Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pani w szkole Ci nie mówiła, że nie wolno pokazywać pomarańczy i ananasów dzieciom, które jedzą co najwyżej jabłka :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się Hilux sprawuje?...daje radę w piachu..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz wielkim fanem Hiluxa, szkoda, że w moim opony drogowe - na diunę nie da rady się wdrapać, ale w piachu - nawet najgorszym daje radę. Nabrałem ogromnego szacunku do tej maszyny, bo daje radę w przejechać miejsca, gdzie ciężko nawet na piechotę przebrnąć. No i daliśmy radę wrócić z wyprawy, gdzie nawet nie byłoby jak nawet zawołać pomocy - a dróg i drogowskazów brak. Wspaniałe auto, w swoim naturalnym środowisku. Prowadzi się naprawdę fajnie i na asfalcie też jest bardzo znośne.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"szkoda, że w moim opony drogowe - na diunę nie da rady się wdrapać"

 

upuść powietrza do 0,5 atm..to się wdrapie..:D

 

dla porównania Hil islandzki..:

 

post-23173-0-46658400-1331338970.jpg

 

zazdroszczę fajnej wyprawy..i pozdrawiam...

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBDA005 na R0121AR :D

 

post-7884-0-51058000-1331339015.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-38165100-1331339020.jpg

post-514-0-87249200-1331339018.jpg

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku - chcialem isc do muzeum lotnictwa to mnie koledzy zabrali aby bylo milo :), murzynka tez by sie znalazla bez malowania nikogo na czarno:)- ten to przypadek nawet pasek jest na noge a nie reke :D chociaz fajny jest to jednak nie moja bajka :D Hamiltona moge normalnie nosic - tego to chyba jak mnie obsadza w filmie o luftwaffe :) ale te 66mm z uszami wyklucza raczej uzytek codzienny:) aczkolwiek werk piekny:) i stan zegarka tez powala. Coz niestety pociesze sie nim z tydzien - chyba ze nie zejdzie i bede mogl wynegocjowac cene blizsza moim mozliwoscia.

 

pozdrawiam serdecznie - mam nadzieje ze sie dobrze bawisz na olimpiadzie :)

 

 

pozdrawiam

Rafal

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku - chcialem isc do muzeum lotnictwa to mnie koledzy zabrali aby bylo milo :), murzynka tez by sie znalazla bez malowania nikogo na czarno:)- ten to przypadek nawet pasek jest na noge a nie reke :D chociaz fajny jest to jednak nie moja bajka :D Hamiltona moge normalnie nosic - tego to chyba jak mnie obsadza w filmie o luftwaffe :) ale te 66mm wyklucza raczej uzytek codzienny:) aczkolwiek werk piekny:) i stan zegarka tez powala. Coz niestety pociesze sie nim z tydzien - chyba ze nie zejdzie i bede mogl wynegocjowac cene blizsza moim mozliwoscia.

 

pozdrawiam serdecznie - mam nadzieje ze sie dobrze bawisz na olimpiadzie :)

 

 

pozdrawiam

Rafal

Bylismy ostatnio z zona i dziecmi w Centrum - super zabawa . Ja ostanio nabylem spowrotem JLC Master calendar .

PS

Gdybys wiedzial cos o Master 8 days daj znac please .

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sie w przypuszczalnie w kwietniu na 2 trade show NAWC - pierwszy to smithsonian drugi mniej ciekawy ale jesli ktos przesadzil na pierwszym to czesto zwalnia na drugim bo sa blisko i zaraz po sobie:)

jesli cos mi sie rzuci w oczy to sie odezwe - nie wiem czy sprawdzales bernard watches - czesto sa rozsadni cenowo - moze nie mega okazja ale pewni - szkoda ze nie wiedzialem wczesniej ale u mnie likwidowali stary sklep jubilerski z tradycjami i scigali zegarki z calego poludnia - concord delirium w zlocie szedl nowy z 16 tys na 4.5 tys wiec bylo duzo okazji, diamenty tez szly za bezcen - moja zona skorzystala:)

 

Irku jak cos napisz mi pw a podesle kontakt :D

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugie podejście, rzec by można powrót syna marnotrawnego :D

 

post-1398-0-15665300-1331339038.jpg


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAfał - jak zwykle cudo.

FATI - ZMNIEJSZ TE FOTKI!!! proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diftrat - gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Adi dzieki - niestety nie moje:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

wreszcie fotka, bo zegar nie pierwszy raz, jeśli o to chodziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie fotka, bo zegar nie pierwszy raz, jeśli o to chodziło :D

 

Mam nadzieje :)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FATI - ZMNIEJSZ TE FOTKI!!! proszę.

 

same się zmniejszają tylko trzeba chwilkę poczekać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale tak jak poprzednie ostatnie Twoje zakupy niezbyt do mnie trafiały :D tak ten jest :) poezja a przede wszystkim ze w takim stanie :) nie ruszany - REWELACJA !!!!

I przy okazji - dziękuję za prezent !!! Fotka z komórki na szybko - ale prezentuje sie znakomicie !!!

 

 

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale tak jak poprzednie ostatnie Twoje zakupy niezbyt do mnie trafiały :D tak ten jest :) poezja a przede wszystkim ze w takim stanie :) nie ruszany - REWELACJA !!!!

I przy okazji - dziękuję za prezent !!! Fotka z komórki na szybko - ale prezentuje sie znakomicie !!!

 

 

 

 

Piotrze ciesze sie ze vulcain fajnie wyszedl :) niech dlugo i dobrze sluzy -nie widziales wszystkich moich ostatnich zakupow:) a powaznie to niestety tego nie zatrzymam - nie mialbym okazji zalozyc wiec nie kwalifikuje sie aczkolwiek troszke sie wahalem - szczegolnie wczoraj na swiezo - z drugiej strony cos nowego, cos ciekawego i powod do poczytania i nauczenia sie czegos przy okazji wiec i tak wiecej nie trzeba.

 

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flieger ogromny LACO z 1942r pasek tez oryginalny

Człowieku odpadam... Mało się na tym wszystkim znam (żeby nie powiedzieć, że wcale :D ), ale nie sądziłem, że istnieją jeszcze takie cuda. Jestem tylko ciekaw HOW MUCH? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.