Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

" Gra Endera"- dobra, chociaż uproszczona i skrótowa, ale wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw z dzieciakiem wylatującym przez okno podczas baraszkowania rodziców to chyba w "Antychryście" był.

Rówenież z W.Dafoe....film zajmujący jedno z czołowych miejsc w moim osobistym rankingu filmów z kategori ' WTF

Tak to na pewno ten, kocham wszystkie filmy o demonach, upadłych aniołach i takich tam różnościach, Dafoe lubię od czasu "Plutonu" ale tutaj nie dałem rady.

RED 2 - obsada niby super, Catrinka Zetka za szybko ginie, Bruce Willisek fajny choć bywał lepszy, Malkowic w miarę ok.

Najnowsza cześć Volverine czy jakoś tak - dla rozrywki można obejrzeć, jeszcze jakieś dwa nowe horrory ale nie ma o czym mówić...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RED 2 - obsada niby super, Catrinka Zetka za szybko ginie, ...

A może tak bez spoilerów?   :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie TVN nadaje "Foresta G...."-za każdym razem jak widzę ten film to dusza mi się śmieje....poetycko trochę :) ,ale co tam.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Thor.fajny i wybuchowy :) w 3D wygląda całkiem dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak bez spoilerów?   :angry:

Dobra sorry nie pomyślałem !

Obława - śliczna Weronika Rosati, nie powinni jej dawać w takich produkcjach, film o AK a ja tylko ją ogladałem ...

EDIT: w komentarzach przeczytałem, że kolejny film antypolski itd, że drugie "Pokłosie" - przyznam się szczerze, że poza faktami na temat Ślązaków, to ja tam nic takiego nie zauważyłem..., Śląsk już raz opowiedział się po jednej stronie w plebiscycie choć samo liczenie głosów też pozostawia wątpliwości.

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszku-pewnie by Cię polubiła jak Kolonko czy Żuławskiego.... :D :D :D

P.S Jaka ona tam ładna -pewnie do "Makro" jej nie wpuszczają ...[bo tam trzeba mieć 150cm] :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem ogladac World War Z. Ten film jest tak tragicznie glupi, ze az warto go obejrzec :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszku-pewnie by Cię polubiła jak Kolonko czy Żuławskiego.... :D :D :D

P.S Jaka ona tam ładna -pewnie do "Makro" jej nie wpuszczają ...[bo tam trzeba mieć 150cm] :)

Ja doceniam Jej rysy, oczy, głos Jej mi się podoba, tak już poza konkursem proszę znajdż dzisiaj dziewicę, kiedyś gdy był temat o grzybkach, które mogą zbierać tylko dziewice o wschodzie słońca to okazało się , że to nie możliwe w zasadzie z powodu braku tychże.

Mogłeś sobie darować i nie wspominać o nich, juz mi się nie podoba :P

 

Wlasnie skonczylem ogladac World War Z. Ten film jest tak tragicznie glupi, ze az warto go obejrzec :D

Najlepsze sceny to te z Izraela a i dziewczyna żołnierz też fajna .

 

EDIT: Cook a która Tobie się podoba, tak żeby mieć skalę porównawczą i żebym wiedział o czym rozmawiamy ?

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

EDIT: Cook a która Tobie się podoba, tak żeby mieć skalę porównawczą i żebym wiedział o czym rozmawiamy ?

post-48316-0-39394300-1383439854.jpgpost-48316-0-54047300-1383439879.jpgpost-48316-0-98406000-1383439903.jpg

 

a w filmie "swordfish"gdy zostaje w bieliżnie...czy chwilę póżniej na leżaku opala się w samym bikini...to palce lizać :P:wub:

 

a odnośnie dziewic do poszukiwań grzybów nie jesteś na straconej pozycji.... ;) -Hymenoplastyka – Wikipedia, wolna encyklopedia

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio film The Call z Halle Berry. Film ok - nie jakaś tam rewelacja. Poziom przeciętny, ale jeśli ktoś nie wie co ma zrobić z 1,5h a seriale wszystkie obejrzał to warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifimages holly.jpgattachicon.gifimages hooly.jpgattachicon.gifz12598441M.jpg

 

a w filmie "swordfish"gdy zostaje w bieliżnie...czy chwilę póżniej na leżaku opala się w samym bikini...to palce lizać :P:wub:

 

 

Podejrzewam, że nie te zdjęcia chciałeś wkleić ..., zapewne bardziej coś takiego jak poniżej :lol:

 

 

 

Ja chyba jednak pozostaję tradycjonalistą ...

Moje typy to Penelope i Eva

 

 

 

 

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na grawitacji - zdjecia fajne, fabula przecietna, przewidywalna.

Przedwczoraj na 'Chce sie zyc' - bardzo fajny film. Lubie takie filmy po ktorych z kina wychodzi sie 'madrzejszym'. Za glowna role Ogrodnik ma ode mnie Oscara. Mysle ze niesamowicie trudno jest zagrac tak niepelnosprawna osobe. Polecam.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Za glowna role Ogrodnik ma ode mnie Oscara.

Gdyby to była amerykańska produkcja to Oscar jest murowany. Widziałem wypowiedzi specjalistów, lekarzy oraz opiekunów, którzy uznali, że ta rola została zagrana fenomenalnie i zjawiskowo.

 

Wokol futbolu - Okolofutbola. Moim zdaniem lepszy niz Football Factory i Hooligans.

 

To akurat nie było trudne, bo te dwa filmy są wyjątkowo słabe. 

 

Wokół futbolu to chyba najlepszy film o bojówkach kibicowskich ever, choć też nie pozbawiony wad. W ogóle to tak naprawdę nie powstał jeszcze żaden film fabularny godnie przedstawiający ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w wątku filmowy wrócił popularny niegdyś na forum wątek w którym wklejalismy piekne kobiety (wątek jakoś zniknął ku memu rozczarowaniu) :(

 

a co do filmów to ja równiez polecam "Układ zamknięty" Genialna rola Gajosa, jest przerażający jeszcze bardziej niż 20 lat temu w "Psach". Warto choćby dla samego Gajosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem "Mój biegun" i prawdę mówiąc nie wiem co o nim sądzić - z jednej strony fajna gra Bartłomieja Topy (ale moja ocena może nie być obiektywna ze względu na sympatię do tego aktora), a z drugiej słaba gra Macieja Musiała (tak, wiem - młody jest i się ciągle uczy;). Jedno wiem na pewno - nie jest to film biograficzny (a tego niestety wiele osób się spodziewa), a raczej obraz ukazujący trudne relacje ojca z synem. Jeśli pójdziemy do kina z takim nastawieniem to można czuć się nim usatysfakcjonowany - w innym wypadku człowiek wyjdzie z seansu zawiedziony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina."Kapitan Phillips". Warto, polecam. 

Ciekawa kreacja "kapitana" piratów.

Pokazówka skuteczności i profesjonalizmu amerykańskiej Marynarki Wojennej oraz SEALS. Daj Boże żeby tak to działało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to film oparty na faktach pablo122 :)

wiec chyba tak to dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to film oparty na faktach pablo122 :)

wiec chyba tak to dziala ;)

hehe i Enigmę też amerykanie rozszyfrowali,wiem ,bo w amerykańskim filmie widziałem..... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film o kapitanie bazuje na prawdziwej historii, a co do Enigmy to już Twoja sprawa w co wierzysz...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.