Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

SE to fajny pomysł ale może ekran być za mały. Nie wiem jak ceny ale ip6/6s to dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies sklepy prócz x com?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies sklepy prócz x com?

Możesz poszukać na allegro.

Ja kupowałem też tam nowe telefony.

Klucz to znaleźć komis/ firmę, sprawdzić historię sprzedaży, zerknàć do wpisu do działalności gospodarczej itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE to fajny pomysł ale może ekran być za mały. Nie wiem jak ceny ale ip6/6s to dobry wybór.

6 za duzy


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 7 nowke nie otwierany  moge wymienic za jakis zegarek


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 za duzy

Dla mnie 6s był w sam raz. Kupiłem 6s plus i jakoś z tym żyję. Wielkie bydle ale nie potrzebuję iPada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies sklepy prócz x com?

Myślę że taniej w sklepie z dobrym serwisem nie znajdziesz. Pytanie jak używasz telefonu i czy potrzebujesz 24 miesięcznej ochrony czy roczna wystarczy

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone SE to najlepszy mały smartfon na rynku, jak ktoś głównie dzwoni i pisze, nie gra i do tego ceni sobie w pełni funkcjonalną i wygodną obsługę jedną ręką to jest idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma dzwonić, odbierać pocztę i czytać forum kmziz. A na czym polega różnica pomiędzy s/se/ 6....ja jestem ciemnna masa jezeli chodzi o telefony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5s i 6 odpadają bo kolejna aktualizacja nie będzie wspierać urządzeń 32bitowtch.

SE to w uproszczeniu 6s w małej obudowie. Mają ten sam procesor, RAM i tylny aparat. SE ma slabiutki przedni aparat i jak na obecne standardy wolny czytnik linii papilarnych. Dzięki małemu ekranowi i słabej rozdzielczości działa dłużej na baterii. Dodatkowo nie ma 3d touch, które ma być coraz bardziej rozwijane.

6s ma to samo co SE, lepszy przedni aparat, szybszy czytnik, większy ekran i 3d touch. Tak w skrócie

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D touch ma jedną fajną opcję. Jak coś piszę i chcę wrócić kursorem w jakieś miejsce, przyciskam mocniej palcem na "klawiaturze" i przesuwając palcem przenoszę się w wybrane miejsce.

Nie muszę celować, przesuwać jakiś dodatkowych przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

5s i 6 odpadają bo kolejna aktualizacja nie będzie wspierać urządzeń 32bitowtch.

SE to w uproszczeniu 6s w małej obudowie. Mają ten sam procesor, RAM i tylny aparat. SE ma slabiutki przedni aparat i jak na obecne standardy wolny czytnik linii papilarnych. Dzięki małemu ekranowi i słabej rozdzielczości działa dłużej na baterii. Dodatkowo nie ma 3d touch, które ma być coraz bardziej rozwijane.

6s ma to samo co SE, lepszy przedni aparat, szybszy czytnik, większy ekran i 3d touch. Tak w skrócie

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

 

Modele 5s i 6 to urządzenia posiadające 64bitową architekturę.

Gdy wychodził model SE to według specyfikacji posiadała najnowszy model przedniego aparatu iSight, więc nie wydaje mi się, żeby odstawał w tym aspekcie od iphone'a 6s.

 

3d touch już raczej spektakularnych nowych funkcji wraz z aktualizacjami na starych modelach nie pokaże. 

Bardzo prawdopodobne jest wykorzystanie tej technologii w przyszłych modelach, w których według spekulacji ma zabraknąć odseparowanego od ekranu przycisku home.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma dzwonić, odbierać pocztę i czytać forum kmziz. A na czym polega różnica pomiędzy s/se/ 6....ja jestem ciemnna masa jezeli chodzi o telefony.

Jak dużo przeglądasz internetu na telefonie to SE odpada, będziesz się tylko irytował małym ekranem, bierz 6s, albo siódemkę, chociaż dla mnie i tak telefon się do tego słabo nadaje. Ja przesiadłem się na SE z 6s ze względu na poręczność, telefon używam głównie do rozmôw, sprawdzania poczty poza biurem i wiadomości. Czasami piszę z telefonu, ale staram się z komputera. Do pracy mam PCta i laptopa, a do rozrywki ipada, miałem kiedyś Galaxy Note 4, w codziennym używaniu do pracy i dzwonienia po pracy był za duży (jak to kuźwa przeszkadzało w kieszaniach na rybach), a do komfortowego surfowania po internecie za mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytnik touch iD w ipSE pochodzi z ip5s czyli jest pierwszej generacji. Przesiadałem się z 5s na 6s to widziałem różnicę. Palca trzeba było przyłożyć bardzo dokładnie a gdy był mijimalnie wilgotny tonoraktycznie nie łapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele 5s i 6 to urządzenia posiadające 64bitową architekturę.

