Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie - 6600 brak radia, za to lepszy design i standardowe paski 24mm

 

 

b9eba049c8f01725ab8837d03ef8788c_orig.jp

 

6bbb42567fe1602ed89af2b5f51e301c_orig.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie - 6600 brak radia, za to lepszy design i standardowe paski 24mm

 

 

 

 

 

Rozumiem że foty PRG 600 dałeś dla pokazania fajnego rozwiązania ze standardowym paskiem 24mm

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaka jest różnica pomiędzy modelami PRW-6600Y-1AER i PRW-60Y-1AER oczywiście oprócz wizualnej. Siedzę już parę godzin i nie ogarniam ;(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie :) To ten sam zegarek w mniejszej kompaktowej wersji.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, przecież ten sam moduł 5571 siedzi w środku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaka jest różnica pomiędzy modelami PRW-6600Y-1AER i PRW-60Y-1AER oczywiście oprócz wizualnej. Siedzę już parę godzin i nie ogarniam ;(

Wszystkie funkcje te same - różnica polega na wyglądzie......no i baaardzo słabej dośtępności PRW 60 w PL. Wiem bo szukam, i wygląda na to że do Polski dojechała tylko wersja niebieska, która mi sie nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja dziś poszukałem trochę, bo chodzi mi po głowie. Tylko wciąż mnie powstrzymuje cena na jaką oszacowano ten model. Zupełnie inaczej ma się sprawa z modelem PRW-6600Y-1AER, który jest powszechnie dostępny . Niestety nie ma wersji z pomarańczowymi dodatkami, które IMO lepiej pasują do ciemnej koperty zegarka.

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja - szybka decyzja i już na przegubie mojej ręki. Jest ładniejszy w rzeczywistości niż na foto ;)

post-94831-0-28493400-1557237354_thumb.jpg

post-94831-0-68732300-1557237370_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

....już na przegubie mojej ręki

No i "egelancko"! Graty!

 

#Czarny fajniejszy

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym czarnym to bym nie przesadzał. Mnie się granatowy na żywo podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

z racji tego, że śledzę to forum postanowiłem założyć konto. Przy okazji, że to mój pierwszy post, również pochwalę się moim Protrekiem PRG330-1aer . Wcześniej posiadałem wersję czarno-żółtą PRG300, jednak, że wizualnie nie do końca przypadł mi do gustu wymieniłem na coś nowszego. Zegarek ma jedną wadę... mimo, że ma ok 5 mscy, łatwo łapie rysy na aluminiowym bezelu.

 

post-109449-0-54015400-1557323100_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prosili o zdjęcie porównujące wielkość klasy 600 i 60 więc zamieszczam tak na szybko ;)

 

post-94831-0-69151600-1557338250_thumb.jpg

post-94831-0-34949500-1557338271_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogles wymienic duzego na mniejszego :P  Wiadomo, ze duze to lepsze :D


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku akurat ta zasada nie ma zastosowania. Granatowy to miłość od pierwszego wejrzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardziej 600tka podoba zdecydowanie :) I jako jedyna ma pozytyw z serii 6xx.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s0meag, nie martw się, on najlepiej wygląda właśnie taki porysowany.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO negatyw na żywo zdecydowanie lepiej wygląda. Poza tym na nadgarstku do 18cm to zdecydowanie lepiej układa się mniejsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu przymierzyć PRW 3000 w salonie TT, szczerze wygląda obłędnie :D  gubi sie na mojej chudej łapie. Mam pytanie wiem że lepiej kupić nowszą wersje 3100 ale w niektórych opisach spotykam się z czymś takim np model PRW-3100Y-1B ma wersje sensora v3 czym np różni się od zwykłego 3100-1ER ? Tak wgl to gdzie kupić 3100 ? widziałem że w Polsce jest problem z dostępnością, opłaca się kupić gdzieś za granicą np w chinach ? Może poleci ktoś jakiś sprawdzony sklep. Chyba będę polował na używkę

BTW Przymierzałem jeszcze PRW 300 rozumiem że to taka tańsza wersja 3000 bez synchronizacji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu przymierzyć PRW 3000 w salonie TT, szczerze wygląda obłędnie :D  gubi sie na mojej chudej łapie. Mam pytanie wiem że lepiej kupić nowszą wersje 3100 ale w niektórych opisach spotykam się z czymś takim np model PRW-3100Y-1B ma wersje sensora v3 czym np różni się od zwykłego 3100-1ER ? Tak wgl to gdzie kupić 3100 ? widziałem że w Polsce jest problem z dostępnością, opłaca się kupić gdzieś za granicą np w chinach ? Może poleci ktoś jakiś sprawdzony sklep. Chyba będę polował na używkę

BTW Przymierzałem jeszcze PRW 300 rozumiem że to taka tańsza wersja 3000 bez synchronizacji? 

