Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

A ten telefon ma jakieś pewne pochodzenie ???  Nie uczestniczył przypadkiem w krótkim kursie nurkowania ??  

Takie objawy jak opisujesz są typowe dla topielców lub chińskich podróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ja pecha :D Maca jak miałem to zepsuło się w nim wszystko co tylko mogło. Najpierw pasy na ekranie, w ramach gwary wymienili, potem już musiało zostać. W międzyczasie siadła stacja CD, dysk, klawiatura i myszka. Czego nie dało się uratować poszło do kosza, resztę sprzedałem na części na allegro. Poszło to w kilka minut ;)

 

Unikaj jabłek, szczególnie tych nadgryzionych.

 

Mój mac śmiga super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko, świat zatrzymać, telefon się zaciął. A nie sorry to iPhone. Dobro luksusowe i wyznacznik pozycji społecznej :D

 

Jeszcze długo będziemy ogonem Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

problem jest tylko i wyłącznie z urządzeniami od APPLE...

Routery MIKROTIK to świetna platforma i nie ma potrzeby jej wymiany tylko dlatego, że czasami ktoś z IPHONE ma problem podłączyć się do wifi :D

 

Służbowo i prywatnie korzystałem ze sprzętu Cisco, ZyXEL, Huawei i nie miałem takich problemów. Zdecydowana większość moich iPhone'ów działała bezproblemowo, a miałem smartfonów Apple baaaardzo dużo. Tylko z jednym iPhonem (dodam że aktualnie użytkowanym) mam problem, a konkretnie z modelem 6s. Trafił mi się egzemplarz, który producent zakwalifikował na wymianę baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Matko bosko, świat zatrzymać, telefon się zaciął. A nie sorry to iPhone. Dobro luksusowe i wyznacznik pozycji społecznej :D

 

Jeszcze długo będziemy ogonem Europy.

:) pietek wieczor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten telefon ma jakieś pewne pochodzenie ??? Nie uczestniczył przypadkiem w krótkim kursie nurkowania ??

Takie objawy jak opisujesz są typowe dla topielców lub chińskich podróbek.

Nowy, z x-kom.

 

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

albo ja pecha :D Maca jak miałem to zepsuło się w nim wszystko co tylko mogło. Najpierw pasy na ekranie, w ramach gwary wymienili, potem już musiało zostać. W międzyczasie siadła stacja CD, dysk, klawiatura i myszka. Czego nie dało się uratować poszło do kosza, resztę sprzedałem na części na allegro. Poszło to w kilka minut ;)

 

Czytam Jacek Twoje posty i zastanawiam się czy nie postanowiłeś robić za hejtera Apple, bo wypisujesz jakieś niestworzone historie. Od ponad 10 lat pracuję na MacBookach Pro, iMacach i przez ten czas miałem dosłownie JEDNĄ naprawę serwisową. Padł układ graficzny i serwis w ramach programu Nvidia wymienił płytę główną. 

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mariusz skończ już bo to jest słabe. Nikt poza Tobą nie ciągnie tej sztucznej i nadmuchanej zajebistości Apple. Te urządzenia psują się jak każde inne i nie ma w tym nic dziwnego. To tylko elektronika zrobiona za przysłowiową miskę ryżu, a sprzedana za ciężkie pieniądze. Cieszę się, ze Tobie działa, ale to tak samo jak ja miałem sporo urządzeń na androidzie, na tę chwilę mam 5 i ani jedno się nie psuje, nie tnie i nie wiesza, a przecież miejskie legendy głoszą, że android działa dobrze do momentu wyjęcia go z pudełka i włączenia. Dlatego takie legendy, że coś jest super a coś be wkładam między bajki.

Miałem jeden komputer od Apple i zepsuło się w nim wszystko co mogło, miałem 3 Ajfony 5s i tylko pierwszy działał OK. Ma go chyba nawet do dziś Kurnajanek. Dwa kolejne porażka. Zdjęcie, które wrzucił kolega xavras_s to też nic nadzwyczajnego. No, ale nie możliwe, przecież Japko się nie tnie. Pewnie chińska podróba i to jeszcze zalana.

