Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, to mój pierwszy "G" z życiu i myślę, że nie ostatni. :wink: :twisted:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze Filip widzę że samurai jeszcze cały a przecież masz go już kilka dni :shock: :shock: :shock: :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
A ja dzisiaj... :twisted: :twisted:

 

Klasyka :-)!

Przypomniała mi się podstawówka :-)!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Seikacza zazdroszczę Alamo :!: :)

 

Nie na sprzedaż/zamianę (jakby komornik czytał ;-) )!!

Dostał nowe ubranko. Moim zdaniem - bardziej jego rozmiar ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
post-0-0-72038700-1330707011.jpg

 

Ouć... Nie chciałbym się z nim spotkać siedząc w Twingo żony ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 moje hobby na jednym zdjęciu (taki mały plenerek dzisiaj uskuteczniłem):

bzfb1589263963a.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
nowy nabytek więc na łapce:

post-0-0-70267900-1330707042.jpg

 

Piękna! Próbowałeś ją na pasku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Dosia dopiera co dzisiaj nabyta! Ale Cyma by Synchron wyglądała super. Postaram się znaleźć jakiś przystojny pasek i pstryknę jeszcze raz.

 

A co mi tam pstryknąłem od razu. Przymierzyłem kilka pasków czarne, brązowe, skórzane i parciane, gładkie i ze wzorem, błyszczące i matowe i LIPA! Najbardziej podszedł mi gładki, matowy zamszowy pasek (na fotce) niestety nie mam takiego w kolorze tarczy. I choć nie jestem zwolennikiem bransolet Dosia wraca do firmowej bransolety!

a oto fotka taka na szybko bo mecz się już zaczął!

 

post-0-0-61193100-1330707046.jpg

 

Mecza też oglądam jednym okiem, ale spróbuj coś w średnim brązie i z przeszyciem - ja tak walnąłem ostatnio na Seiko "5" w podobnych klimatach, i sie zaszokowałem efektem... Inna sprawa, że mam teraz jakieś 40 pasków bez właściciela, bo sie hurtowo obkupiłem, to se mogę eksperymentować... Jak sam siebie znam, wystarczy mi ten zapas na 2 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel Frątczak
2 moje hobby na jednym zdjęciu (taki mały plenerek dzisiaj uskuteczniłem):

bzfb1589263963a.JPG

 

Ładny! Kwarc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mecza też oglądam jednym okiem, ale spróbuj coś w średnim brązie i z przeszyciem - ja tak walnąłem ostatnio na Seiko "5" w podobnych klimatach, i sie zaszokowałem efektem... Inna sprawa, że mam teraz jakieś 40 pasków bez właściciela, bo sie hurtowo obkupiłem, to se mogę eksperymentować... Jak sam siebie znam, wystarczy mi ten zapas na 2 miesiące...

 

Mam to samo - w poniedziałek poszalałem w hurtowni no i brakuje mi gdzieś tak ok. 30 zegarków :) . Przymierzałem różne także ciepły brąz kroko z białą nitką i po prostu wszystkie paski wyglądają nie halo - jakoś tak za wąsko. Poszukam gdzieś może znajdę w kolorze navy blue tak żeby pasował do tarczy ale chyba zostanie jak jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 moje hobby na jednym zdjęciu (taki mały plenerek dzisiaj uskuteczniłem):

 

Ładny! Kwarc?

 

Kwarc. Też mi się podoba, dlatego kupiłem ze względu na wygląd, nie mechanizm :-) No i jest dosyć mały (38mm), dla mnie akurat, bo mam bardzo szczupły nadgasrtek i duże zegarki mi nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Mam to samo - w poniedziałek poszalałem w hurtowni no i brakuje mi gdzieś tak ok. 30 zegarków :) . Przymierzałem różne także ciepły brąz kroko z białą nitką i po prostu wszystkie paski wyglądają nie halo - jakoś tak za wąsko. Poszukam gdzieś może znajdę w kolorze navy blue tak żeby pasował do tarczy ale chyba zostanie jak jest!

 

Cytując komornika :-) - "może sie wymienimy" :-)??

Ja właśnie nie wiem po kiego grzyba wziąłem takiego jaszczura barwionego na na navy blue... Wygląda jak służbowy pod kolor Su-33 :->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

jest sweterek, jest auto, jest dobrze...

post-0-0-07739700-1330707367.jpg

kto wie jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

proszę o precyzyjne odpowiedzi ;)

mała podpowiedź

post-0-0-20698100-1330707380.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to "zwykły" Hamilton trochę nie pasuje do tej zabawki ;) Chyba, że chodzi o nazwę i konotacje sportowe :wink: Audi mają tę wadę, że wnętrza od a4 przez a5 do a6 wyglądają praktycznie tak samo. poddaję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Audi RS4 zostało wyposażone w 4,2-litrowy silnik V8 o mocy 420 KM. Zastosowany w nim bezpośredni wtrysk benzyny FSI.

 

Dzięki technologii FSI powstała mieszanka paliwowo-powietrzna gwarantuje szybką reakcję auta na wciśnięcie pedału gazu. RS4 przyśpiesza do setki w 4,8 sekundy, do 200 km/h w 16,6 sekundy

OMG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.