Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sszwedo

Nie będę cytował fotki ale zegarek jest... :D:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quoteNie będę cytował fotki ale zegarek jest... :D:) :)

 

 

Dzięki :)


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z kolegami - Cuervo rozłożył mnie na łopatki. Piękny! a jaki drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darekmp3 jak to co to za zegarek?Meistersinger No3, niegdys moje marzenie, jednowskazowkowiec odmierza czas co 5 minut,

nie widziales nigdy nie slyszales?Niemiecki wytwór, bardzo świetne zegarki i niedrogie :D


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuervo boski, HemiG gratulacje (faktycznie cygaro by do niego pasowało :D)

A Meistersinger to jeden z moich must have i kiedyś go w końcu kupię :)

sszwedo Buran jakiś taki bizantyjski, chyba bardziej mi pasi gentisonowa Rakieta :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@darekmp3 jak to co to za zegarek?Meistersinger No3, niegdys moje marzenie, jednowskazowkowiec odmierza czas co 5 minut,

nie widziales nigdy nie slyszales?Niemiecki wytwór, bardzo świetne zegarki i niedrogie :)

 

Model się zgadza ale wskazania czasu są płynne , podziałki są tylko co 5 min. Mi udaje się odczytać czas z dokładnością do 2 min. (czasami nawet idealnie :D )


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos ostatnio strasznie sie do niego przywiązałem

:-)

 

 

1zd6jvo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macczarnecki a nawet nie wiedzialem ze mozna jeszcze dokladniej odczytac czas, no i w

tak dokladniejszym czasie to tym bardziej musze go miec kiedys :D


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26422-0-45413500-1331132668.jpg

 

Ten zegarek jest rewelacyjny. Jak się nazywa ten model. Nie znalazłem go na stronie Davosy - gdzie można go kupić????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten zegarek jest rewelacyjny. Jak się nazywa ten model. Nie znalazłem go na stronie Davosy - gdzie można go kupić????

 

ref. 16039954 , niestety już niedostępny .


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
ref. 16039954 , niestety już niedostępny .

 

Mam nadzieję Maćku, że jak kiedyś przyjdzie Ci do głowy pomysł ją sprzedać pamiętasz, że jestem 1 w kolejce :)

No chyba, że do tej pory dorobię się IWuCa :D

A co by OT nie było...

post-22858-0-15349300-1331132674.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Maćku, że jak kiedyś przyjdzie Ci do głowy pomysł ją sprzedać pamiętasz, że jestem 1 w kolejce :)

No chyba, że do tej pory dorobię się IWuCa :D

 

to jest niestety jeden z tych zegarków który nadaje się w 101% do tego wątku : http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showtopic=31071 :)


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mirku jak gruby jest ten pasek?

 

Od 4,5mm przy uszach do 2,5mm na końcu.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest niestety jeden z tych zegarków który nadaje się w 101% do tego wątku : http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showtopic=31071 :D

 

Właśnie:))))) Mam nadzieję, że będą fundusze jak zdecydujesz się na rozstanie z tym cudem. Chociaż ten jednowskazówkowiec też niczego sobie......

 

post-19120-0-53812400-1331132680.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.