Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

No, no ;) Ile on ma mm bez koronki?

 

Galaxy Nexus + Tapatalk 4

39,8mm,,Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka. Dzisiaj do mnie zadzwonili, że dowieźli interesujące mnie modele Nautilusów. Reszta z wrażeń w odpowiednim temacie :) Jednego jestem na dzień dzisiejszy pewnien na 100 % - napewno kolejnym moim zegarkiem będzie któryś z PP, niesamowita jakość wykonania tych zegarków!

 

A żeby nie było, że offtop :

 

yjuvuha5.jpg

 

W drodze na przymiarke :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis, świetny on jest. Ostatnio szukam jasnego zegarka i tem jest chyba najfajniejszy z rozpatrywanych :)

 

PS: Jest u niego jakiś AR ?

Ma wewnętrzny AR,to b.czytelny zegarek,ale nie ma lumy.Gs tylko w subach ją aplikuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i przez ostatnie kilka dni ten.

 

Rj6ZmP8.jpg

 

Piękna jest :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka. Dzisiaj do mnie zadzwonili, że dowieźli interesujące mnie modele Nautilusów. Reszta z wrażeń w odpowiednim temacie :) Jednego jestem na dzień dzisiejszy pewnien na 100 % - napewno kolejnym moim zegarkiem będzie któryś z PP, niesamowita jakość wykonania tych zegarków!

 

A żeby nie było, że offtop :

 

yjuvuha5.jpg

 

W drodze na przymiarke :)

Jakoś AP wydaje mi się bardziej proporcjonalnym zegarkiem niż nautek,którego mierzyłeś..To moja skromna opinia i optycznie bardziej pasi mi AP..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są Akis zdjęcia robione telefonem, jak zresztą napewno wiesz, nie oddają rzeczywistej wielkości i najnormalniej w świecie przekłamują.

 

PP z dalszej perspektywy :

 

a2u7a5a5.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś AP wydaje mi się bardziej proporcjonalnym zegarkiem niż nautek,którego mierzyłeś..To moja skromna opinia,ale optycznie bardziej pasi mi AP..

+1


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są Akis zdjęcia robione telefonem, jak zresztą napewno wiesz, nie oddają rzeczywistej wielkości i najnormalniej w świecie przekłamują.

 

PP z dalszej perspektywy :

 

a2u7a5a5.jpg

Porównaj AP i Nautilusa..Czy naprawdę jest sens kupowania Patka mając AP? Dla mnie to są podobnej klasy zegarki mimo rozdmuchanej ceny Patka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj AP i Nautilusa..Czy naprawdę jest sens kupowania Patka mając AP? Dla mnie to są podobnej klasy zegarki mimo rozdmuchanej ceny Patka..

W podobnym tonie próbuje mi to wytłumaczyć moja luba :) Jasne, że pewne podobieństwa są widoczne, to oczywiste, ale z drugiej zaś strony są to przecież mino wszystko zupełnie inne zegarki. Porównywałem sobie dzisiaj dość wnikliwie AP i PP.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrą masz kobietę, dobrze gada :)

Pewnie mówiła też, że AP ładniejszy ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja wlasna  czyki PK. Watch Co.

ETA/Unitas 6497 werk, srebrna tarcza.

wiecej info jest pod zrob to sam zegarek od podstaw.

post-65121-0-32554800-1385496949_thumb.jpg

post-65121-0-00045800-1385497099_thumb.jpg


If your watch is not ticking I will make it tock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo problem z nami (przynajmniej z niektórymi z nas) jest taki, że wpadliśmy w nałóg.

Co byśmy nie kupili i ile pieniędzy nie wydali, zawsze będziemy chcieli czegoś lepszego (?), następnego, innego.

Widzę to po sobie. Ledwo uzbieram sobie parę fajnych zegarków w kolekcji już myślę o tym co dalej. Rozsądnie rzecz rozpatrując nie ma sensu kupno drugiego RO czy PP mając najpiękniejszego białego 15400. 

Ale rozsądnie to byłoby poprzestać na Risemanie, przecież ma wszystko, nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ale wtedy nie byłoby tego forum, bo i po co :) Im dalej w las, tym więcej drzew.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko o czym Ty będziesz marzył, jak już będziesz miał Patka i Lange?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że PP mnie na tyle zadwoli, że nie będę chciał już nic innego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.