 

PRW-3000 i PRW-3100 to te same zegarki różnią się jedynie wyświetlaczami, podobno wersja PRW-3100 ma wyświetlacz nowszej generacji który jest bardziej czytelny gdy się na niego patrzy pod kątem, ma to znaczenie w pozywie bo tutaj faktycznie wersja 3000 i 3500 gubiła czytelność pod kątem ale w negatywie, moim zdaniem nie ma to znaczenia bo ten typ wyświetlacza zwykle najczytelniejszy jest jak się na niego patrzy "nie na wprost" - sensory we wszystkich wersjach 3XXX są trzeciej generacji.

 

Co do "gdzie kupić to:

https://www.eglobalcentral.pl/casio-pro-trek-triple-sensor-version-3-tough-solar-zegarek-prw-3100y-1b-czarny.html

 

https://www.timetrend.pl/meskie-casio-pro-trek/12572-casio-pro-trek-kanju-sar-prw-3100-1er-4971850039778.html?utm_source=awin&utm_medium=pricewars2&utm_campaign=casio-pro-trek-prw-3100-1er&awc=15756_1559634324_943b13a7053410d46ed5399a4b12545f

https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_prw-3100-1er.html


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w negatywie jest kolosalna różnica.

3100 od 3000 różni się kształtem i materiałem bezela (znacznie trwalszy) i znakomitym wyświetlaczem. Reszta bez zmian.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do różnic bezela polemizowałbym - w obu przypadkach bezel wygląda i jest w dotyku jak jakiś stop aluminium, a powłoka w przypadku czarnego to standardowa powłoka używana przez Casio rysuje się standardowo co do różnicy kształtu... hmmm... nie wypowiadam się bo moim zdaniem różnice na tym polu są niewielkie i to czy ktoś je weźmie za lepsze czy gorsze to kwestia indywidualna jest - jak dla mnie różnicy nie ma zbyt wielkiej.

Jeśli chodzi o negatywny wyświetlacz to jakikolwiek by nie był to jest negatyw i ja tam jakichś szczególnych różnic nie widzę:

 

prw-3100-750x423.jpg

 

casio-prw-3000-pro-trek-multiband-6-trip

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, bo mam obydwa.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gdzieś wyczytałem że bezel mocno na plus jest w nowszej wersji :) 

 

Daito podrzuciłeś linki do sklepów ale nigdzie nie jest dostępny ;/ chyba będę polował na używkę bo jednak cena ponad 1 tys to dla mnie trochę dużo.

 

A co możecie powiedzieć o modelu PRG - 300 czy warto ? Obecnie mam synchronizacje w kostce 5610 fajny bajer i zawsze dokładna godzina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRG-300 mam w wersji z niebieskimi wstawkami. Wyświetlacz tez ma lekki niebieskawy odcień, tak samo jak inne wersje kolorystyczne. Na początku trochę było to denerwujące ale po jakimś czasie można się przyzwyczaić lub wymienić wyświetlacz czekając ze dwa miesiące na dostawę. W porównaniu np do PRG-270 to kontrast 300-setki słabszy ale za to większe cyferki.Tu masz porównanie 300 i 270: https://forums.watchuseek.com/f296/prg270-prg300-2450537.html

Co do waveceptora to jego brak mi nie przeszkadza, 10-15 sek/miesiąc nawet nie zwracam na to uwagi.

Zegarek działa, sensory działają, alarm baro tez działa,itd, itd, o taki standard casio.Lekki, wygodny a wygląd i kolor rzecz gustu.

Jak chcesz coś co bardziej pancernie  wygląda to PRG-270.

Cena sklepowa oczywiście jak za taki wynalazek zbyt wysoka ale można czasem jakieś okazje trafić.

No i chyba male szanse żeby na jakąś podróbkę trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.