Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Sumo kozak! Gratuluje Panowie. Ja do swojego wróciłem po dwóch latach i stwierdzam, że to najlepszy diver do 5k!  :) Tylko dlatego, że MM jest za 6k  :D (chociaż tego na żywca jeszcze nie widziałem)

Dzięki.

+ milion :)

 

 

no to powinno być pomarańczowe...

Jakoś nie leży mi w tym modelu. Chociaż na żywo nie widziałem.

OM jest super


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietny, mógłbym prosić referencje tego Seiko, dzieki

Seiko 7A38 model 706A


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieodmiennie ten zegarek mnie zachwyca

"Bond" ma coś w sobie, niby oklepany design, ale w wykonaniu Omegi wygląda i nosi się wspaniale. Żałuję tylko, że nie mam dobrego sprzętu foto, aby oddać niektóre smaczki wizualne.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytan...


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mała rzecz, a cieszy :)

 

 

Wooo, dawno nie widzialem! ;)


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś szwajcarski scyzoryk z akcesoriami w wersji rozrywkowej

m0cf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogło być inaczej. :D

mRo2R91.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co w Sumo jest takiego magicznego, że ludzie mówią, że jest wart więcej niż w rzeczywistości kosztuje... Odrazu chciałbym znaznaczyć, że nigdy nie widziałem tego zegarka na żywo. Poprostu jestem ciekaw, gdzie jest ta ponadprzeciętna jakość.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest ta ponadprzeciętna jakość.

 

 

Ale, że ponadprzeciętna jakość w zegarku za ~500-600 EURO? Czy, że to Seiko i kosztuje 500-600Euro, to jakość musi mieć ponadprzeciętną?

AP i PP są jakościowo lepsze, nie masz się o co obawiać.

 

 

 

U mnie urodziwy skromniaczek:

 

259bgug.jpg

Edytowane przez Jaro_swatcH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co w Sumo jest takiego magicznego, że ludzie mówią, że jest wart więcej niż w rzeczywistości kosztuje... Odrazu chciałbym znaznaczyć, że nigdy nie widziałem tego zegarka na żywo. Poprostu jestem ciekaw, gdzie jest ta ponadprzeciętna jakość.

Dlatego właśnie trzeba go zobaczyć i założyć na rękę. Dla wielu ma w sobie to "cos", co działa jak magnes.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito1:

 

Zadawałem sobie to samo pytanie .. dopiero kiedy przymierzylem i zobaczylem stwierdzam ze jest ponad przeciętnej jakości i nie mam juz więcej pytań:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt sumo w swojej klasie cenowej konkurencji raczej nie ma..Rzekłbym sama koperta nie jest gorzej wykonana niż marinemastera.Polerka i satyna,ostre przejścia sa zachowane (czego brak czasami np w omedze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co w Sumo jest takiego magicznego, że ludzie mówią, że jest wart więcej niż w rzeczywistości kosztuje... Odrazu chciałbym znaznaczyć, że nigdy nie widziałem tego zegarka na żywo. Poprostu jestem ciekaw, gdzie jest ta ponadprzeciętna jakość.

Dobre pytanie.

Na jednym ze spotów krakowskich ktoś zachwalał Sumo.

Zapytałem co w nim może być takiego?

Dostałem odpowiedź. To trzeba zobaczyć.

A, że w Krk nikt nie miał to kupiłem. Najpierw czarnego a za chyba 3 dni niebieskiego.

Są po prostu rfewelacyjne. A stosunek cena/jakość to nie mają sobie równych.

Większość nurków może się schować do niego. Oczywiście w rozsądnych pieniądzach. ;)

Zastanawiam się tylko jak musi być zrobione MM?

Miałem Bonda i Sumo dużo fajniejsze. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za info. chętnie bym gdzieś kiedyś zobaczył ten zegarek na żywo.

 

AP i PP są jakościowo lepsze, nie masz się o co obawiać.

 

Dziwny z Ciebie człowiek, pytam normalnie po ludzku, bo jestem ciekaw, a Ty mi tu z jakimiś takimi durnymi tekstami wyjeżdżasz. Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Miałem Bonda i Sumo dużo fajniejsze. :D

Bez przesady,nowy Bond rozwala sumo,miałem oba zegarki i porównywałem.Sumo ma kiepską bransoletę,zapięcie,aluminiowy bezel,gorszy werk..W swojej klasie jest oki,na tym koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko jak musi być zrobione MM?

 

 

Nie chcę zapeszać, ale paczka juz do mnie idzie także za kilka dni będę go miał. Spotkamy się i obcenimy czy warto dopłacać do Sumo. Nie wyobrażam sobie, żeby między Sumo, a MM była jakaś przepaść.

 

Edit: ścieło mi posta, później wyprodukuję jeszcze raz

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie sumo mogłoby mieć np. szafir z AR + bransoletę 22mm a nie 20 ^_^  poza tym spoko zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam, w jakim kontekście pytanie o ponadprzeciętność? Tzn. co ma wyznaczać "przeciętność"? Nurki, Japońce, inne zegarki za ~2000zł?

 

Za swoją cenę, to bardzo fajny i dobrze wykonany zegarek, do tego urodziwy, jeśli nie liczyć zbyt wąskiej bransolety.

 

 

 

Edit. A mój durny tekst odnosił się do durnie, przepraszam, nieprecyzyjnie zadanego pytania.

Edytowane przez Jaro_swatcH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać, ale paczka juz do mnie idzie także za kilka dni będę go miał. Spotkamy się i obcenimy czy warto dopłacać do Sumo. Nie wyobrażam sobie, żeby między Sumo, a MM była jakaś przepaść.

 

Edit: ścieło mi posta, później wyprodukuję jeszcze raz

bo tej przepaści nie ma- to 2 b.fajnie wykonane zegarki w których nie ma za bardzo się do czego przyczepić pod kątem jakościowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.