco marnie... Szkoda, że HTC porzuciło głośniki stereo na froncie, przecież to one nadały charakteru całej serii One. Nie jestem audiofilem ale nawet po włączeniu 'głośnomówiącego' w trakcie rozmowy nie otrzymamy tej mocy i czystości jak chociażby w M7. Niemniej jednak telefon jest dosyć udany, bawię się nim od kilku dni i większych wad nie znalazłem, nie licząc wspomnianych głośników i dziwnie działającej automatycznej jasności ekranu :D

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Auto jasność jest faktycznie dziwna. Bardzo długo zbiera się żeby rozjaśnić lub przyciemnić ekran. Na słuchawkach jest petarda. Oczywiście dużo zależy od playera i słuchawek. Na głośnikach też jest bardzo dobrze. Jak na nich nie słucham ale jak już odpalę muze to jest przepaść między HTC 10 a LG V10. Dla mnie audio aparat i wykonanie najważniejsze i tu jest super pod każdym względem.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna łatka od Xiaomi dla europejskich wersji ich telefonów przyszła. Tel mi od rana brzęczy, V8.2.1.0 MHRMIDL Dostaliście na swoje urządzenia ktoś, coś podobnego ?? Dobrze ponad 500mb

 

0d49cea21d40488807d1d3df5b006d84.jpg

c676b5965968d72ac96087564726bdac.jpg

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma dostałem z tydzień temu. Nie widzę różnicy w działaniu.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu piszą sporo się zmieniło, nie wiem czy robić, żeby się jakieś kwiatki nie pojawili z nienacka.

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatkow nie zauważylem.

Mi sie zaktualizowalo automatycznie. Gdzie moge ustawic aby pytało czy zainstalowac ?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nacisnij te 3 kropki z prawej u gory i w ustawieniach aktualozacji odznacz automat.

 

c95dd2bf5ed37f560ed06966d1d8aeff.jpg

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Takie tam z serwisu :D

 

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ta gasnica to byla potrzebna jak lysemu grzebien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proszkowa chyba. Lepiej jakby śniegowej użył ze względu na elektronikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Takie tam z serwisu :D

 

 

Pewnie samsung wytoczył juz pozew, że użyli ich patentu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.