Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.05.2023 o 19:22, siomon napisał(-a):
Seiko Alpinist SCVF005 4S15-6000

IMG_20230527_185618.jpg

 

IMG_20230527_185626.jpg

 

 

O kurka wodna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trafiłem ostatnio dość przypadkowo na tą dwójkę na Watchshop. Oba w moich oczach wyjątkowe, ale chciałem przede wszystkim Snoopiego. Myślę sobie: "Tsuyosa już mi się chyba opatrzyła... Wezmę dwa, będzie zniżka 20%, a Tiffany'ego się pozbędę"... No i nie wiem czy nie muszę zrewidować planów bo z wszystkich kolorów jest zdecydowanie najładniejszy... 
20230612_143747.thumb.jpg.e79e4666c34434879068c8c017c17034.jpg
20230612_143910.thumb.jpg.e1b3590d3ade34fff65a0bfde56f96c6.jpg
20230612_144529.thumb.jpg.5630e7ee200ab7cc38a0ee8a29bd4340.jpg
20230612_144438.thumb.jpg.3e5e112fca1485b8c8e45e5c030d17d8.jpg
20230612_150508.thumb.jpg.030c91759daa374b696d8631900b7a15.jpg

Fajne oba. Ja chciałem żółtą Tsuyose, ale najpierw wydłużyli okres oczekiwania na zamówienie o pół roku i w między czasie podnieśli też cenę, wiec zrezygnowałem z tej wersji kolorystycznej. Dodatkowo wszyscy mieli żółtki gdzie nie spojrzeć. Trafiłem białego i też leży mi bardziej ;)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citek okazał się do tego stopnia ładny, że straciłem zainteresowanie drugim zegarkiem. Snoopy na bazarku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden Recraft sprzedany i teraz jest ten od dłuższego czasu namierzany - SNKP27. 

 

 

20230616_091140.jpg

 

20230616_091216.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jeden Recraft sprzedany i teraz jest ten od dłuższego czasu namierzany - SNKP27. 

 

 

20230616_091140.jpg

 

20230616_091216.jpg

To jest niebieska tarcza ze złotym indeksami i wskazówkami


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

To jest niebieska tarcza ze złotym indeksami i wskazówkami

Nie, zielona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

To jest niebieska tarcza ze złotym indeksami i wskazówkami

 

Nie no Panie Michale, ale z Pana "dalton" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Krygo napisał(-a):

Nie no Panie Michale, ale z Pana "dalton" :D

Niestety to prawda. Jednak nie przeszkadza mi to. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 WAŻNE PRZECZYTAJ!

 W dniu 1.06.2023 o 10:51, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

 Kwiecień był rekordowy - przypominam - ponad 5 tys zł z Waszych wpłat ! 🙂    W maju już tak pięknie nie było - z wpłat uzbierało się tylko 1,5 tys zł czyli około 30 % tego co w kwietniu. 

 

Zobaczymy co przyniesie czerwiec 😜

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

"bo nasze forum na to zasługuje"

 

 

Nasze wpłaty w czerwcu 2023r. 

 

100,00 zł - to moja wpłata na dobry początek 

 

105,00 zł 

220,00 zł

230,00 zł

280,00 zł

290,00 zł

475,00 zł

595,00 zł

 

(stan na  19 - 06 - 2023r.)

 

/ w kwietniu z wpłat wpłynęło ponad 5 tys zł ! W maju tylko 1,45 tys zł /   

 

:) Bardzo, proszę o wpłaty :)

( to już prawie koniec miesiąca, dlatego jeszcze bardziej proszę o wpłaty )

 

 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na KMZiZ co miesiąc  lub darowizna na klub

 

22 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Na naszym forum wszyscy dobrze się "bawią", ale jeśli miesiąc w miesiąc nie będzie od Was, wpłat na poziomie kwietnia, to zabawa się niestety skończy.  Jak wiecie ostatni weekend to Lublin i dwudniowa konferencja /spotkanie w Lublinie w LCK. Impreza wielowymiarowa z wykładami i spotkaniami z bardzo ciekawymi ludźmi. Ja byłem w środku tego wydarzenia więc moja ocena nie jest obiektywna, ale na bazie tego co widziałem i czego doświadczyłem,  wiem że niewiele się zmieniło - jest bardzo mała grupa klubowiczów którzy chcą coś zrobić  i ogromna rzesza tych którzy chętnie korzystają z pracy i wysiłku innych. Jednak, to nie będzie trwało wieki, bo w końcu komuś się znudzi bezinteresowne działanie na rzecz ogółu. 

 

Razem użytkujemy - razem utrzymujemy !

Wrzucam ponownie tam gdzie poczytność tematu jest spora.

Większość zapewne zagląda do tego "niezwykle ciekawego" wątku o wpłatach rzadko lub w ogóle.

Przepraszam za spam, ale to wyższa konieczność.

Kwiecień był rekordowy, nie sądzę abyśmy go przebili, ale starajmy się zbliżyć. Każda wpłata na wagę złota.

