Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

cały dzień bawiłem się pochwą. jestem nią zachwycony ;D

Pochwa jest super. Aż mi się scyzoryk w kieszeni otworzył :)

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Kemmner klasa....miałem i żałuję że się pozbyłem...niewiarygodnie piękny zegar :) ale ja bym go widział na krokodylku jakimś super jakości.

Ja dziś i od tygodnia: ( w ten sam deseń :) ale mniej marinistycznie a bardziej bauhausowo :) )

11.jpg

Edited by marcomartin

moj glos na Omege :)

Gdybyś widział na żywo Kontiki to Twoj wybór byłby dokladnie odwrotny :). Kontiki miażdży dosłownie jakością wykonania 300 tkę Omegi :) Chodź Omega jest oczywiście ładnym zegarkiem. Myślę że przy obecnej nowej 300m właśnie popracowano nad ogólną jakością :)

oba fajne, ale od niedawna strasznie jara mnie ta Four-Hands... w Łodzi chyba nie można takiej przymierzyć?

Jakbym miał takie dylematy jak kolega, to - sprzedałbym omegę :)

oba fajne, ale od niedawna strasznie jara mnie ta Four-Hands... w Łodzi chyba nie można takiej przymierzyć?

Jakbym miał takie dylematy jak kolega, to - sprzedałbym omegę :)

Na szczęście mój dylemat ogranicza się do tego, który założyć. Nie sprzedam na razie ani jednej, ani drugiej.

A co do ogólnej jakości wykonania, to moim zdaniem Omega nie odstaje od Kontiki, wbrew temu, co pisze Marcin. Sama tarcza w Eternie jest ładniejsza, ale to z uwagi na jej wielkość i fakturę (na części giloszowana, częściowo gładka). Poza tym pięknie odbija światło, trzeba to zobaczyć na żywo. Jednak ogólne wrażenie solidności i dokładności wykonania IMHO jest zbliżone.

Jeżeli chodzi o bransoletę, to też prawie postawiłbym znak równości. To prawie to za dźwięk zapinania. To tak, jakby porównywać dźwięk zamykania drzwi w Volkswagenie i w BMW. Eterna to BMW:)

Pozdrawiam

Tomek

P.S. Do mnie masz niedaleko, jak będziesz jechał przez Kalisz, daj znać, to sobie przymierzysz.

Edited by cer_tom

Na szczęście mój dylemat ogranicza się do tego, który założyć. Nie sprzedam na razie ani jednej, ani drugiej.

A co do ogólnej jakości wykonania, to moim zdaniem Omega nie odstaje od Kontiki, wbrew temu, co pisze Marcin. Sama tarcza w Eternie jest ładniejsza, ale to z uwagi na jej wielkość i fakturę (na części giloszowana, częściowo gładka). Poza tym pięknie odbija światło, trzeba to zobaczyć na żywo. Jednak ogólne wrażenie solidności i dokładności wykonania IMHO jest zbliżone.

Jeżeli chodzi o bransoletę, to też prawie postawiłbym znak równości. To prawie to za dźwięk zapinania. To tak, jakby porównywać dźwięk zamykania drzwi w Volkswagenie i w BMW. Eterna to BMW:)

Pozdrawiam

Tomek

P.S. Do mnie masz niedaleko, jak będziesz jechał przez Kalisz, daj znać, to sobie przymierzysz.

Tak czy inaczej gratuluję obu zegarków; dla mnie po prostu rozpoznawalność Omegi jest jej wadą, chyba jedyną poza wg. mnie przesadzoną ceną, dlatego nosiłbym z dumą KONTIKI; muszę się wybrać znów do Aparta w Galerii, ale wydaje mi się, że nie zauważyłem tam w ogóle Eterny...

8a5b4839a96c30f5med.jpg

9e0acca4654b2734med.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

Rano postanowiłem sobie ustrzelić fajną godzinę

5dsc01213.jpg

Potem zmiana na Helsona

5dsc01219.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Tak oglądam te wasze zegarki i muszę stwierdzić, że piękne perełki można tutaj zobaczyć. Tylko szkoda, że mnie na takie nie stać ;)

(...)

cały dzień bawiłem się pochwą. jestem nią zachwycony ;D

Ja też lubię pochwy ... ale zabawa cały dzień - masz formę a i pochwa wytrwała ;)