Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Moto Z to piękny telefon. Świetnie wykonany. Aparat jest na prawdę niezły. Top specyfikacja plus czysty Android. Co do baterii nie wierz w to co piszą w sieci. Znam dwóch gości, którzy mają ten telefon i 3,5h SoT to jak jeden powiedział "chyba na maksymalnie wygaszonym ekranie na wifi, z wyłączoną synchronizacją" :D Sam brałem pod uwagę zakup, ale przypadek chciał, że wspomniany jeden z użytkowników był u mnie po zegarek i odradzał tak bardzo, że bardziej się nie da. Owszem są do tego modelu dołączane magnetycznie plecki z większą baterią, ale wygląda ten telefon wtedy komicznie.

Dziś z kolei pomacałem ponownie kilka smartów, w tym wspomnianą przez Ciebie XZ - i powiem krótko, dizajnersko dla mnie jest ekstra. Owszem nie czuć, że to premium materiały jak u konkurecji, bo nawet metal jest tam jakiś ciepławy, jakby plastikowy, ale kształt i chwyt super. Nakładka od Sony kiepska, ale od tego są lepsze lauchery, jak np Nova Prime.

Reasumując mając mojego HTC10, wybrał bym go po raz drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia w tym momencie to cenowo świetny zakup ale aplikacji niestety brakuje. A jak są to też jakieś niedorobione.

 

A Z Play? S625 i 3gb w codziennym użytku powinny wystarczyć a bateria z kolei na drugim biegunie. Podobno. I aparat gorszy. Ale całkiem tanio - 1430 zł. Po tej przygodzie z Xperią jestem na etapie, że chcę telefon nowy. I z pewnego źródła.

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z Play myślę że wystarczy jeśli aparat nie jest priorytetem. Lenovo P2 wygląda jak typowy chińczyk, nakładka mi się nie podoba ale to można zmienić. Mnie tam tak naprawdę odrzuca wygląd. Nie wiadomo jaka to marka, bo sto chińskich telefonów wygląda tak samo. Spotkałem też opinie że ich nakładka nie do końca spolszczona.

Co do Lumii czy czegokolwiek na Windowsie mobilnym, to zakup tego teraz jest kompletnie bez sensu. Ten system lada dzień umrze.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto Z to piękny telefon. Świetnie wykonany. Aparat jest na prawdę niezły. Top specyfikacja plus czysty Android. Co do baterii nie wierz w to co piszą w sieci. Znam dwóch gości, którzy mają ten telefon i 3,5h SoT to jak jeden powiedział "chyba na maksymalnie wygaszonym ekranie na wifi, z wyłączoną synchronizacją" :D Sam brałem pod uwagę zakup, ale przypadek chciał, że wspomniany jeden z użytkowników był u mnie po zegarek i odradzał tak bardzo, że bardziej się nie da. 

Popatrzyłem trochę na XDA i nie jest tak jednoznacznie źle. 

Mając na uwadze szybkie ładowanie, dobrą cenę i możliwość zwrotu czy nawet odsprzedania chyba zaryzykuję.

Z Play też jest ok ale nie ma tego czegoś. No i dalej wersja ekonomiczna - solidna do bólu Xperia X za 950 zł.

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@Jash, jak to dobrze, że Twoje bez sensu różni się od mojego.

Pozdrawiam

 

No, ale przecież o to chodzi :D Nadal uważam, że mobilny Windows jest najlepiej działającym systemem operacyjnym, którego potencjał został zmarnowany i którego to nic już nie dźwignie o czym świadczy raz, że udział w rynku mobilnym, a dwa, że deweloperzy kończą wsparcie swoich aplikacji dla systemów poniżej 10, których jest jak by nie patrzeć najwięcej. Microsoft spieprzył wszystko co zbudowała Nokia. Wystarczy wziąć do ręki Lumię 830, 930 a potem 950 czy 950XL które nie dość, że są wykonane tandetnie jak chińskie plastikowe zabawki to trzeszczą po wyjęciu z pudełka. Nie wiem ile teraz kosztują, ale byłem na premierze i jak wziąłem do ręki, a potem zobaczyłem cenę to padłem ze śmiechu.

 

@xavras_s - napiszę tak - ryzkuj :D przynajmniej będziemy wiedzieli z czym to się je ;)

 

