Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Przykra wiadomość z Niemiec, włamano się do Stowy, skradziono aktualne i historyczne modele. Mogą pojawić się na rynku ciekawe egzemplarze...

Tłumaczenie DeepL:
Podczas włamania skradziono kilka zegarków.
STOWA przestrzega przed kupowaniem kradzionych towarów!
Szanowni klienci STOWA,

Coraz częściej pojawiają się informacje o kradzieżach: teraz niestety trafiła się również STOWA.
W nocy ze środy na czwartek włamano się do naszego budynku produkcyjnego z muzeum w Engelsbrand i skradziono kilka bieżących zegarów seryjnych, mechanizmów oraz historycznych (złotych) zegarów z lat 30-70.
Szkody nie mogą być jeszcze dokładnie określone, ale prawdopodobnie mieszczą się w wysokim sześciocyfrowym przedziale. Jeszcze poważniejsze od wartości materialnej są szkody niematerialne: Wśród skradzionych rzeczy znajdują się rzadkie zabytkowe zegarki, które STOWA kupowała przez lata, w tym zabytkowy zegarek kieszonkowy Marine.
Prosimy o zachowanie ostrożności i nie kupowanie towarów STOWA bez oryginalnych dokumentów i opakowań. Ostrożność zalecana jest również w przypadku zegarków historycznych - zwłaszcza w kolorze złota.

Z tego powodu niestety nie jesteśmy w stanie kontynuować tegorocznego kalendarza adwentowego w zwykłej formie i będziemy mogli wypełnić tylko kilka dni pozostałymi ofertami. Niestety, przeznaczone do tego celu zegary zostały skradzione.

Wszystkie obecne i nadchodzące zamówienia mogą być produkowane zgodnie z planem i wysyłane w podanym czasie dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczna wiadomość. Mam nadzieję, że szlag jasny trafi tych złoczyńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że te zegarki są niesprzedawalne na normalnym rynku.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalnym rynku niesprzedawalne, ale gdyby zostały przerzucone na wschód to tam wszystko się wchłonie.

Jeżeli tam były zegarki ze złota to oby nie wpadli na pomysł przetopienia kopert żeby odzyskać parę g złota :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, michal.pirat napisał(-a):

Kto wie od kiedy nowe Mariny 40 maja zmienione wskazówki?

Na jakie? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Zegar już w klubie jest, więc proszę jedynie o dopisanie mojej osoby😉

 

Zegar poznaję. Bardzo ładny i elegancki model. Gratuluję nabytku i cieszę się, że trafił w dobre ręce. 👍

Witamy wśród nosicieli Stowy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ledwo z pudełka wyszły i zabawa im w głowie :P

20230211_132447.jpg

20230211_132103.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Abonic napisał(-a):

Forumowa Stowa krąży po świecie, trafiła i do mnie :)

 

 

Od debiutu, cena chyba cztery razy wyższa już jest i to za używkę 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Abonic napisał(-a):

Forumowa Stowa krąży po świecie, trafiła i do mnie :)

 

 

Piękny zegareczek niech Ci się krążenie zatrzyma  znaczy zegarkowi i na stałe zostanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Od debiutu, cena chyba cztery razy wyższa już jest i to za używkę 😀

Wtedy forumowa Stowa kosztowała chyba 340 euro, czyli po ówczesnym kursie jakieś 1360 zł. Zakładając inflację od 2010r (na szybko mi wyszło jakieś 45%) to daje dzisiejsze 2000 zł. Obecnie za nową Anteę trzeba zapłącić 1250 euro, czyli po dzisiejszym kursie prawie 6000 zł. Raptem 3 razy wyższa, ale za to za nową :)

 

2 godziny temu, Saper223 napisał(-a):

Piękny zegareczek niech Ci się krążenie zatrzyma  znaczy zegarkowi i na stałe zostanie :)

Zobaczymy jak będzie, w zasadzie to wcale jej nie chciałem kupić, od dawna chodzi mi po głowie wersja 41mm ale że się nadarzyła okazja... ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.