Mariusz, mam takiego kolegę jak Ty. Jeszcze gorszy, bo zakochany w Apple bez pamięci. Zepsuły mu się już dwa iMaki, w dwóch MacBookach popękały mu zaczepy od otwierania sprzętu. W trzecim skrzypi od nowości. W iPadzie dwa razy pękło mu szkło wokół touch ID i wymienili mu na nowe, a on nadal uważa, że to najlepsza firma świata.

Reasumując daruj sobie proszę osobiste wycieczki z hejterem, bo nim nie jestem i jak dobrze przeczytasz to zauważysz, że napisałem, że najwidoczniej miałem pecha. Nie wiem. Fakt jest taki, że na 4 urządzenia tej firmy mogę napisać, że tylko 1 było ok. Teoria to jedno, a autopsja pokazała co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pytanie z innej beczki, odkąd pamiętam prawie  zawsze używałem telefonów Samsung. Wczoraj podczas wizyty w Media pobawiłem się trochę Huawei i nawet wpadł mi w oko.

Najbardziej model P9 . Pytanie - mieliście styczność z tym modelem , warto wydać ok 2000. Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi.

 

 

Pozdrawiam

 

1460022133_huawei_p9_premiera_nowego_sma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz skończ już bo to jest słabe.

Opisywanie faktów jest słabe? Słabe to jest robienie z siebie ofiary losu - "nic mi nie działa, wszystko się psuje, a winny producent".

 

Mariusz, mam takiego kolegę jak Ty. Jeszcze gorszy, bo zakochany w Apple bez pamięci. Zepsuły mu się już dwa iMaki, w dwóch MacBookach popękały mu zaczepy od otwierania sprzętu. W trzecim skrzypi od nowości. W iPadzie dwa razy pękło mu szkło wokół touch ID i wymienili mu na nowe, a on nadal uważa, że to najlepsza firma świata.

Oooooczywiście. Mam system audio McIntosh, który sprawnie działa od wielu lat. Natomiast kolega narzeka, że ciągle mu coś nie działa. Jego płyty analogowe wyglądają tak, jakby nad jego domem przeszło tornado. Jak się dba o sprzęt, to taki sprzęt się ma.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mariusz, bardzo Cie proszę skończ, bo mój kolejny wpis będzie ci się czkawką do końca życia odbijał. Serio jesteś żałosny w tym co piszesz, Ty który jak panienka obrażałeś się na forum już 20 razy i 20 razy wracałeś z podkulonym ogonem.

Gdzie ja napisałem "nic mi nie działa, wszystko się psuje, a winny producent". Mnie się nic nie psuje, nic poza tym co miałem od Apple. A jak się psuje to kto jest winny jak nie producent, Tusk?

Ty chyba serio żyjesz w jabłkowym matrixie.

 

 

PS

McIntosha do Apple nie porównuj, bo to obraza dla tego pierwszego.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem winnego, to porucznik Dan i Forrest Gump :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rikimaru75

P9 jest ok ale na pewno nie za 2k. Jego realną wartość zweryfikowaly portale aukcyjne -1500 zł to max. Kapitalne wykonanie, płynność działania, trochę niedopracowany soft i problemy z utrzymaniem aplikacji. Aparat bdb kiedy jasno, raczej słaby kiedy ciemno chyba ze wtedy monochromatyczny. Bateria 3,5 - 4,5h SoT, wspiera szybkie ładowanie (część ma szybką ładowarkę w zestawie)

Miałem i byłem generalnie zadowolony do nieudanej aktualizacji do 7.0 dla wersji dual sim

Poza tym słaby serwis lokalny i ogólnie obsluga Klienta

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, bardzo Cie proszę skończ, bo mój kolejny wpis będzie ci się czkawką do końca życia odbijał. Serio jesteś żałosny w tym co piszesz, Ty który jak panienka obrażałeś się na forum już 20 razy i 20 razy wracałeś z podkulonym ogonem.

