Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Innego pomysłu nie mam. Wszystko jakieś nudne. W sumie to nie wiem czy mi nie wystarczy służbowe Mi A2. Chyba się powili wyleczyłem z choroby mobilnej :D

Mate 20X ;)

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

One + ?

Nie chcę

Mate 20X ;)

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Jakoś Hujaweje mnie nie ciągną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Hujaweje mnie nie ciągną ;)

 

Poczytaj o tym modelu, fajna zabawka. Tyle, że nie każdemu rozmiar podpasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poczytaj o tym modelu, fajna zabawka. Tyle, że nie każdemu rozmiar podpasuje :)

Mam zawsze plecak ze sobą dam radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem ostatnio kilka androidów a mocno siedziałem też w ios.

Od siebie dodam, że jak dla mnie, najwyższą kulturę pracy androida i nakładki prezentuje Samsung. Korzystam z S9 i jest nieźle (pomijając baterię). To właśnie ten telefon nie sprawia wrażenia zabawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać po iP7 ?

Bateria już nie trzyma całego dnia, jest to mało komfortowe.

Z wymagań aparat musi być lepszy, NFC oraz dobra jakość dźwięku po jacku.

Jest jeszcze opcja wymiany baterii,o ile nic ciekawego się nie znajdzie.

Z nowości to Moto G7 i Note 7, ale nie mają NFC.

W grę wchodzą używane również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać po iP7 ?

Bateria już nie trzyma całego dnia, jest to mało komfortowe.

Z wymagań aparat musi być lepszy, NFC oraz dobra jakość dźwięku po jacku.

Jest jeszcze opcja wymiany baterii,o ile nic ciekawego się nie znajdzie.

Z nowości to Moto G7 i Note 7, ale nie mają NFC.

W grę wchodzą używane również.

Honor 10 ?

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze Xiaomi Mi 9 w proline, można złożyć zamówienie, ale brak na stanie, dostawa na 22 marca, ciekawe czy anulują czy zrealizują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wszystkie Mi 9 zostały wyprzedane w mi-home. Nawet z x-komu zniknęły więc pewnie dostali info, że dla nich nie będzie.

 

Mnie się skończyły pomysły na zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Mi 9 zostały wyprzedane w mi-home. Nawet z x-komu zniknęły więc pewnie dostali info, że dla nich nie będzie.

 

 

Dali niesamowicie dobrą cenę (nawet w PL), to nie ma co się dziwić, że telefony ulatniają się jak kamfora.

OP7 będzie miał problem, żeby rywalizować z Mi9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać po iP7 ?

Bateria już nie trzyma

Z nowości to Moto G7 i Note 7,

Mam w domu moto g6 i jest niezłe. Ale lepsze z plusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IpXr tyle, że Jacek odpada :)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip Xr grube ramki, słaby wyświetlacz.

 

Dla mnie touch Id był wygodniejszy niż face id.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Touch id też touch id nie równe. W S7 edge, byłem bardzo zadowolony, wszystko śmigało błyskawicznie, teraz w Mate 20 Pro mam czytnik w ekranie i już nie jestem tak zadowolony. Jak już trafi się dobrze w sam czytnik, na początku jest to abstrakcją, trzeba się przyzwyczaić, to jednak nie zawsze łapie jak trzeba i trwa dłużej niż czytniki normalne.

 

Natomiast face ID w Mate działa szybko i bardzo dobrze. Nie istotne jakie jest światło itd. spoglądasz na telefon, pyk i odblokowany. Szybko i bezboleśnie. 

