Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

Guest McIntosh

Może to był kabelek audiofilski?

Niektóre kable audiofilskie są ponadprzeciętnie solidne - grube niczym wąż ogrodowy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A ja trochę się nie dziwię sprzedawcom. Mam kabelki oryginalne, pisałem już, że nawet od Ipada 2. I mam zamienniki. Reszta rodziny podobnie. Używamy w domu, biurze w samochodzie i nic. Działają.   Nie raz przypadkowo się szarpnęło. W aucie wiele się przytrafiało. Dlatego nie wiem co trzeba takiemu kabelku uczynić by się rozp..... Może te po 139 tak mają ale te po 30 i oryginalne nie. 

Trochę nie rozumiem ... 

Jaka tu jest filozofia? Włożyć wtyczkę do gniazda i potem wyjąć. No to nie wiem jak to trzeba robić żeby uszkodzić kabel? 

Rozumiem, wyrobione gniazdo. Po kilka ładwań dziennie, po powiedzy roku czy wcześniej może się tak stać. Ale kabel uwalić?

To co, wpinany jest z ... rozbiegu? :P Wyciągany, a raczej wyrywany przez podpięcie do zderzaka i pedał w podłogę? :P

Sorry za sarkazm, ale ja tego nie kumam. Używam komórek jakieś niecałe trzy dekady i NIGDY nie skasowałem kabla czy gniazda w telefonie.  

Ja tu nie widzę żadnej filozofii bo jej nie ma. Problem jest w tym z jakich materiałów jest zrobiony kabel który po wielokrotnym zaginaniu po prostu pęka

Widziałem w sporo razy w pracy i nie dalej jak u córki która ma już trzeci kabel. Były nawet o tym filmy na YT zrobione przez znanych youtuberow. Mnie się nie zdarzyło i tez nie ogarniam ale nie mówię ze nie jest to niemożliwe. Jak dbasz tak masz. Niektórzy nie przykładają wagi zacinają i te kable przy samej końcówce usb pękają

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Odtatnio chwaliłem ios i dziś nie mogę wejść w app store i nie może się coś z wifi połączyć.Uaktualnić systemu też nie mogę.

Jacek - zawsze mówiłem "jak dbasz tak masz". Choć o kable niespecjalnie dbam, poza tym, że po użyciu zwijam zawsze by się nie plątały. No i kable do ładowania i transferu nigdy mnie nie zawiodły.

Za to zdechł mi jeden z kabli HDMI. Zawsze kupowałem wyłącznie tanie i jak najcieńsze by w kanały się mieściły (nie ma opcji na czary superkabla na zero-jedynkowy przesył cyfrowego sygnału) i w końcu jeden taki sypnął się, ale ma z 12 lat i kosztował kilka zł. 

Wydaje się, że w dobie urządzeń mobilnych i tych wszystkich funkcjonalnosci takich jakie oferuje system Android, raczej nie ma sensu wchodzić w inne rozwiązania.
Jest to z pewnością wygoda, chociaż są też pewne zagrożenia - taki system jest podatny na ataki hakerskie itd. Krótko mówiąc, trzeba być świadomym użytkownikiem.

Z mojego punktu widzenia dużym plusem jest użytkowanie blika - naprawdę fajny wynalazek do szybkich płatności.

Nie wszystkie konta bankowe posiadają coś takiego, dlatego tutaj proponuję sprawdzić:  zobacz.

Edited by zaro

Audiofilskie przesyłają również dwójki :D

Aaaaa to może tu tkwi wartość dodana. Tyle, że pewnie te dwójki odpowiadają za pasmo, którego ja nie słyszę, a audiofile tak ;):D

Mam pytanie do posiadaczy iPhone XS. Jak u Was z zasięgiem w porównaniu do poprzednich modeli? Odnoszę wrażenie, że kiepsko, bo kilka razy dziennie mam problemy z połączeniem, chyba że to chwilowe problemy Orange, co też się czasami u nas nad morzem zdarza.

Kupując Pixela 4 kupujemy pierwszy telefon od Google do którego nie dostajemy nieograniczonego miejsca na zdjęcia w bezstratnej jakości

Jak dla mnie to był jeden z atutów telefonu od Google.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Mam pytanie do posiadaczy iPhone XS. Jak u Was z zasięgiem w porównaniu do poprzednich modeli? Odnoszę wrażenie, że kiepsko, bo kilka razy dziennie mam problemy z połączeniem, chyba że to chwilowe problemy Orange, co też się czasami u nas nad morzem zdarza.

Wydaje mi się, że wręcz ciut lepiej niż w poprzednich modelach. Ale mieszkam w dużym mieście, to się lepiej testuje na odludziu ;) 

Jacek - zawsze mówiłem "jak dbasz tak masz". Choć o kable niespecjalnie dbam, poza tym, że po użyciu zwijam zawsze by się nie plątały. No i kable do ładowania i transferu nigdy mnie nie zawiodły.

Za to zdechł mi jeden z kabli HDMI. Zawsze kupowałem wyłącznie tanie i jak najcieńsze by w kanały się mieściły (nie ma opcji na czary superkabla na zero-jedynkowy przesył cyfrowego sygnału) i w końcu jeden taki sypnął się, ale ma z 12 lat i kosztował kilka zł.

Najtańsze z aliexpress mi padały po jakimś czasie, żonie pękł oryginał od iPhone zastąpiłam wszystkie markowymi chinczykami Beaseus, Ugreen, Wolfblitz + dodatkowe ładowarki też tych firm. Moim zdaniem jakość kabli lepsza niż oryginały plus można kupić dowolnej długości.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Blitzwolf :) też ich używam (i Baseusa). Zdarzyło się, że po roku zaczął przerywać ładowanie, ale to była wina ciągłego używania podłączonego telefonu. Przy wtyczce ulegał zagięciu i musiał w końcu paść.

No o tym właśnie pisałem. Dla mnie i tak najważniejszą chmurą od dłuższego czasu jest Onedrive - za 29,90zł mam 2TB miejsca plus pakiet MS Office. 

Edited by Jash

Dzisiaj na rodzinnym obiedzie zobaczyłem telefon jednego z obecnych nastolatków. Podobno wszystkie funkcje działają:

67a0a04997920aa9e65ed40a31adfa66.jpgee6db8fc7765e43b067deb8f5f23fc5b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrawiam,

Janek

O ja jebe :D

Fajny sposób zapakowania Pixela4

ed1e9e0c3aaeae4381458967560a92e2.jpg

Za miesiąc kończy mi się umowa abonamentowa i rozglądam się za nowym telefonem. Na tą chwilę pod uwage biorę tylko Huawei Mate 20 - czy ktoś z Was ma ten sprzęt i może się wypowiedzieć na jego temat albo może doradzić coś innego tak od 1200 do 1500/1600 zł bo za tyle można tego Mate'a 20 kupić? Droższe, ok 2000 i wzwyż zdecydowanie odpadają. Zależy mi głównie na zdjęciach, dual sim, dobrej baterii, zasięgu gps i generalnie płynności w działaniu.