Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, ciekawe co trzymają w zanadrzu, żeby włożyć do swojego tegorocznego flagowca flagowców, czyli Mate 30 Pro...

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szkoda że sam telefon paskudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na dziś nowy Samsung, czy Huawei czy jakieś siałomi są niemal takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja do Huawei mam jakąś bliżej nie zdiagnozowaną awersję, jednak w kategorii tych zdjęć to raczej przodują skubańce.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Huawei ostro poszedł do góry. Od modelu p9 robią naprawdę dobre telefony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla mnie na dziś nowy Samsung, czy Huawei czy jakieś siałomi są niemal takie same.

W kwestii bycia mobilnie oryginalnym pozostaje zakup BlackBerry ;)

 

 

Koledzy, czy ma ktoś porównanie pracy na jednym ładowaniu baterii z iP Xs w stosunku do X?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sam telefon paskudny.

 

Serio? Mówimy o P30 Pro?

 

Macałem w x-komie i jak dla mnie jest bardzo w porządku, no chyba, że komuś przeszkadza wielkość, albo ktoś bardzo nie lubi zaokrąglonego ekranu. Ale front ogólnie typowy jak cała reszta flagowców (zresztą wolę łezkę, niż brodę).

A tył, jak to tył - gdzieś musieli upchnąć te aparaty i zoom x5. Źle nie jest, zwłaszcza jak cały model jest czarny. Zresztą inne kolory są jakieś takie landrynkowe...

 

Z wad dostrzeżonych na szybko, przynajmniej jak dla mnie, to brak fizycznego głośnika do rozmów, a więc brak efektu stereo w pozycji horyzontalnej. No i wynika z recenzji, że między x1,1, a te x5 (czy tam 4,9), to zoom jest cyfrowy, bo soczewki są na sztywno. Więc jak ktoś chce jakiś zoom pomiędzy (np. x3), to pewnie obraz będzie pogorszony, jak to przy powiększaniu cyfrowym.

 

A tak, to chyba miałbym mocne rozterki między takim P30 Pro, a Samsungiem S10+...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, serio..P30 Pro :)

Ten telefon to takie stylistyczne pomieszanie wszystkiego co już widzieliśmy. I dla mnie ta mieszanka jest taka sobie. Plus te okropne (poza czarnym) kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. TAm jest układ peryskopowy. Optycznie x5 cyfrowo "niby" bezstratnie x10 i standardowo cyfrowo x50. 

 

A w ogóle to się zastanawiam, P30 pro czy XS?

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

 

A w ogóle to się zastanawiam, P30 pro czy XS?

 

W życiu bym Cie nie podejrzewał o taki dylemat :D

 

Tymczasem, coś co obiecałem. Na szybko i na krótko na filmie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=DfqvNKHG4JQ

 

Jak widać na ekranie blokady nie każde dotknięcie ekranu powodowało wybudzenie, ale nie to było najgorsze.

Po odblokowaniu i klikaniu w ikony nic się nie działo, kliknięcie w zdjęcie też nic nie dawało to samo przy pisaniu wiadomości, Whatssap etc. Oczywiście nie notorycznie i non stop, ale przez większość tego dnia którego go używałem.

Wyszło, że to może być to:

https://www.apple.com/pl/support/iphone-x-display-module-replacement-program/

a jakoś nie bardzo chciałem mieć po 1 dniu naprawiany telefon. 

Pojechał i teraz się nadal zastanawiam czy dalej X czy jednak Xs :D

Dalej spokoju nie daje też Pixel 3. Cała reszta odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wszedlem kolejny raz do rzeki samsunga i wzialem s10e, przesiadka z s8, odbior tago fona naprawde fajny, rozmiar, waga no i w koncu plaski ekran z reszta swietny..

Jak dla mnie w erze paletek do ping pang ponga, to ten telefon wymiata, no a jeszcze ten szeroki kat, gdyby nie dziurka w ekranie, to dla mnie telefon idealny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wszedlem kolejny raz do rzeki samsunga i wzialem s10e, przesiadka z s8, odbior tago fona naprawde fajny, rozmiar, waga no i w koncu plaski ekran z reszta swietny..

Jak dla mnie w erze paletek do ping pang ponga, to ten telefon wymiata, no a jeszcze ten szeroki kat, gdyby nie dziurka w ekranie, to dla mnie telefon idealny...

 

Też myślę o tym modelu. Jak bateria?

Zastanawiam się właśnie między s10e a xiaomi mi9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go dopiero parę dni, ale już widzę, że bateria sporo lepsza niż w s8, używam obu tel równolegle.

Co do wyboru między mi9 to jeśli finanse nie mają większego znaczenia to bralbym s10e to telefon wyjątkowy w dzisiejszych czasach, oczywiście chodzi mi głównie o rozmiar i możliwości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash - przemyśl jeszcze S10, bo po ostatniej aktualizacji czytnik działa już rewelacyjnie no i bateria się poprawiła.

 

Wracając do P30 Pro - ten przypominający biały kolor jest ładny. Tył trochę "napaćkany", ale ogólnie nie jest źle. Możliwości fotograficzne w słabym oświetleniu zawstydzają nawet Mate 20 Pro. Z kolei w dzień lepiej wypada S10 (przynajmniej w testach, które widziałem) - lepsza dynamika. Zważając na fakt, że do P30 Pro dorzucają zegarek i ładowarkę indukcyjną to oferta godna rozważenia (cena jak S10+, ale 256 GB wbudowanej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pojechał i teraz się nadal zastanawiam czy dalej X czy jednak Xs :D

 

Przed zakupem Xs szukałem X w dobrej cenie. A że nie znalazłem to kupiłem Xs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash - przemyśl jeszcze S10, bo po ostatniej aktualizacji czytnik działa już rewelacyjnie no i bateria się poprawiła.

 

Wracając do P30 Pro - ten przypominający biały kolor jest ładny. Tył trochę "napaćkany", ale ogólnie nie jest źle. Możliwości fotograficzne w słabym oświetleniu zawstydzają nawet Mate 20 Pro. Z kolei w dzień lepiej wypada S10 (przynajmniej w testach, które widziałem) - lepsza dynamika. Zważając na fakt, że do P30 Pro dorzucają zegarek i ładowarkę indukcyjną to oferta godna rozważenia (cena jak S10+, ale 256 GB wbudowanej).

Tylko czysty system, więc albo XS albo X albo Pixel 3 albo 3XL :) nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym Cie nie podejrzewał o taki dylemat :D

 

 

 

 

J

 

 

Zawstydziłeś mnie. Właśnie przenoszę dane z Mate do XS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jaki kolor? Ja jutro "klikam" i to będzie "ostatnia szansa tego rapu" :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem na XS, tylko dlatego że trafił mi się w cenie zwykłego Xa. Coś mi przechodzi przez myśl żeby zmieniać ale chyba ni ma sensu na razie. Przyzwyczajenia są silniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam X i Xs, bateria identyczna, zdjęcia/aparat też... tak samo ujowe (zwłaszcza w nocy) ;)

Poza tym, ujdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.