Pozdrawiam

Łukasz


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek 🙂 Oczywiście polecam sklep goldlux24.pl - przemiły kontakt i otwartość na negocjacje 😉

 

 

 

20230620_191401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy nabytek 🙂 Oczywiście polecam sklep goldlux24.pl - przemiły kontakt i otwartość na negocjacje
 
 
 
20230620_191401.thumb.jpg.03319505d3a7deb7f9f310c7c357b6f0.jpg


Pisz jak wrażenia? jak wygoda? Czy zatrzaskiwany bezel nie "trąci" taniością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest bardzo wygodny - mam mały nadgarstek, a zegarek nie jest duży. Mógłby być cieńszy, no ale...

Co do bezela, to jakbym nie wiedział że ten plastik jest zdejmowany, a do tego ten metalowy bezel to nakładka (w sumie dobrze, zrysuje się, to się wymieni), to powiedziałbym że to jedna całość. Wszystko dobrze spasowane. Plastik jakości tej znanej z Rangeman'a.

Podoba mi się pasek - jest miękki, takiej samej struktury jak mam w Protreku. Czyli przyjemny w dotyku, tu dodatkowo batdzo gęsta regulacja.

 

Ogólnie jestem zadowolony, zegarek od razu po sparowanu z telefonem pobrał sobie aktualizacje - to dobrze, widać Casio coś tam poprawia 😉

 

EDYCJA:

Jeszcze kilka przemyśleń...

- Ikonka wiadomości mogłaby znikać po odczytaniu powiadomienia na telefonie. Szkoda że nie można wybrać konkretnie aplikacji jakie pokazują powiadomienia na zegaru - pokazywane jest wszystko, dosłownie wszystko, każda pierdoła.

- Połączenia przychodzące - mimo odebrania połączenia, zegarek nadal wibruje przez ok 10 sekund.

- Szkoda że nie ma jakiegoś skrótu do przełączania ekranów głównych (są trzy) - grzebanie w ustawieniach żeby to zmienić jest męczące.

- Szkoda też, że nie ma skrótu do włączania oszczędzania energii - jak wyżej 😉

- Oficjalna dystrybucja nie ma instrukcji w języku polskim. Dla mnie nie jest to wielki problem, no ale tak trochę Zibi się nie postarało, zwłaszcza że zegarek ma sporo funkcji. Być może gdzieś ze strony Zibi można pobrać - nie wiem;-)

Edytowane przez mariusz9a
Dopisanie kilku uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz iphone? bo tam zwykle nie da się wybrać powiadomień poszczególnych aplikacji, tylko wszystko albo nic (za wyjątkiem apple watcha). A brak polskiej instrukcji to się chyba tym inspekcja handlowa zainteresuje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android. To wina aplikacji od Casio (Casio Watches). Pod pozycją Other Notifications jest wszystko, w tym SMSy, maile, powiadomienia ze wszystkich innych aplikacji itp. Także albo wszystko albo nic... Mogliby to porozbijać.

 

Z tą instrukcją to mi nie zależy - napisałem jako ciekawostka. Zgłaszać tego nie będę:-)

 

EDYCJA:

Wracając do powiadomień... Ikonka powiadomień jednak znika sama po jakimś czasie. Ale same powiadomienia są irytujące, chyba je wyłącze, zostawie tylko dla połączeń. Zegarek wibruje przy wszystkim - zmiana piosenki w Tidal, czy na sprzęcie audio sterowanym z telefonu, aktualizacje aplikacji ze sklepu play, jakieś durne powiadomienie z aplikacji do zdjęć, no wszystko - za dużo tego. Bez sensu jest to pomyślane:-( Nie wiem dlaczego Casio nie rozdzieliło tego chociaż na SMSy, maile, kominikatory i reszta aplikacji. A tak tylko ciągle mi wibruje ten zegarek, aż wreszcie bateria padnie, bo solar nie wyrobi (dzisiaj pochmurno) i tyle z tego bedzie 😞 Także Casio do roboty i "rozdrobnić" trochę te powiadomienia, tak jak robią to producenci smartwatchy;-)

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On od niedawna jest dostępny w Polsce, więc tu na forum pewnie nikt jeszcze nie dotrwał do jego rozładowania. Myślę że przy moim używaniu może to i być "nieskończoność" ze względu na ładowanie solarne. Casio podaje tyle:

Cytat

Using activity functions (heart rate): Approx. 35 hours max. 

Using in watch mode with heart rate measurement OFF: Approx. 1 month

Using with power-saving function ON: Approx. 11 months

* Varies depending on usage environment; from full charge, without solar power.

W moim przypadki zegarek jest wystawiany na działanie słońca i mam wyłączony automatyczny pomiar tętna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2023 o 22:53, Paweł Bury. napisał(-a):

20230625_110432.jpg

Wszystkie czy super. 

 

26 minut temu, siomon napisał(-a):

IMG_20230627_181052.jpg

Fajny budzik

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olać portki. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.