Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

Skusiłem się i zobaczyłem komedię "Millerowie". Średnio śmieszny film.

A ja bawiłem się na Millerach świetnie.

@Kosma,

Bo to nie jest wielkie kino i do takiego nie aspiruje.

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Ale promocja w kraju, jak przy "Panu Tadeuszu" :P

Wysłane z mojego GT-I9100

Only Fools Do Not Fear The Sea

Kazdy chce zarobic ;).

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Nie widziałem jeszcze, ale mam w zasobach. W takim razie, wybrałes mi repertuar na wachtę :)

Mam nadzieję na tak dobre kino (moim zdaniem) jak "Truans", "Un prophete" czy "Les Lyonnais".

"Un prophete"  Prorok.....swietny film bardzo wszystkim polecam.

Edited by dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Jednak "Zolnierze mafii" i "Gang story" duzo lepsze moim zdaniem. Te filmy wraz z "Prorokiem" to czolowka swiatowa kina gangsterskiego

Jednak "Zolnierze mafii" i "Gang story" duzo lepsze moim zdaniem. Te filmy wraz z "Prorokiem" to czolowka swiatowa kina gangsterskiego

Amen.

"Un prophete" Prorok.....swietny film bardzo wszystkim polecam.

To zobacz koniecznie "Truands" - Żołnierze mafii i "Les Lyonnais" - Gang Story !!

Wokol futbolu - Okolofutbola. Moim zdaniem lepszy niz Football Factory i Hooligans.

Moim zdaniem słaby film, FF bardziej mi sie podobało a też nie powala....

Wczoraj obejrzałem angielskie "Zebra Crossing" żadna nowość ale film polecam

Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

"Układ zamknięty" - Bardzo mi się podobał. Ciekawe ile łamie się w naszym kraju życiorysów w ten sposób ! ! !

"Man of steel" - sam nie wiem, na pewno widowiskowy ale trochę blak tego klimatu. Podobały mi się sceny "solówek", jest takie anime "Dragon Ball", które namiętnie         oglądałem 15 lat temu. Te walki to idealne przełożenie walk z bajki, na wersję filmową. Doskonale zrobione, dla mnie, za te sceny duży plus :)

Ja chcę obejrzeć Rush i Dallas Buyers Club, ale zanim to do kin w moim pobliżu trafi to jeszcze poczekam... Aczkolwiek, jeśli ktoś widział to chętnie posłucham opinii.

Labirynt potwierdzam tydzień temu oglądałem i to chyba najlepszy film co najmniej z tego roku a i obsada też niczego sobie.

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

To zobacz koniecznie "Truands" - Żołnierze mafii i "Les Lyonnais" - Gang Story !!

Postaram sie obajrzec :) Aktualnie ciagne serie Bonda......od Dr No......po Skyfall :)  Swietna przygoda polecam kazdemu fanowi serii :)

" tylko Seiko " Damian

Nie jestem fanem serii bonda ale skyfall to wg mnie dno i wodorosty... podobnie z reszta jak man of steel. Btw juz mnie denerwuje te odgrzewanie starego kotleta w postaci nowych wersji spajdermenów, supermenów i tych innych, jak juz nie moznaby wymyslic nic nowego (co prawda nowy batman był b.dobry szczegolnie druga czesc z jokerem) a nie jada na starych pomysłach.

Dla wszystkich którzy jeszcze nie wiedzieli polecam Incepcje - po prostu wymiata.

Incepcja nieźle ryje beret ;) oczywiscie podobał mi sie film. Dodatkowo z DiCaprio dobry jest też Shutter Island coś a la Fight Club.

Tapnięte z SGS3

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Jak zaglądają tu jeszcze inne dziewczyny niż ja to polecam Dary Anioła Miasto Kości ;)

Ogladalem a teraz czytam ksiazke - przerazilas mnie ze to tylko dla dziewczyn :wacko:

nie spiesz się ....

Wczoraj "Układ zamknięty" - niezły, ale nie najlepszy, a na dziś mam "Labirynt". Mam nadzieje, że będzie lepszy od wczorajszego :D

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Ogladalem a teraz czytam ksiazke - przerazilas mnie ze to tylko dla dziewczyn :wacko:

A to przepraszam i zwracam honor - Nie tylko dla dziewczyn, dla wszystkich lubiących fantastykę lekką, zwroty akcji i Johnatana Rhysa Meyersa. Lepiej ? (za książki się zabiorę, ale od 2 tomu, skoro 1 obejrzałam).

Wczoraj obejdzałem pierwszy od dawna film i jak dla mnie był świetny. Pierwszy polski film od bardzo dawna, który mnie tak wciągnął. Mowa o filmie "Sęp". Zdecydowanie polecam.

Edited by Krystian

Przy tej tablicy swojej ostro rozmyślał :P :P :P

Za niecałą godzinę na HBO 2 będzie lecieć "Raj utracony III".

Dokument o wątpliwościach wokół skazania trzech nastolatków za zamordowanie trójki ośmiolatków.

Błędy w prowadzeniu śledztwa, szukanie kozłów ofiarnych, zawziętość sędziego, chęć szybkiego zakończenia sprawy.

Warto obejrzeć.

Tym bardziej, że po raz pierwszy widzę, żeby puszczali to przed północą.