 

No i muszę pochwalić baterię Mate-a. W zeszłym tygodniu poleciałem na targi do Niemiec. Pobudka o 4 rano w poniedziałek, w taksówce, dojeżdżając do lotniska przypomina mi się, że nie wziąłem ładowarki. Niby przez 2 dni używałem telefonu trochę oszczędniej niż zwykle, w trybie oszczędzania baterii i połowie jasności ekranu, ale też napisałem kilkadziesiąt maili kilka rozmów telefonicznych, wieczorem w hotelu przejrzeć internety etc. We wtorek dnia następnego, kiedy o 19 dotarłem na lotnisko, miałem jeszcze 40% baterii. Zeszło ok 60% w 40 godzin, a gdybym serio musiał oszczędzać to i 3 dzień może by ogarnął. Nie wyobrażam sobie żeby któryś z moich poprzednich telefonów tyle wytrzymał. Mam parę uwag do tego telefonu, ale muszę przyznać, że bateria i aparat robią niesamowitą robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip Xr grube ramki, słaby wyświetlacz.

 

Dla mnie touch Id był wygodniejszy niż face id.

TEn sam a może nawet nieco gorszy był w ip7 ip 8 i nikomu nie przeszkadzał............... a wręcz był chwalony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Face ID jest ok, jedyne co mnie może denerwować to fakt, że trzeba po "spojrzeniu" jeszcze przesunąć palcem. Druga kwestia to system, do którego podchodzę z bardzo dużym dystansem. Jedyny plus, że jak już nie wytrzymam to sprzedając dużo na iP X 256GB nie stracę. Aparat też raczej nie zabija. iP X po prostu mega mi się podoba, o czym już pisałem nie raz i świetnie leży w dłoni. 

Z drugiej strony wydać ponad 4kpln...........jeśli jest alternatywa w postaci Xiaomi Mi 9 za 1999zł (kolejna dostawa za tydzień) czy Nokia 9 PV za 2700zł i jest to alternatywna która może nie jest lepsza, ale na pewno nie jest gorsza.


TEn sam a może nawet nieco gorszy był w ip7 ip 8 i nikomu nie przeszkadzał............... a wręcz był chwalony ;)

 

tak, ale to raczej w środowisku Sadowników i to też nie wszystkich  ;)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawione tak, że od razu odblokowuje w 100%, nie trzeba nic przesuwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Face ID po odblokowaniu trzeba jeszcze przesunąć palcem do ekranu głównego. Nie wiem po co to komu, ale tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak, ale to raczej w środowisku Sadowników i to też nie wszystkich  ;)

 

Bez przesadyzmu ;)

Moja latorośl ma Ip8. Czerń jest niewiele gorsza od tego co mam w mate, a rozdzielczość - cóż - pikselków nie widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Adrian, moja starsza ma SE i też jest zadowolona. Tylko mnie raczej chodzi o to, że Xr ma cenę "androidowego flagowca" a rozdzielczość ekranu "androidowego budżetowca" ewentualnie swojego starszego brata, a w zasadzie pradziada iP 4. 

Jest wiele aspektów za i wiele przeciw. Moim zdaniem jednak nie przystoi za takie ciężkie pieniądze i jak ktoś mi powie, że nie widzi różnicy między taka rozdzielczością a tym co oferują flagowe androidy to jest, przepraszam, ale ślepy. 

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash i Darekmp3

 

W opcjach faceid można to ustawić. Jak wybierzecie bezpośrednie odblokowanie to omijacie ekran startowy.

post-81405-0-19609000-1552996640_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja pisałem o iOS, nie o Androidzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, moja starsza ma SE i też jest zadowolona. Tylko mnie raczej chodzi o to, że Xr ma cenę "androidowego flagowca" a rozdzielczość ekranu "androidowego budżetowca" ewentualnie swojego starszego brata, a w zasadzie pradziada iP 4. 

Jest wiele aspektów za i wiele przeciw. Moim zdaniem jednak nie przystoi za takie ciężkie pieniądze i jak ktoś mi powie, że nie widzi różnicy między taka rozdzielczością a tym co oferują flagowe androidy to jest, przepraszam, ale ślepy. 

Nie, no jasne - ja tez wolę większy obszar roboczy bo mam niezły wzrok, a duża rozdzielczość to umożliwia. Tyle, np ten stary ip 8 działa lepiej i to sporo niż mój Mate, a Xr mimo, że z flagowca ma tylko cenę pewnie pod wieloma względami zamiecie wiele flagowców. Tak to działa. Trzeba znać ograniczenia i je akceptować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.