Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mik

ale się porobiło, gdzie człowiek nie spojrzy tam Marina ;-)

Niech klątwa Panerai będzie z wami! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko
więc jako niezorientowany w swiecie zegarków zapytuję , jaki to jest konkretnie model ? :D

 

Jest to, proszę Pana, model już nie produkowany. Sprzedawca mówił mi, że, wyprodukowano tylko 49 sztuk (ten jest 33). Nazywa się JCL MasterDay i z tego, co mi wiadomo, jest bardzo poszukiwany przez kolekcjonerów. Niestety, nie sprzedaję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko
Ja mam mojego Jagearka, też nie z katalogu, ale się publicznie nie chwalę...

Dziś poszedł krok dalej...

 

Pisząc "nie z katalogu" miałem na myśli to, że nie ma go w aktualnym katalogu, gdyż jest to model już nie produkowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc jako niezorientowany w swiecie zegarków zapytuję , jaki to jest konkretnie model ? :)

 

Jest to, proszę Pana, model już nie produkowany. Sprzedawca mówił mi, że, wyprodukowano tylko 49 sztuk (ten jest 33). Nazywa się JCL MasterDay i z tego, co mi wiadomo, jest bardzo poszukiwany przez kolekcjonerów. Niestety, nie sprzedaję...

 

:D:):P:D:D:):D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem, czy to jest marna imitacja tego:

 

feeb02303ae82c56.jpg

 

:evil: :evil: :evil:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko

Panowie!

Wyśmiewacie się i tylko obnażacie wasz brak wiedzy.

Panie Igorze, to nie jest imiatacja, to jest po prostu inny model. Ten wskazany przez Pana ma choćby zdecydowanie krotszą rezerwę chodu.

Mój JCL jest naprawdę wyjątkowy, ale docenią to tylko ludzie na poziomie. Pan chyba rozumie, że pomiędzy Pańskim Paneraiem, a moim JCL jest przepaść. Na moją korzyść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie!

Wyśmiewacie się i tylko obnażacie wasz brak wiedzy.

Panie Igorze, to nie jest imiatacja, to jest po prostu inny model. Ten wskazany przez Pana ma choćby zdecydowanie krotszą rezerwę chodu.

Mój JCL jest naprawdę wyjątkowy, ale docenią to tylko ludzie na poziomie. Pan chyba rozumie, że pomiędzy Pańskim Paneraiem, a moim JCL jest przepaść. Na moją korzyść...

 

Teraz to spadłem z krzesła.... ze śmiechu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko
Panowie!

Wyśmiewacie się i tylko obnażacie wasz brak wiedzy.

Panie Igorze, to nie jest imiatacja, to jest po prostu inny model. Ten wskazany przez Pana ma choćby zdecydowanie krotszą rezerwę chodu.

Mój JCL jest naprawdę wyjątkowy, ale docenią to tylko ludzie na poziomie. Pan chyba rozumie, że pomiędzy Pańskim Paneraiem, a moim JCL jest przepaść. Na moją korzyść...

 

Teraz to spadłem z krzesła.... ze śmiechu :D

 

A może Pan pochwali się swoimi zegarkami? Może też chętnie pospadamy z krzeseł?

Jestem przekonany, iż poza garstką oszołomów, która mnie krytykuje, reszta klubowiczów jest za mną i potrafi docenić prawdziwe dzieło zegarmistrzostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman

Michaszko ale musisz zrozumieć jedną dość istotną rzecz,twój JLC (ten którego prezentujesz na zdjęciu) to nie jest nawet dobra replika..spózniłeś się z nim pod walec niestety :D koledzy starali się ci to uświadomić ale widzę że jak grochem o ścianę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halloo!!

 

Szanowny Panie Michaszko,

 

Znawca zegarków ze mnie jak z KDT /jak mawiała moja babcia/, ale odrobina pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zalecam :D


wik-cez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą ostatnio się porobiło na forum: http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=16318

nie dość, że chłopaki mają podróby, to jeszcze atakują i kąsają wszytkich, którzy próbują im to uświadomić :evil:

i tak taki "delikwent" nie bedzie dlugo na forum bo szybko stwierdzi ze jego pasja nie sa zegarki - gdyby tak bylo nie mial by podrob


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko

Przyznajcie, proszę?

Zazdrość Was zżera i objawia się atakami na moją osobe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość danzig74

z Michaszka to calkowicie standardowy troll - zostawic go w spokoju to padnie z glodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko

Troll to Ci zaraz wyjdzie z ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój JCL jest naprawdę wyjątkowy, ale docenią to tylko ludzie na poziomie. Pan chyba rozumie, że pomiędzy Pańskim Paneraiem, a moim JCL jest przepaść. Na moją korzyść...

Ludzie na poziomie - nie mylić z moją osobą - nie będą się zniżali do dyskusji z Tobą na temat tego tworu , a Ci co to robią -to jedynie w celach rozrywkowych - a inni próbowali nakreślić problem - ale czas pokazał iż nie ma to sensu :roll: śmiem przypuszczać iż nie znajdziesz tutaj ludzi na poziomie - ktorzy docenią Twój twór :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak to ujmę ale tylko to mi przyszło do głowy czytając posty napisane przez kolegę ,,Michaszko'' - ŚMIECH NA SALI <wybaczcie>

 

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to że kolega Michaszko jest święcie przekonany o oryginalności swojego ,,czegoś'' i walczy mimo iż chce mu się uświadomić jego niewiedzę :D

 

Michaszko...wmawianie takich rzeczy na tym forum to jak walka z wiatrakami lub ,,porwać się z motyką na słońce''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Dzentelmeni! wydaje się, że dziś nie jest Wigilia, a coś w podobny sposób zakłóciło nasz temat :D wracając do owego:

post-2884-0-51864800-1330688910.jpg


tomaszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy z Markiem już 11 miesięcy i wszystko między nami się układa jak najlepiej :roll:

post-2884-0-73700800-1330688920.jpg


tomaszz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko

IWC ładny, ale daleko mu do mojego JLC.

Nie wiem dlaczego wątpicie w jego oryginalność - widać nie macie odpowiedniej wiedzy by oceniać to cudo.

 

Na razie nie bedę udzielal się na forum (do poniedziałku) - jadę do Szwajcarii (po coś pięknego) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokójcie się bo Michaszko ma z Was niezły polew!

Nie wierzę żeby na forum siedział ktoś tak nie świadomy tego co nosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.