No i co ci do tego? Żyjemy w wolnym kraju. Przynajmniej mam coś do powiedzenia na temat zegarków więc jestem we właściwym miejscu. I jak nie przestaniesz do mnie szurać, to za chwilę się przekonasz, że ja też potrafię być złośliwy.

 

McIntosha do Apple nie porównuj, bo to obraza dla tego pierwszego.

Nie porównuję, nic takiego nie wynikało z mojej wypowiedzi. Jestem użytkownikiem produktów obu firm, a przykład z McIntoshem podałem dlatego, bo kolega też sobie kupił sprzęt tej firmy i jęczy na jakość działania tak samo jak ty na Apple.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Aż dreszczy ze strachu dostałem :D

A teraz serio...Mariusz jak masz chwilę sięgnij wzrokiem kilka stron wcześniej. Rozmawiamy sobie spokojnie wszyscy. Każdy sobie coś chwali, każdy coś tam ponarzeka. Nagle wpadasz ty, Apple Policeman i siejesz ferment. Nikt według ciebie nie ma prawa być niezadowolony z Apple, bo Ty jesteś i każdy inny też ma być. Ale jak już to HEJTERRRRRRRRR!!!

Serio, bądź poważny i wysil się na trochę dystansu co do swojej ukochanej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Aż dreszczy ze strachu dostałem :D

A teraz serio...Mariusz jak masz chwilę sięgnij wzrokiem kilka stron wcześniej. Rozmawiamy sobie spokojnie wszyscy. Każdy sobie coś chwali, każdy coś tam ponarzeka. Nagle wpadasz ty, Apple Policeman i siejesz ferment. Nikt według ciebie nie ma prawa być niezadowolony z Apple, bo Ty jesteś i każdy inny też ma być. Ale jak już to HEJTERRRRRRRRR!!!

Serio, bądź poważny i wysil się na trochę dystansu co do swojej ukochanej firmy.

Jaka znowu "ukochana" firma? Dla Apple jestem tylko minimalną częścią kilku z wielu wartości zapisanych w sprawozdaniach finansowych. Ja rozumiem, że można mieć jakieś zastrzeżenia do produktów firmy. Mnie też nie wszystko się w Apple podoba, ale jechanie po całości odbieram jak hejtowanie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle po co ta dyskusja. Rzeczy się psuja i będą się psuć. To że jednemu się psuja, a drugiemu nie dowodzi tylko tego ze byli po różnych stronach rozkładu Gaussa. Ludzie narzekają na Samsunga, ja jestem ze swojej alphy zadowolony. Czy będę przez to bronił Samsunga? Nie. Bo jak każda marka potrafi dać d*py.

 

A wojenka Android vs iOS jest też żałosna. Ostatnio miałem dyskusje na ten temat w gronie kolegów ze studiów (byli przedstawiciele wszystkich możliwych grup - Windows, Linux, MacOS, Android, iOS).

Wnioski są takie, to jest tylko kwestii świadomości użytkownika czego potrzebuje. Mój kolega jako programista pracuje na iOS bo używa narzędzi które tam działają ładnie i gładko. Moja narzeczona, tak programistka, używa linuxa z różnych względów. Ja do pracy używam Windowsa w domu Windowsa i Linuxa bo MacOS nie wchodzi u mnie w grę ze względu na brak dostępności niektorych narzedzi. IPhone nie mam bo nie widzę sensu dopóki nie korzystam z całego systemu (mac +iphone).

 

Wiec naprawdę proszę nie naganiajcie głupich przepychanek bo są one absolutnie bez sensu.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rikimaru75

P9 jest ok ale na pewno nie za 2k. Jego realną wartość zweryfikowaly portale aukcyjne -1500 zł to max. Kapitalne wykonanie, płynność działania, trochę niedopracowany soft i problemy z utrzymaniem aplikacji. Aparat bdb kiedy jasno, raczej słaby kiedy ciemno chyba ze wtedy monochromatyczny. Bateria 3,5 - 4,5h SoT, wspiera szybkie ładowanie (część ma szybką ładowarkę w zestawie)

Miałem i byłem generalnie zadowolony do nieudanej aktualizacji do 7.0 dla wersji dual sim

Poza tym słaby serwis lokalny i ogólnie obsluga Klienta

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

A co możesz napisać o wersji Lite, która jest tańsza prawie o połowę?

