Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Carlito z tej twojej listy dużo filmów z Leo DiCaprio, sam lubię tego aktora, szczególnie za Infiltrację, Krwawy Diament, Incepcję, Wyspę Tajemnic, W sieci kłamstw i niezapomniana rola w filmArniego ie Co gryzie Gilberta Grape'a. Teraz czekam na "Wielki Pan Gatsby" i "Django"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Um, a'propos chłopaków, co to nie płaczą: istnieje też amerykański film pod tym samym tytułem, Boys don't cry. Kino imo wysokich lotów, dla ludzi o mocnych nerwach. Jest na liście 25 najgroźniejszych filmów wg. magazynu Premiere i nie znalazł się tam przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam :) DiCaprio jest świetnym aktorem, w zasadzie chyba moim ulubionym. Co wyjdzie z nim jakiś film, to odrazu hit. Nie przypominam sobie z DiCaprio kiepskiego filmu, był taki ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to The beach był tragiczny, nie tylko kiepski ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam opowiadasz ;) Nie był to rzeczywiście jakiś hit nad hitami, ale w moim odczuciu dawał radę, jak dla mnie mocna szóstka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam opowiadasz ;) Nie był to rzeczywiście jakiś hit nad hitami, ale w moim odczuciu dawał radę, jak dla mnie mocna szóstka :)

Widze ze w tym temacie mamy podobne gusta ;) ,to fajnie.

DiCaprio to tez jeden z moich ulubionych.....obserwuje jego kariere od lat{jestesmy niemal rowiesnikami,ja starszy o 3lata :D ]

Pierwszy jaki z nim widziałem to' Chlopięcy Świat'u boku Elen Barkin i Roberta De Niro{polecam]...a z roku na rok jest coraz lepszy...

"Złap mnie,jesli potrafisz"-teraz mi sie przypomniał ;) ,super film....A jako ze ostatnio jest ulubiencem Martina Scorsese tylko czekac na nowy hit tych panów....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam watek i stwierdzam , ze chyba jestem malo wymagajacy.

skyfall-rewelacja

taken 2- rownie dobry jak taken 1

dziedzictwo bourne'a - daje rade

 

ps. udanego 2013

 

przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam watek i stwierdzam , ze chyba jestem malo wymagajacy.

skyfall-rewelacja

taken 2- rownie dobry jak taken 1

dziedzictwo bourne'a - daje rade

 

ps. udanego 2013

 

przemek

Niekoniecznie ;)

Jakis czas temu u siebie w restauracji zauwazyłem Stanisława Mikulskiego[Hans Kloss},pytam kolezanek -Znacie tego pana?Nie...A kto to?

Odpowiedziałem ze to aktor-grał wampira w "Saga-Zmierzch"bo gadac mi sie odechciało ;)

A one szturmem do telefonow by "na necie sprawdzic" :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Um, a'propos chłopaków, co to nie płaczą: istnieje też amerykański film pod tym samym tytułem, Boys don't cry. Kino imo wysokich lotów, dla ludzi o mocnych nerwach. Jest na liście 25 najgroźniejszych filmów wg. magazynu Premiere i nie znalazł się tam przypadkiem.

Jesli chodzi o ten z Hilary Swank-to widziałem,film - bardzo dobry.....i nie polecam nikomu,zwłaszcza kobietom... :(

Gdybym był recenzentem to -Nie widzialeś tego filmu?To nie ogladaj....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam opowiadasz ;) Nie był to rzeczywiście jakiś hit nad hitami, ale w moim odczuciu dawał radę, jak dla mnie mocna szóstka :)

Eee tam opowiadasz ;) Nie był to rzeczywiście jakiś hit nad hitami, ale w moim odczuciu dawał radę, jak dla mnie mocna szóstka :)

 

A Edgar???


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach rozrywki byłem na Hobbicie...nie zachwycił mnie - moim zdaniem do Władcy Pierścieni sporo mu brakuje, a niektóre sceny są poprostu żałosne.

Na ale pewnie rekordy kasowe będzie bił...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Edgar???

Jak kazdy film biograficzny-trudny,ale DiCaprio pokazał sie dobrze...jak i w Aviatorze[tez biografia}

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj, sylwestrowo, zaliczyłem dwa filmy...

 

"Looper"

7492065.3.jpg?l=1349257374000

taki sobie... średni na jeża mówiąc obrazowo :)

 

oraz...

 

"Savages"

7483185.3.jpg?l=1345731487000

 

Bardzo dobre kino sensacyjne... bardzo an TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edgar jako film rzeczywiście chyba najsłabszy, aczkolwiek DiCaprio zagrał moim zdaniem super.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Savages super film :) No i Blake Lively :rolleyes:

 

Ja ostatnio obejrzałem End of watch - całkiem dobry i bardzo fajnie nakręcony film.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem Loopera i Taken 2, fajne kino.

Dzisiaj na wieczór pójdzie na pierwszy plan Savages.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że nie przepadam za fantastyką itp to książki Tolkiena zrobiły na mnie spore wrażenie. Filmy o Drużynie także. Niestety Hobbit to spore rozczarowanie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kronika opętania/The Possession, tak jak lubię filmy o egzorcyzmach, opętaniu, tak ten mnie w ogóle nie przekonał, może dlatego, że spodziewałem się czegoś zupełnie innego... Nie polecam, strata czasu.

 

Egzorcysta z 73r. i Egzorcyzmy Emily Rose rządzą, choć Rytuał z Hopkinsem też dawał radę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladniete ktorys raz.......Imię róży......bardzo dobre kino :)

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem Loopera i Taken 2, fajne kino.

Dzisiaj na wieczór pójdzie na pierwszy plan Savages.

 

Na 100% Ci się spodoba, dobre tempo akcji i ciekawa fabuła na całej rozpiętosci od początku do końca, równo się dzieje cały czas :D Ja w sylwestrową noc obejrzałem "Dredd" i "The Man with The Iron Fists". "Dredd" nawet nienajgorszy, myslałem że będzie odgrzewany kotlet, natomiast drugi tytyl, ewidentnie skierwany do miłosników kina Tarantino czy Rodrigueza. Krew leje się strumieniami, latające kończyny, film kopany - bardzo specyficzne kino ale Russel Crowe i Lucy Liu dobrze się w nim odnaleźli.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka dni temu Skyfall i moim zdaniem to film do oglądania przy wódce z kumplami... w innej wersji szkoda czasu i nie podzielam zachwytów.

 

PS: Bardem to jedyna kreacja warta uwagi w tym filmie.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwester w Nowym Jorku polecam ,dla klubowiczów lubiących komedie romantyczne.. :)


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kronika opętania/The Possession, tak jak lubię filmy o egzorcyzmach, opętaniu, tak ten mnie w ogóle nie przekonał, może dlatego, że spodziewałem się czegoś zupełnie innego... Nie polecam, strata czasu.

 

Egzorcysta z 73r. i Egzorcyzmy Emily Rose rządzą, choć Rytuał z Hopkinsem też dawał radę.

I znowu mosze sie z Toba zgodzic ;) -"Egzorcysta",moim zdaniem wszystkie filmy po-wzorowały sie na nim......

Na temat "Rytuał" juz sie wypowiadalem,warto obejrzec z jednego powodu-dla Hopkinsa.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.