Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

locke-movie-poster4.jpg

 

Film bardzo nietypowy, prosty a zarazem świetny i dający do myślenia. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłam oglądać "Chłopaki nie płaczą". Wiem, że może to nie zbyt wielkie osiągnięcie, ale miałam tak beznadziejny dzień, że po pracy trochę polskiego, dobrego humoru się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też co jakiś czas do niego wracam.


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie noc filmów. Obejrzałem:

Ed Wood - 8/10

Tożsamość - 6/10

 

Skończyłam oglądać moje 60-te z kolei arcydzieło. Film wgniata w fotel, a nosi tytuł "Czekista" 10/10

 

Ostatnia pozycja:

"Wall Street Pieniądz nie śpi" tylko 5/10

Edytowane przez jogi91

"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Non-Stop (2014) i Neeson trzyma poziom. Bardzo dobre kino.

 

"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie obejrzałem Non-Stop (2014) i Neeson trzyma poziom. Bardzo dobre kino.

 

 

A ja "Ojca chrzestnego" :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli klasyk, arcydzieło i film, który trzeba zobaczyć. 


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie troche przerysowany. Ja natomiast wczoraj oglądałem Locke z Tomem Hardym. Akcja filmu toczy się przez cały czas od początku do końca w aucie w którym gra tylko jeden aktor, wspomniany Locke (Tom Hardy). Reszta to głosy przez telefen z którymi rozmawia nasz główny bohater. Mi się bardzo film podobał, inny niż wszystkie, a oglądało mi się go bardzo przyjemnie. Naprawde polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do tego filmu :)  - na razie na co mam czas to jeden odcinek Rodzinki.pl :) - a oglądam go po to bo córcia się wtedy zawiesza na tv i jest 25 minut spokoju :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie obejrzałem Non-Stop (2014) i Neeson trzyma poziom. Bardzo dobre kino.

 

 

Film całkiem całkiem.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Locke'a" widziałem - i dobrze się go oglądało. Do tego polski wątek :)

 

@jogi91 - ciekawe kino oglądasz. "Ed Wood" to chyba jedyny film Burtona, który naprawdę bardzo lubię. A "Wall Street 2" to porażka - chyba zjawisko yuppies lat 80. było ciekawsze od współczesnych korporacyjnych wilków (tak jak Charlie był ciekawszym aktorem od tego mdłego kolesia z "WS2"). Bo świat finansjery się za bardzo chyba nie zmnienił. Aha, no ale Stone w latach 80. był najlepszym amerykańskim reżyserem, a dziś jest dinozaurem, który na siłę chce być nowoczesny - żenująca scena motocyklowa z "WS2" o tym świadczy.

 

ja natomiast obejrzałem "Secret Beyond The Door" (w TVP jako "U progu tajemnicy"). Nie jest to najlepszy film Fritza Langa, ale ogląda się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sięgnąłem po mniej ambitne filmy. Potrzebowałem relaksu i odskoczni od pisania pracy licencjackiej. Zazwyczaj staram się oglądać takie kino, które zostawia po sobie jakiś ślad na dłużej. Co do moich ocen, zawsze wystawiam je z perspektywy gatunku filmowego w którym się znajdują.


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja "Ojca chrzestnego" :lol:

 

 

Czyli klasyk, arcydzieło i film, który trzeba zobaczyć. 

To prawda,pozycja obowiązkowa.

 

Jak dla mnie troche przerysowany. 

Możesz rozwinąć myśl? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę, np. moment kiedy samolot spada a on w powietrzu chwyta za klamkę ;) Takich momentów było jeszcze pare. Nie chce mi się wymieniać, oglądnij a będziesz wiedział o czym mówie :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę, np. moment kiedy samolot spada a on w powietrzu chwyta za klamkę ;) Takich momentów było jeszcze pare. Nie chce mi się wymieniać, oglądnij a będziesz wiedział o czym mówie :)

Rozmawiamy o "Ojciec Chrzestny" :) , a Ty Michał? ;)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, miałem na myśli film pt. "czy leci z nami Neeson" albo jak kto woli "Panie pilocie Neeson w samolocie" :D

 

Ojciec Chrzestny klasyka gatunku.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Box mi się skończył... Serial znaczy. Myślałam, że to jakiś starszy serial tylko teraz odcinki dodali na serialeonline. A tu zaskoczenie, bo to nówka sztuka z tego roku. Niestety zanim się na dobre rozkręcił to już się skończył. Ciekawi mnie bardzo czy wyniki oglądalności były dla ABC wystarczające, aby drugi sezon zrobić.

 

Z lenistwa zaczęłam oglądać 2 sezon Herosów. Pierwszy lata temu w tv widziałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak koledzy polecali więc właśnie skończyłem "Locke". Dobrze zagrany. Jak ktoś lubi Toma Hardy polecam film "Bronson" 2009r.


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gorąco polecam - dziś 22:15 na TVP Kultura jest "Szkarłatna ulica". Miom zdaniem jeden z pięciu najlepszych filmów w dorobku Robinsona!

 

little.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio: Wilk z Wall Street- podobało mi się, ale ja w ogóle lubię LEonardo. Oraz Jobs- też ok, choć bez szału. zastanawia mnie czy on cały czas chodził w Birkenstockach? ( bo chyba takie miał klapki?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj udało zobaczyć nową wersję Robocopa - niestety dla mnie nie udana - film ratowali Gary Oldman i Samuel L. Jackson - a Michael Keaton się strasznie posunął - on dla mnie zawsze będzie Batmanem i już :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkim dniu wybrałem sie z synem na -Obrońców galaktyki-Udał się film Marvelowi


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Smarzowskiego może nie jestem obiektywny, ale film "Pod Mocnym Aniołem"zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Zdjęcia zaj....


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.