Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba rozruszać stare zegarki. Dzisiaj od rana 42-letnia Omega memomatic.

 

post-39382-0-95973100-1358161337_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mam ją już jakiś czas. Natomiast znów włączyło mi się ADHD zegarkowe i coś nowego bym u siebie zapodał,

ale ponieważ co nowego wezmę i tak specjalnie radochy nie sprawia, więc czas chyba poważnie pomyśleć co by się chciało,

bo bez sensu jest takie kupowanie dla kupowania- trzeba się z tego wyleczyć-

szkoda tylko, że do wszystkiego co się ma, człowiek tak się przywiązał, że ciężko byłoby cokolwiek pchnąć :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
F6259DC9-0A6C-4644-9BB0-3BD0A07A25FA-3947-000004E778D0E559.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U młodej dzisiaj tak :

 

IMG_9331-2.jpg

 

Jej ulubiony G :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mam ją już jakiś czas. Natomiast znów włączyło mi się ADHD zegarkowe i coś nowego bym u siebie zapodał,

ale ponieważ co nowego wezmę i tak specjalnie radochy nie sprawia, więc czas chyba poważnie pomyśleć co by się chciało,

bo bez sensu jest takie kupowanie dla kupowania- trzeba się z tego wyleczyć-

szkoda tylko, że do wszystkiego co się ma, człowiek tak się przywiązał, że ciężko byłoby cokolwiek pchnąć :huh:

 

Rysiek to wystaw wszystkie zegarki i na zasadzie odliczania, co pierwsze zejdzie to idzie a jak zostanie X sztuk to zakończysz ofertę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiek to wystaw wszystkie zegarki i na zasadzie odliczania, co pierwsze zejdzie to idzie a jak zostanie X sztuk to zakończysz ofertę :)

Wiem, że zaraz by mi czegoś brakowało, więc jak na razie jest(lub musi być) dobrze tak jak jest ;)

Zresztą sprzedać i nic nie kupić w to miejsce, to zaraz kasa by się rozeszła,a że nie mam konkretnych pomysłów na uzupełnianie,

to spokojnie czekam- może coś konkretnego jutro lub... np za rok wpadnie w oko i sam szybką męską decyzję podejmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pstrykam na stole bo fotki tabletem robione.... sorki za jakość. taka pasòwka od Tiffanego.

Zapodasz lepszą fotkę ?:)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotkę szczególnie mechanizmu . Lucmaster to nie może być byle co .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.