Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by nie pasował, to bym wziął od Ciebie za połowę ceny :D

Sam kupiłem Motorolę G7 plus na przetestowanie, długo już nie miałem styczności z Androidem, a tutaj jest praktycznie czysty system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzięki mam 14 dni na pełną cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ipX/Xs/max najbardziej denerwująca jest konieczność (po odblokowaniu telefonu poprzez FaceId) „usunięcia” tzw. zablokowanego ekranu poprzez przesunięcie go z dołu do góry.

 

Można to wyłączyć w ustawieniach - było o tym ciut wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to wyłączyć w ustawieniach - było o tym ciut wcześniej

Nie można. iOS to nie Android...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się gusta zmieniają co u niektórych zawziętych. ;)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak to się gusta zmieniają co u niektórych zawziętych. ;)

To nie kwestia zawziętości tylko preferencji i tego jakie się z czym przygody miało a ja o moich mógłbym książkę wydać :l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OoO to Apple w koncu wprowadzilo airpodsy z bezprzewodowym ladowaniem, osiagniecie jak premiery rolexa na Basel ;) 

 

Ja uzywam obecnych, w sumie tylko do rozmow i do tego nadaja sie swietnie, ogolnie duzo rozmawiam przez telefon i komfort rozmow bez kabla jest niesamowity. Tyle, ze nie mam zamiaru dokupowac bezprzewodowego etui za prawie 400zl?! to jest akurat jakis zart. Oczywiscie swietny pomysl na biznes zamiast wycofac stara wersje i w jej miejsce wpuscic nowa plus lekko podniesc cene. Zaoferujmy dwie wersje i jeszcze opjce zakupu samego etui


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia zawziętości tylko preferencji i tego jakie się z czym przygody miało a ja o moich mógłbym książkę wydać :l

 

To, życzę, żeby przy X nie uzbierało się na drug tom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, będę śledził wątek. Dodaj proszę co jakiś czas wrażenia z użytkowania X vs Pixel (i android). Sam się poważnie zastanawiałem nad taką przesiadką, ale póki co jest Szajsung.

 

AirPodsy - cena to kpina, mityczny komfort użytkowania jest już praktycznie identyczny w innych słuchawkach. Używam Jabra Elite 65t Active i też słuchawka sama się wyłącza po odłożeniu to etui (albo wyjęciu z ucha), sama łączy się ponownie, jakość dźwięku i wygoda jest dużo lepsza niż w jabłkowych (pierwsza wersja, nowej nie sprawdzałem). No i nie ma szans, że wypadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To, życzę, żeby przy X nie uzbierało się na drug tom ;)

 

:) oby, bo super leży w łapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co sensownego wymienić galaxy S8?

Telefon ma być szybki, trzymać 1.5dnia na baterii, czytnik na ekranie albo odblokowywanie za pomocą twarzy bo tego na pleckach mam dość.

W sumie to nie mam innych wymagań.

 

Widzę, że część osób chwali jabłko. Jest sens pakować się w to? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj w sklepie. Zobacz na youtube co deneewuje userôw androida w iOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co sensownego wymienić galaxy S8?

Telefon ma być szybki, trzymać 1.5dnia na baterii, czytnik na ekranie albo odblokowywanie za pomocą twarzy bo tego na pleckach mam dość.

W sumie to nie mam innych wymagań.

 

Widzę, że część osób chwali jabłko. Jest sens pakować się w to?

Spełnia wymagania... oprócz baterii ;) No i trzeba polubić iOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale tu jest nawalone wszystkiego po kokardki, rzekłbym do ulania ;)

I chyba to sztuka dla sztuki. Jeszcze 1000 GB jestem w stanie zrozumieć, bo może ktoś lubi namiętnie strzelać foty i kręcić filmy w maksymalnych jakościach, ale 12 GB RAM-u, to już zupełnie zbędne przegięcie, nawet w świecie androida.

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co sensownego wymienić galaxy S8?

Telefon ma być szybki, trzymać 1.5dnia na baterii, czytnik na ekranie albo odblokowywanie za pomocą twarzy bo tego na pleckach mam dość.

W sumie to nie mam innych wymagań.

 

Widzę, że część osób chwali jabłko. Jest sens pakować się w to? 

No to Mate 20 Pro mogę polecić. Bateria rewelacja, odblokowanie jak napisałeś, do tego super aparat i jeszcze kilka gadżetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OoO to Apple w koncu wprowadzilo airpodsy z bezprzewodowym ladowaniem, osiagniecie jak premiery rolexa na Basel ;)

 

Ja uzywam obecnych, w sumie tylko do rozmow i do tego nadaja sie swietnie, ogolnie duzo rozmawiam przez telefon i komfort rozmow bez kabla jest niesamowity.

Mnie zniechęciły do zakupu jakichkolwiek bezprzewodowych dousznych słuchawek, te informacje:

 

„Aż 250 naukowców podpisało się pod stwierdzeniem, że AirPodsy i inne douszne słuchawki zwiększają ryzyko zachorowania na raka.”

https://android.com.pl/news/199996-apple-airpods-rak/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiedzieć pewnie coś w tym jest, ale same telefony też zdrowe nie są.

Z drugiej strony w dzisiejszych czasach o raka łatwiej niż o cokolwiek innego...


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zniechęciły do zakupu jakichkolwiek bezprzewodowych dousznych słuchawek, te informacje:

 

„Aż 250 naukowców podpisało się pod stwierdzeniem, że AirPodsy i inne douszne słuchawki zwiększają ryzyko zachorowania na raka.”

https://android.com.pl/news/199996-apple-airpods-rak/

szok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy a naukowcy... Może to być grupa "ekspertów" jakich mają antyszczepionkowcy.

 

Poza tym, przykładając do głowy nadajnik emitujący nawet 2 Waty robimy sobie potencjalnie dużo więcej szkody niż używając słuchawek BT czy mieszkając w pobliżu masztu telefonii komórkowej. Ten nadajnik o mocy 2 W to... telefon komórkowy :)

 

Tłumienie wolnej przestrzeni rośnie wraz z kwadratem odległości od nadajnika, więc sygnał z masztów jest rzędy wielkości mniejszy niż z telefonu, to po pierwsze. Po drugie, z tego co wiem, jeszcze nikt w badaniach (prawidłowo przeprowadzonych) nie udowodnił negatywnego wpływu pola EM elektroniki użytkowej na żywe organizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby udowodnili ludzkość jest na takim etapie, że nie zrezygnuje z komórek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko szkodzi i nic nie jest zdrowe (nawet woda). Trochę szkoda, że trafiłem na te badania bo teraz zakładając słuchawki, mam z tyłu głowy to co twierdzą naukowcy. A słuchawek od kilku lat używam tylko bezprzewodowych i to praktycznie codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spełnia wymagania... oprócz baterii ;) No i trzeba polubić iOS.

Wymieniłem SGS9 na iPhone XR

Głownie że względu na system i i baterie. Ten aspekt w samsungu leży i kwiczy. Ciagle musiałem się martwić o to czy mi prądu nie zabraknie do wieczora. Przy moim użytkowaniu miałam minumum raz doładować telefon przed końcem dnia.

Piszę otwarcie, jestem zwolennikiem iOS mimo że poza telefonem nie mam od Apple ekosystemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XR podobno ma najlepszą baterię ze wszystkich ajfonów. Sam nie posiadam ale ani X ani Xs nie wytrzyma 1.5 dnia bez ładowania (a także żaden który miałem wcześniej, najbliżej była chyba 5-ka). Musiałbym wszystko wyłączyć i spoglądać na ekran raz na godzinę chyba...

;)

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.