Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

moje big
 


Świetny projekt, tylko naprawdę „big”. Chyba jedyny zegarek, którego sprzedaży nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, abir napisał(-a):

moje big

 

1639072788550.thumb.jpeg.5d5deba4ef9c64cae792c5c5b044f2f8.jpeg

Mam sentyment 

Miałem Blue. Orange. Black. Lume. Choć Blue fajny to dla nie black najlepiej się prezentował. W Orange obwódki indeksów srebrne zlewały się z tarcza i wyglądały na bardzo małe a a luma zupełnie nie czytelna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rafi napisał(-a):

 


Świetny projekt, tylko naprawdę „big”. Chyba jedyny zegarek, którego sprzedaży nie żałuję.

 

nie przesadzaj, to nie jest jeszcze duży zegarek 😉 bardzo wygodny

5 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Mam sentyment 

Miałem Blue. Orange. Black. Lume. Choć Blue fajny to dla nie black najlepiej się prezentował. W Orange obwódki indeksów srebrne zlewały się z tarcza i wyglądały na bardzo małe a a luma zupełnie nie czytelna. 

orientów przerobiłem małą reklamówkę pewnie, wszystkie były bardzo fajne, ale zbyt długo czekały aby wejść na nadgarstek. tylko ten się został. ma dożywocie. z serii big mako miałem jeszcze taką wersję z białą tarczą i zielonym bezelem. i z chęcią bym wrócił do niego. 

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2021 o 12:08, Miszkolc napisał(-a):

Tak wiem, że czarny mało praktyczny i szybko się wyciera, ale jak zrobiłem przegląd, to okazało się, że pozbyłem się wszystkich czarnych i nie miałem co założyć do scyzoryka emoji6.png

 

Jest super.Zastanawiam się na takim właśnie ;)

 

Ja lubię czarne zegarki, a ten ma jeszcze ciekawą tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma coś w sobie :)

OS.jpg



 

W dniu 9.12.2021 o 20:40, abir napisał(-a):

moje big

 

1639072788550.thumb.jpeg.5d5deba4ef9c64cae792c5c5b044f2f8.jpeg


Również posiada, lubię go. Fakt mały nie jest :) ale dzięki temu ma swój urok. 

Edytowane przez bigalquin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, to mój pierwszy post, zamieszczam zdjęcie mojego pierwszego chyba dobrego zegarka(wcześniej przez ponad 10 lat casio edifice chrono, więc chyba też nie najgorszy był). Więc tak, zanim trafiłem na Wasze forum to chciałem sobie kupić zegarek wyłącznie chrono a więc coś bardziej sportowego i z racji że normalnie leczę się z kolekcjonowania szwajcarskich scyzoryków to trafiłem na zegarki victorinoxa. Już go miałem w koszyku kiedy zobaczyłem w polecanych certine chrono. I też już miałem ją kupować ale postanowiłem przeczytać parę opini o niej,  i tak trafiłem na Wasze forum...

Po 5 dniach czytania zrezygnowałem z kwarca i kupiłem swojego pierwszego  automata orienta. I obawiam się że trzeba będzie Kupić więcej...

Generalnie kupiłem ten zegarek pod wpływem impulsu ale mam problem z tą bransoletą. Czy jest jakiś sylikonowy pasek (bo skórzane też nie lubię) który mógłbym Założyć do tego zegarka i nie zepsuci wyglądu? Noszę się raczej sportowo więc ta bransoleta nie do końca mi leży,  nie wspominając o tym że jest ciężka..

Pozdrawiam wszystkich i pewnie będę zaglądał częściej na Wasze forum

20211216_142243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjechał prezydent. I... jeszcze nie wiem jaka będzie nasza wspólna przyszłość :D

20211223_103753.jpg

I cala "rodzinka"

Zamiast prezydenta miał wpaść do kolekcji jakiś szwajcar ale te orienty mają coś w sobie. Następny może king diver?

 

20211223_104029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilota/militarny brakuje... A Orient coś tam ma w ofercie.🙂

Albo "ck crystal" mało popularny, specyficzny, vintage.

 

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie myślę też o jakimś pilocie. Orient Star outdoor za mna chodził, także zobaczymy.

Ps. Kiedyś nakręcę film z-ORIENTowany z przypadku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło.  Jeszcze miesiąc temu takie zegarki w ogóle mi się nie podobały, trochę posiedzialem na forum i już mam divera:)

20211224_121148.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.10.2021 o 15:43, Chorwat napisał(-a):

IMG-20211025-153317.jpg

Piękny, mógłbym spytać co to za referencja? I czy czas ustawia się w nim z niezależną wskazówką 12h (jak w m.in. Grand Seiko) czy 24h (jak w ETA)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2021 o 16:00, Kobuz napisał(-a):

Piękny, mógłbym spytać co to za referencja? I czy czas ustawia się w nim z niezależną wskazówką 12h (jak w m.in. Grand Seiko) czy 24h (jak w ETA)?

Oj tak, to IMO najładniejszy Orient :) ref. WZ0071DJ.

GMT ustawia się po pojedynczym odciągnięciu koronki, a zwykły czas po podwójnym odciągnięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20211226_143108_1 (002).jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Król wpadł. f39f84d0b325985e17002bf7c4f8502b.jpg

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.