Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
y60

poświećmy...

Rekomendowane odpowiedzi

Pstryk 220V :]

post-74783-0-83948600-1555955681_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ziomki z 501-ki oraz desantowcy z 212 batalionu... Ci drudzy to już dziadkowie ;) Fajne zdjęcie, klimatyczne. Warto zwrócić uwagę również na tło, które imituje Imperialne wnętrza, np. niszczyciela klasy Imperial I (dobra, poniosła mnie fantazja ;) ja tam widzę nawet wrota hangaru wylotowego, po prawej, a tym, co trzyma g-shocka i szturmowców przed opuszczeniem okrętu, jest pole siłowe chroniące wnętrze przed próżnią)

Helson :-)

 

taki nurek, to ja rozumiem. Konsekwencja, skoro jest ciemno, to się nie widzi również podziałki na bezelu... Logiczne jest więc, że musi ona świecić... Fakt, niektórym starczy kropeczka, tak jest na rolexach i omedze :P ale nie dla projektantów z Helson divers, to maksymaliści. Brawo. 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

taki nurek, to ja rozumiem. Konsekwencja, skoro jest ciemno, to się nie widzi również podziałki na bezelu... Logiczne jest więc, że musi ona świecić... Fakt, niektórym starczy kropeczka, tak jest na rolexach i omedze :P ale nie dla projektantów z Helson divers, to maksymaliści. Brawo. 

 

Cóż, gdy chodzi o świecenie, to w przypadku Helsona lipy nie ma  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Razi - blask nieco mniejszy niż przy spawaniu :)

 

Byłem kiedyś pomocnikiem spawacza i zapewniam, blask jest jednak dużo mniejszy niż przy spawaniu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Cóż, gdy chodzi o świecenie, to w przypadku Helsona lipy nie ma  :D

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś pomocnikiem spawacza i zapewniam, blask jest jednak dużo mniejszy niż przy spawaniu :D

Spawacz to ten od rozpruwania sejfów? ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spawacz to ten od rozpruwania sejfów? ;)

Pisałem całkiem poważnie, to było w czasach, gdy byłem w liceum i w wakacje trochę sobie dorabiałem. Tam też przekonałem się, że skutki patrzenia na ług elektryczny mogą być bardzo nieprzyjemne :-) Zresztą, gdybym był pomocnikiem takiego "spawacza", to nie mógłbym się zajmować tym, czym się zajmuję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem całkiem poważnie, to było w czasach, gdy byłem w liceum i w wakacje trochę sobie dorabiałem. Tam też przekonałem się, że skutki patrzenia na ług elektryczny mogą być bardzo nieprzyjemne :-) Zresztą, gdybym był pomocnikiem takiego "spawacza", to nie mógłbym się zajmować tym, czym się zajmuję ;-)

Wierzę Ci! Ja w czasach szkolnych także dorabiałem w praktycznie każde wakacje;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak widać, Seiko też całkiem fajnie świeci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Seiko to najlepsza firma zegarkowa, to musi świecić.... Przykładem.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ja nie umiem zdjęcia zrobić przy normalnym świetle a ten... pełen szacun

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

zbyt duża miłość do świecących zegarów, horrorów i dobrej łychy może dać lekkie efekty uboczne czasami...

 

Myślę, że powyższe trzy pasje można byłoby tu zastąpić jednym malutkim papierkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulova devil diver

2538cdf05930211ea0b204277247cf94.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo diabeł świeci?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dzisiaj go przetestuję. Świeci fajnie, całą robotę robią indeksy w kształcie walca. Niestety moje zdjęcie wyszło przeciętnie i w 1/10 nie pokazałem tego co widać na żywo.

Edytowane przez jackm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. No, może ciut za duży ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz Ci szczerze że mimo dużych romiarów (44mm) świetnie leży na ręce. Nie mierzyłem ale l2l sporo poniżej 50 mm i w tym cały sekret :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.