A wracając do Lenovo....jak chcecie to wrzucę tu teksty gościa z serwisu Lenovo, którego mamy na grupie HTC. Pisał odnośnie awaryjności, naprawialności i części zamiennych, supporu firmy itp. Porażka przez wielkie P  :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce SOT powyżej 3h, to dobrze poszukać coś z Androidem 7.1.x. U siebie mam jeszcze 55% baterii i 2,5h włączonego ekranu na automatycznym podświetleniu. Głównie Tapatalk, Chrome, poczta i YT. Net cały czas włączony (wifi lub komórkowy), włączona synchronizacją i BT. W fonie 2 karty sim.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja mam Andka 7.0 na HTC10 i przy ekranie 5,2 cala 2560x1440 mam 4,5-5h SoT, oczywiście poza pracą gdzie mam tragiczny zasięg i 3,5h SoT to absolutny maks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bolem serca dziele sie z Wami informacja, ze jako fan serii G w LG zamowilem sobie wlasnie Szajsunga S8. Jak dostane go w swoje lapska i potestuje to podziele sie informacjami. Przewazyla zbyt mala roznica cenowa w porownaniu do roznic technologicznych miedzy S8 i G6. Wiem, wiem... Powinienem wybaczyc LG ich polityke marketingowa i calujac ich po stopach kupic G6.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce SOT powyżej 3h, to dobrze poszukać coś z Androidem 7.1.x. U siebie mam jeszcze 55% baterii i 2,5h włączonego ekranu na automatycznym podświetleniu. Głównie Tapatalk, Chrome, poczta i YT. Net cały czas włączony (wifi lub komórkowy), włączona synchronizacją i BT. W fonie 2 karty sim.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Co to wg.Ciebie jest ten SOT ? Bo patrząc na ekran BATERIA mam 50% i pozostało około 1 dzień i 3 godziny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wg mnie, tylko to taki powszechnie przywoływany "parametr" i jest skrótowcem od angielskiego Screen On Time, czyli krótko mówiąc pokazuje jak długo telefon pracował z włączonym ekranem, po odcięciu ładowania (przyjmuje się, że zwykle po naładowaniu do 100%).

To ile jeszcze pozostało pracy na danym zasobie prądu w baterii (czyli to o czym piszesz), to taki nieco fantazyjny i wróżbiarski parametr i nikt na to nie patrzy.


Ja mam Andka 7.0 na HTC10 i przy ekranie 5,2 cala 2560x1440 mam 4,5-5h SoT, oczywiście poza pracą gdzie mam tragiczny zasięg i 3,5h SoT to absolutny maks.

 

To na Andku 7.1, a zwłaszcza 7.1.1 powinieneś jeszcze lepsze czasy wykręcić. Przynajmniej na tyle zaobserwowałem u siebie i widzę po opiniach w necie. Chociaż i tak ten HTC nieźle sobie daje radę przy tej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile jeszcze pozostało pracy na danym zasobie prądu w baterii (czyli to o czym piszesz), to taki nieco fantazyjny i wróżbiarski parametr i nikt na to nie patrzy.

Czyli bezsensu jest wogóle przywoływanie go i porównywanie wyników ;) tymbardziej, że każdy inaczej użytkuje telefon, inne apki, ileś otwartych w tle, gpsy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No ja też jestem w szoku, tym bardziej, że chłopaki na grupie ponad 6h SoT wykręcają. Też bym miał lepiej, bo 10 ma taką opcję, żeby w aplikacjach zmniejszyć rozdzielczość do full HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bezsensu jest wogóle przywoływanie go i porównywanie wyników ;) tymbardziej, że każdy inaczej użytkuje telefon, inne apki, ileś otwartych w tle, gpsy...

Ano.

Dlatego zwykle, aby zobaczyć jak fon zarządza energią, podaję się SOT oraz screen z ustawieniami ekranu i wykazem apek, które ów prąd zuzyły :)

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bolem serca dziele sie z Wami informacja, ze jako fan serii G w LG zamowilem sobie wlasnie Szajsunga S8. Jak dostane go w swoje lapska i potestuje to podziele sie informacjami. Przewazyla zbyt mala roznica cenowa w porownaniu do roznic technologicznych miedzy S8 i G6. Wiem, wiem... Powinienem wybaczyc LG ich polityke marketingowa i calujac ich po stopach kupic G6.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

Bardzo dobrze zrobiłeś. Co oni myślą, że klient będzie czekał nie wiadomo ile na ich telefon? Bullshit.

Od premiery minęło dwa miesiące i nie ma możliwości zobaczenia telefonu na żywo, bo nigdzie go nie ma. Samsung miał premierę dwa tygodnie temu i jest do pomacania wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Premiera LG G6 w Polsce będzie miała 20 kwietnia 2017r. Nie było jej jeszcze na naszym rynku. Taka dziwna polityka. Nie mniej jej efekty już widać, kolejny rok z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem wersję ekonomiczną i jak ktoś szuka telefonu do 1000 zł (bo za tyle można go kupić na portalach aukcyjnych) to szczerze polecam Xperie X. Wykonanie kapitalne, wydajność zaskakująco dobra (nie widzę różnicy w porównaniu do p9), wygląd i nakładka - wiadomo, kwestia gustu. Jest trochę nudno ale bardzo klasycznie.

Ekran ładny, aparat dostateczny, cyferki nie do końca przekładają się na jakość. Na codzień jest naprawdę szybki.

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG wypuszcza swój telefon jak już wszyscy kupią co potrzebują. Może celują w klienta niszowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu z iPhone odpuszczam. Kupiłem bo chciałem mieć spokój A telefon wiedział się CODZIENNIE a ostatnie dwa dni nie działał mikrofon. Teraz na tapecie Xperia Xz

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Mam XZ w domu, mogę go szczerze polecić.

 

Ups już kupiłeś X, nie zauważyłem...

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XZ jest naprawdę fajny ale nie jest 2x lepszy od X

Także koniec końców, jestem zadowolony

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieliście wybierać jakiego srajfona. Którego byście brali? Gdzie kupować? Tak do 2-2.5 k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mieliście wybierać jakiego srajfona. Którego byście brali? Gdzie kupować? Tak do 2-2.5 k.

SE 64GB


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.