 

Może ktoś używa i coś napisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Problemy Apple wynikają głównie z ogromnej produkcji ich telefonów. iPhone'y robione są na okrągło 24h na dobę, siedem dni w tygodniu w systemie trójzmianowym. Załóżmy, że dostawca dostarczy partię wadliwych wyświetlaczy do ich produktu, mogą zorientować się dopiero po kilku tysiącach wyprodukowanych już egzemplarzy, które trafią do kilentów, tak to niestety wygląda.

28 lipca 2016r. z taśmy zjechał miliardowy iphone. Pamiętam jak Huawei rok temu chwalił się ogromnym sukcesem modelu P9- w niecałe 9 miesięcy sprzedali prawie 10 milionów sztuk.

Tymczasem Apple w trzy miesiące- od października do końca grudnia 2016r. sprzedało 78,3 miliona sztuk swojego topowego produktu. iPhone stanowi 2/3 biznesu amerykańskiego giganta, a nie zapominajmy, że sprzedają oni również komputery, tablety, usługi.

To daje dużo do myślenia.

 

Według mnie ze względu na to, że software jest tworzony bezpośrednio pod ich hardware uważam, że systemowo jeśli chodzi o kulturę pracy to stoją krok wyżej od androida. Natomiast pod względem personalizacji plasują się już dużo niżej.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co możesz napisać o wersji Lite, która jest tańsza prawie o połowę?

 

Może ktoś używa i coś napisze?

Miałem jako zastępczy przez tydzień p8 lite i ten się nie broni w ogóle.

Ale o p9 lite mówi się dobrze, z tym że ja nic nie powiem

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy mam problem z zasięgiem w mojej Nokii 625. Za pomocą tego telefonu łączę komputer z internetem. Często jest I czy II kreski zasięgu i internet właściwie nie chodzi wcale :(

 

Mój kolega z Samsungiem miał podobny problem, ale w ustawieniach coś kliknął i problem zniknął. Czy na Nokii z WP też można zrobić taki "myk" i ewentualnie, gdzie tego szukać w ustawieniach?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

ladek22 - jeśli masz telefon w Plusie to jest na to myk w ustawieniach APN, co do reszty operatorów nie wiem :) tyle, żeto ustawienie dotyczy głównie polepszania prędkości LTE.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam 7 urządzeń Apple jakie mam działa super. W tym ipad 2 od nowości, w tym miesiącu mija 6 lat. Tyle, że prywatny sprzęt na Windows też nigdy mi się nie zepsuł. Telefony Sony, Samsung, Lg, HTC każdy conajmniej raz był w serwisie. IPhone raz z uszkodzeniem mechanicznym. Żaden tel by tego nie przeżył.

Ogólnie jestem zwolennikiem stwierdzenia "jak dbasz tak masz" każde urządzenie zgodnie z zaleceniami czyszczę, smaruje, przeglądam. Sam lub w serwisie, zależy co. I działa. Długie lata.

 

Kolega ostatnio narzekał, że ciągu 3 lat ma 4 odkurzacz. Skandal. Okazało się, że resztki popiołu z kominka nim czyścił..... I dalej twierdzi, że to wina odkurzaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smarujesz WD-40 ścieżki na płycie głównej ajfona? ;) Przecież to jednorazówka, oni nawet na gwarancji tego nie próbują naprawiać tylko od razu dają refurba :)

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojego Note 4 nie moge napisać  złego zdania, wręcz odwrotnie pomimo że ma 2,5 roku działa idealnie, a i jeszcze jedno kiedyś się śmiałem z funkcji rysika a teraz sobie nie wyobrażam sobie pracy bez niego.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.