Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

8 Plus chyba :) 8 jest mała nadal.

 

 

Oba mają bardzo szeroką górną i dolną ramę.

Przystaw ipona plus (6,7,8) do Samsunga S8 a zobaczysz o ile jest mniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To się nie zrozumieliśmy. Myślałem, że piszesz odnośnie wielkości telefonu, a iP8 jest małym telefonem. I jakby nie patrzyć mniejszym od S8 zwłaszcza na wysokość (138,40 x 67,30 x 7,30 mm versus 148,90 x 68,10 x 8,00 mm), ale tak wiem też, że to ekran 4,7 kontra 5,8. Mnie bezramkowce nie jarają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oglądanie filmów itd, na pewno mniej obudowy a wiecej ekranu to plus, ale już gdy trzeba dotykać, pracować na telefonie to moim zdaniem ani te zaoblone ekrany ani bezramkowce nie są wygodne. Aby wygodnie trzymać telefon i celnie trafiać w opcje na ekranie jakaś ramka powinna być. zawsze ręką te 2-3mm zasłaniamy. Możliwości technologiczne w tym wypadku są wyższe niż nasze anatomiczne przygotowanie do takich rozwiązań.

Mozna także zaobserwować w telefonach ten sam trend co w zegarkach odnośnie rozmiarów. Po szalonym wyścigu w górę, gdy telefony z generacji an generacje stawały się ogromnymi taflami, które nie mieściły się w kieszeni a co dopiero dłoni, przyszedł czas na normalizację rozmiarów. ok 5- 5,3 cala to max dla wygody obsługi tego typu urządzenia.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VR

Okulary?

 

Rozwiniesz myśl?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie rozwinąć :)

 

Tak, chodzi o VR. FHD nite nadaje się do używania z okularami VR. Nawet na S8 nie wygląda ta rewelacyjnie i piksele są bardzo widoczne. Dopiero od 4k w górę pewnie jako tako można poczuć ten efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam numer w sieci T-mobile na kartę. Taryfa Frii. Korzystam z pakietu 3w1 za 14,99. Rozmowy i sms-y w T-mobile i Heyah za darmo, 1 GB internetu oraz bezterminowa ważność konta.

 

Zwykle wystarcza mi ten 1 GB internetu, ale kiedyś mi zabrakło i próbowałem doładować pakiet 10 GB za 10 zł. Okazało się, że nie mogę doładować internetu, bo mam aktywny pakiet 3w1.

 

Czy istnieje możliwość doładowania dużej ilości gigabajtów internetu przy taryfie Frii? A może inna taryfa w T-mobile daje rozmowy i sms-y w sieci bez limitu i możliwość doładowania większej ilości internetu?

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi po kiego grzyba w telefonie rozdzielczość ekranu ponad full HD?

Chociażby po to, aby mieć większą powierzchnię roboczą i więcej treści widzieć na ekranie. I nie, bateria wcale przy tym się nie zużywa dużo szybciej.

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon prawie bez bocznych ramek. Wyjątkowo niewygodna sprawa. Obsługując jedną ręką zdarza się coś nacisnąć wewnętrzną częścią dłoni. Bezramkowce to zwykły element marketingu. W rzeczywistości wada. Ale dla Remy chyba fetysz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet, minimalna ramka, ile irytacji gdy przypadkowe dotkniecie przerywają pracę..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon prawie bez bocznych ramek. Wyjątkowo niewygodna sprawa. Obsługując jedną ręką zdarza się coś nacisnąć wewnętrzną częścią dłoni. Bezramkowce to zwykły element marketingu. W rzeczywistości wada. Ale dla Remy chyba fetysz? ;)

 

Moją uwagę kieruję do iponów 6-8 przez szeroką górną i dolną ramkę.

 

Jak ktoś potrzebuje dodatkowej ramki i ochrony to polecam Luphie Blade Sword:

a.jpg

W miarę wygląda, nie jest ciężka i dobrze chroni krawędzie. Mam taką na swoim iphonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w iPhone rozmowy grupowane w watki bez wskazania czasu nadania, odebrania kazdej wiadomosci, tylko wskazuja czas pierwszego sms ?

To utrudnia.

Da sie to zmienic?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy komentarz na tę chwilę pod testem: "and the galaxy note8 or s8 where are? are you joke?"

 

Przyłączam się.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyłączaj się, bo to jakiś laik napisał, który chyba pierwszy raz widzi tą stronę. Note 8 jeszcze nie testowali, a S8 miał 89 punktów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w iPhone rozmowy grupowane w watki bez wskazania czasu nadania, odebrania kazdej wiadomosci, tylko wskazuja czas pierwszego sms ?

To utrudnia.

Da sie to zmienic?

Przesuń ekran palcem lekko w lewo - tam masz czasy każdej wiadomości (jeśli dobrze rozumiałem o co Ci chodzi).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I am iOS 11. I am so fast....but only in benchmark :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy komentarz na tę chwilę pod testem: "and the galaxy note8 or s8 where are? are you joke?"

 

Przyłączam się.

Cóż za konstrukcja zdania :)

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Czesc!

 

Chcialem kupic telefon. Wymagania zadne poza jednym, musi robic bardzo dobre zdjecia. Srajfon da rade, np. 4 czy cos innego? Podstawowe kryterium, cena. Bardzo prosze o podpowiedz. Reszte parametrow mam gleboko...

 

Pozdrawiam

Konrad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz telefonem sprzed 7 generacji robić bardzo dobre zdjęcia jak na dzisiejsze standardy? To nie wyjdzie. Powiedz jaki masz maksymalny budżet i wtedy można zacząć poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Moze tak, mam teraz jakiegos Huawei P8 lite i jest kicha. Cos lepszego ale nie najlepszego. Powiedzmy do 600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten pomysł, że Iphone 4 robi lepsze zdjęcia od p8 lite?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Tak mi się wydawało... Widocznie jestem w błędzie. Dobra, to co zrobi lepsze do tego P8???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowszy Huawei. Serio, P9 to super fotki za rozsądną cenę.

 

Śmiejecie się z nowych IP a jak do tej pory wszystkie nowinki były wkrótce kopiowane przez resztę świata i z żadnej się chyba Apple nie wycofywało - kontakt z komputerem przez oprogramowanie a nie bezpośrednio, wysoka rozdzielczość ekranu, niewymienialność karty, niewymienialność baterii, za chwilę pewnie zaczną znikać gniazda mini jack itd. Nie zawsze mi się to podoba ale to Apple najwyraźniej wyznacza trendy na tym rynku.

 

@Jash, coś ta tabela z DxO kłóci się z tym co pisałeś o słabej czy przeciętnej jakości aparatów w iPhonach, nawet 7 jest bardzo wysoko a tam jest pojedynczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@Bugs ja ten wynik testu wrzuciłem tylko jako ciekawostkę bo ten ranking jest tak miarodajny jak wyniki benchmarków.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.