Gdy wychodził model SE to według specyfikacji posiadała najnowszy model przedniego aparatu iSight, więc nie wydaje mi się, żeby odstawał w tym aspekcie od iphone'a 6s.

 

3d touch już raczej spektakularnych nowych funkcji wraz z aktualizacjami na starych modelach nie pokaże.

Bardzo prawdopodobne jest wykorzystanie tej technologii w przyszłych modelach, w których według spekulacji ma zabraknąć odseparowanego od ekranu przycisku home.

Ws bitow - prawda.

iSight to aparat główny a nie przedni.

 

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jezeli chodzi o aktualizacje, wieszanie sie systemu...

Panowie : obiektywnie- srajfon to lans czy faktycznie wygodne w użytkowaniu i nowoczesne urządzenie, które prócz legendy jest warte tej kasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W aktualizacjach Apple jest najlepsze tu nie ma co gadać. Obiektywnie nigdy się nie dowiesz prawdy, dopóki sam nie spróbujesz. Jak tak zrobiłem, ale okazuje się, że pisząc teraz, co myślę po tych kilku miesiącach z iP5s jestem hejterem :D

Gdybym miał teraz wybierać coś od Apple to w grę wchodzi tylko SE w wersji 128GB lub 6s. Oba z uwagi na audio. SE jest jednak trochę małe, więc do przeglądania sieci nadaje się jak świnia na wyścigi konne. 

Co do wartości, żadne urządzenie elektroniczne nie jest warte tyle ile kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem 2 lata 6 poszedlem na SE 16 GB i zmienilem na 64GB. Jezeli szukasz telefonu to nie ma nic lepszego. Jezeli szukasz ghz cali i negabajtow to nie twoja bajka


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam iphony od 4 i nie pamiętam aby jakiś minsię wiechnął. Aplikacja firm trzecich tak ale nie telefon.

 

Żaden z nich nigdy się nie zepsuł !!!

 

Zasada nr 1- nie kupuje najbowszych wypustów i nie ściągam najnowszych wydań iOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam Huaweia P10 lite. Przesiadłem się z leciwego Galaxy S4 i muszę przyznać, że wrażenie jest piorunujące. Ten telefon ma prawie wszystko czego oczekuję od smartfona, brakuje mu tylko Irdy. Bateria po dwóch dniach ma jeszcze 23% :)

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje przede wszystkim telefonu wielkości wiaty autobusowej tylko poręcznego urządzenia.

Wiec chyba zakupie do sie i szanownej żonki 2x SE128.

Linie papilarne, milion nikomu niepotrzebnych aplikacji... nigdy nie bylo mi to potrzebne.

Dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lata na Androidzie. Ostatni Android to był Note 4. Teraz od 2 tygodni iPhone 7 plus. Lubię duże ekrany. Początki nad IOS bolesne. Sprzeczne emocje. Nawet chciałem się pozbyć w cholerę. Ciekawość zdecydowała o próbie. Ostatecznie iPhone'a zostawiłem. Od kilku dni mówię znajomym, że jednak jest jakaś magia w systemie Apple. Trudno to nazwać- jaka i na czym polega. Ale jak się obyłem z IOS, z jego brakami względem androida, trudno mi odejść od tego telefonu. Bardzo bardzo lubię teraz mojego iPhone'a 7 plus. Mam trochę lat na karku, a piszę jak jakiś małolat. Ale że anonimowo tu występuję, to mogę sobie pozwolić na takie szczenięce zachwyty.

 

Dodam jeszcze, że mam świadomość, że nie każdy musi mieć takie wrażenia po zmianie. Mnie akurat "wzięło".

Edytowane przez Yary12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam Huaweia P10 lite. Przesiadłem się z leciwego Galaxy S4 i muszę przyznać, że wrażenie jest piorunujące. Ten telefon ma prawie wszystko czego oczekuję od smartfona, brakuje mu tylko Irdy. Bateria po dwóch dniach ma jeszcze 23% :)

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

To P10 musi być dopiero niezły .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To P10 musi być dopiero niezły .

Podobno nie ma radia, a p10 lite ma i nie wiem co p10 musiałby mieć, żeby to nadrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.