Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

noooo widzę ze stres się opłacał :lol: szkoda ze komórka nie daje rady :lol:

 

ale jedno pewne wreszcie coś większego:)

Gratuluję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytochrom, chciałbym kiedyś obejrzeć Twoją kolekcję na żywo drool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytochrom

 

O_O drool.gif

Drugi :D , gratulacje !!! Z tego co mowiłes to musiał przyjść cało :) teraz tylko wiem co bedzie Cię męczyło - JEDYNKA :lol: zapodaj koniecznie fotkę werku jak się juz ogarniesz i ochłoniesz :)

, jeszcze raz gratulacje i jeszcze fotkę dekla od wewnątrz daj, i niech się nosi :lol:

Rafale jedno muszę przyznać ze komórki w us to macie kiepskie :lol:

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czytam koledzy Wasze wypowiedzi i za cholerę nie rozumiem co w tym zegarku LeCoultre jest takiego wyjątkowego. Dobry forumowy obyczaj nakazywałby pogratulować Rafałowi nowego nabytku co niniejszym czynię, ale ten czasomierz w ogóle mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam koledzy Wasze wypowiedzi i za cholerę nie rozumiem co w tym zegarku LeCoultre jest takiego wyjątkowego. Dobry forumowy obyczaj nakazywałby pogratulować Rafałowi nowego nabytku co niniejszym czynię, ale ten czasomierz w ogóle mi się nie podoba.

Mariusz a jakiś diverek Ci się tak juz ogólnie - podoba ??? Ja np. "za cholerę" nie moge pojąć jak można nosic zegarek z WR 30-50 M :lol:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam koledzy Wasze wypowiedzi i za cholerę nie rozumiem co w tym zegarku LeCoultre jest takiego wyjątkowego. Dobry forumowy obyczaj nakazywałby pogratulować Rafałowi nowego nabytku co niniejszym czynię, ale ten czasomierz w ogóle mi się nie podoba.

 

Mariusz a jakiś diverek Ci się tak juz ogólnie - podoba ??? Ja np. "za cholerę" nie moge pojąć jak można nosic zegarek z WR 30-50 M :lol:

 

Ja nie rozumiem Was obu bo mnie się podobają zarówno divery jak i klasyczne garniturowce :lol:

Co do tego konkretnego zegarka to tak jak mi się podobają wszystkie JLC Cytochroma (są piękne) to ten zegarek akurat nie robi na mnie wrażenia, ale to nie znaczy, że nie może się podobać komuś innemu.

Gratuluję zakupu Cytochrom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz a jakiś diverek Ci się tak juz ogólnie - podoba ??? Ja np. "za cholerę" nie moge pojąć jak można nosic zegarek z WR 30-50 M :lol:

 

Jasne, że tak. Podoba mi się Blancpain Fifty Fathoms, Rolex Deep Sea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam koledzy Wasze wypowiedzi i za cholerę nie rozumiem co w tym zegarku LeCoultre jest takiego wyjątkowego. Dobry forumowy obyczaj nakazywałby pogratulować Rafałowi nowego nabytku co niniejszym czynię, ale ten czasomierz w ogóle mi się nie podoba.

Nie jesteś osamotniony w swojej opinii :lol:. Zegarek przedziwny...nie ośmieliłbym się nazwać go ładnym. Mam wrażenie że nawet jak by ktoś pokazał perfekta albo Seconde z napisem JLC to dużo osób biło by pianę bo to JLC :lol:...Może niech ktoś uzasadni na czym piękno tego zegarka polega? I jego oryginalność? Dla ułatwienia pomijamy kwestie mechanizmu :lol:

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam,ze jest bardzo ladny.Podoba mi sie (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to polaris dwójka , w kwestii urody , ja np. nie pisalem ze jest ładny - bo wiadomo to indywidualne preferencje , natomiast jest dosyć rzadko spotykany a gratulowałem gdyz wiem ze Rafal polował na niego bardzo dlugo , ze chorował na ten model etc. Zupełnie nie rozumiem co tu ma bardzo wzgledne pojęcie estetyki do samego zegarka ? Mariusz - FF i DS - bardzo fajne zegareczki :lol:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz materiał na pasek B) ?


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Żona dziś powiedziała, że to najfajniejszy zegarek jaki miałem B)

post-22858-0-17221500-1331557270.jpg

post-22858-0-78202700-1331557272.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zawsze Hamilton tym razem na Sri Lance z gadem w roli głównej!!!

Ta ręka z tyłu najlepiej wygląda B)

 

Żona dziś powiedziała, że to najfajniejszy zegarek jaki miałem :D

 

 

Miałeś fajniejsze :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Miałeś fajniejsze :D

..........fakt, ale w tym się najlepiej czuję B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27934-0-64160900-1331557403.jpg

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.