Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

AW9 to ma już strzelać laserami i ułatwiać podróże w czasie! Alkomat miał być teraz, a zamiast tego jest funkcja wyjebania się na rowerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nawet mię musisz naciskać :D
AW plus rower = gleba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jash napisał(-a):

Nawet mię musisz naciskać :D
AW plus rower = gleba

 

Z tego co widziałem na prezentacji AW7 to rowerzyście mówił ile km/h jedzie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ze jechał za szybko to zegarek podjął decyzje o glebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2005 o 21:24, Marcin_L napisał(-a):

 

Do przeglądania forum się nie nadaje: przede wszystkim ze względu na szybkosc transmisji (tu sa zdjecia, kolory, itp). Ja sie ograniczam do stron, gdzie grafika nie ma znaczenia.

 

Marcin

Pozwoliłem sobie zacytować post z przed 16 lat, nieźle jaja co? Teraz nie chciałoby mi się kompa dla forum odpalać.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 13 Pro Sierra Blue idzie. Chciałem grafitowy, ale raptus jestem i miesiąca na dostawę nie doczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja tradycyjnie w kolorze srebrnym bo lubię stalowa ramkę bez koloru 13 Pro 256GB plus skórzany case z magsafe. W następny piatek ma przyjechać default_wink.png myślałem o tym niebieskim, ale nie zgrywa mi się z czarnym etui ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrny podobnie jak grafit - dostawa przedłużona. A po sklepach nie chce mi się latać
12 mini białe (128gb) w stanie 9/10 zanim pójdzie na bazarek ktoś może chce?

[mention]Jash [/mention] 256 bo chcesz koniecznie mieć pełna funkcjonalność pro res czy po prosty więcej miejsca Ci potrzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zawsze kupuje 256GB.
128GB to mało bo na teraz w XS mam ponad 95GB zawalone. Zostawiam sobie dużo wolnego miejsca gdybym kiedyś wpadł na pomysł kupienia słuchawek bt co wiąże się z wgraniem chociaż części muzyki której nie mam na Tidalu. Myślałem o wersji 512GB ale odpuściłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co wam tyle pamięci w telefonie? Ja nigdy jeszcze nie zapełniłem nawet 64 GB, a robię całą masę zdjęć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No przecież napisałem Ci wyżej ile mam zawalone i to bez muzyki, bo muzyka to kolejne 400GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jash napisał(-a):

No przecież napisałem Ci wyżej ile mam zawalone i to bez muzyki, bo muzyka to kolejne 400GB :)

400 GB muzyki? W jakim formacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zapotrzebowanie muzyczne w 100% zaspokaja YouTube music. Jak to dobrze, że nie jestem melomanem, bo bym się nie wypłacił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Lestaf napisał(-a):

to dobrze, że nie jestem melomanem

Racja ! Zawsze dziwiłem się ludziom, którzy nie potrafią żyć bez hałasu ;)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
400 GB muzyki? W jakim formacie?

Wszystkie płyty mam zripowane do formatu .flac bo raz ze jest bezstratny a dwa ze do tego formatu płyta zgrywa się najszybciej :)
Moje zapotrzebowanie muzyczne w 100% zaspokaja YouTube music. Jak to dobrze, że nie jestem melomanem, bo bym się nie wypłacił...

Ja uzywam Tidala ale 50% mojej muzyki tam nie ma stad konieczność posiadania jej albo w smartfonie ale jak teraz na DAPie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli średnio jeden utwór zajmuje ˜25MB, to znaczy, że masz w telefonie ˜18.300 utworów. hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam Tidala ale 50% mojej muzyki tam nie ma stad konieczność posiadania jej albo w smartfonie ale jak teraz na DAPie


To czego Ty słuchasz? Przecież tam jest wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Jeśli średnio jeden utwór zajmuje ˜25MB, to znaczy, że masz w telefonie ˜18.300 utworów. hmmm...

Kolega chyba nie czyta z uwagą ;)
Nie mam muzyki na telefonie, bo do słuchania używam DAPa. Mam w nim kartę 256GB i jest pełna plus jakieś 45-50GB muzyki wrzuconej do pamięci wewnętrznej odtwarzacza, ale to i tak nie wszystko.


To czego Ty słuchasz? Przecież tam jest wszystko

To czego słucham jest mało ważne ale uwierz mi że nie ma. Gdyby tak nie było już od dawna przeszedł bym na Tidala całkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czego słucham jest mało ważne ale uwierz mi że nie ma. Gdyby tak nie było już od dawna przeszedł bym na Tidala całkowicie

No nie bądź taki tajemniczy, ja na prawdę jestem ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lestaf napisał(-a):


No nie bądź taki tajemniczy, ja na prawdę jestem ciekawy :)

 

Poprzeglądaj Co nam w... CD gra, to się dowiesz. Zaiste, większości Jackowej muzyki nie ma w tidalu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro nie ma jej na YouTube, to jak wstawiał ją do tamtego wątku? Może czas zmienić Tidala na YouTube Music?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Lestaf. Koniec końców jeśli mam coś na CD zgrane do plików .flac to nawet jeśli bym to znalazł na Tidalu to chyba nie widzę sensu po raz kolejny płacić za słuchanie czegoś co już kiedyś kupiłem na nośniku fizycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.