Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się mylić, ale nie sądzę że inżynierowie z Seiko projektując ten zegarek wzieli pod uwagę "moczenie w akwenach".

Wiem wiem.ale taki model akurat wybralem na EDCpoprostu skubaniec podoba mi sie.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerabiał ktoś temat alpinista na kajdanie od strapcode?? co bardziej wg Was leży - jubilee czy oyster??

 

Tylko oyster.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@krupik, pokaż więcej zdjęć z tą 24mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj rozdziewiczam wczorajszy nabytek

fa3ad09dd9e1a765529c388a980ee967.jpg

 

Faktycznie pasek jest strasznie sztywny i musi się trochę ułożyć zanim przyjdzie NATO.

Ten oyster od strapcode tez jest kuszący....

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ładna Alpina, ja dzisiaj rozdziewiczam wczorajszy nabytek

 

 

 

Alpina?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie zakup baby turtle. Najbardziej SRPC39. Tylko na razie chyba trochę słabo z dostępnością. Znalazłem na ebay ofertę za ok. 1400 zł z Malezji. Jakby do tego doszły cło i podatek robi się trochę za drogo. Ktoś z Was spotkał gdzieś małego żółwika w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono posiadaczy wszelakiej maści czasomierzy! postanowiłem przywitać się w tym miejscu z uwagi iż temat przywitań wydaje się być miejscem mało odwiedzanym... Pierwszy wpis poświęcam zaprezentowaniu mojego pierwszego zegarka z kolekcji tj. Seiko 6139-6012 z 1978 roku... zegarek w 2004 roku przeszedł kompleksowy przegląd podczas którego został gruntownie wyczyszczony, nasmarowany, spolerowano kryształ, wymienione zostały uszczelki oraz jeden kamień. Poza tym jednym kamyczkiem wszystkie elementy składowe są oryginalne jak w dniu zakupu przez mojego śp. dziadka. Nadmienię iż zegarek został nabyty w Libii przez co poza wskazaniami dni tygodnia po łacinie jest rownież wskazanie po arabsku. Zegarek noszę sporadycznie więc nawet nie wiem jaką ma aktualnie rezerwę chodu oraz odchyłkę dobową, niemniej tu akurat nie to jest dla mnie najważniejsze, ważne że w dalszym ciagu działa ciesząc oko i serce zwłaszcza że ma już tyle lat co ja ;-) Pozdrawiam.

 

post-102723-0-87436500-1516696871_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Fajny zegar o wartości o wiele większej niż tylko materialnej. Gratulacje.

Dni tygodnia nie sa po łacinie i arabsku, tylko po angielsku i arabsku, ale to mały detal.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oyster.

Obecnie oczekuje na alpinista. W tym momencie mam wizję, aby sumo wrzucić na gumę, a alpinista mieć na kajdanie. Szczerze na zdjęciach atrakcyjniejsze dla mnie jubilee, ale trochę przygrubawe te ogniwa.

 

.. zobaczymy, bo ciekaw byłem Alpinista, ale jak nie podejdzie to pójdzie do ludzi po taniości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dni tygodnia nie sa po łacinie i arabsku, tylko po angielsku i arabsku, ale to mały detal.

jasna sprawa... dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barry_1 Piękna sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

.. zobaczymy, bo ciekaw byłem Alpinista, ale jak nie podejdzie to pójdzie do ludzi po taniości

To jakby nie podszedł, to mogę pomóc, daję 50% :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakby nie podszedł, to mogę pomóc, daję 50% :D

Po taniosci =75% ceny z bazarku, ale może się przyjmie

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Limitki;

Sumo - SZSC004
Monster - SZSC005

 

rNQyw02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem swego czasu modować sumo pod taki morski kolorek bezela ale mi przeszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster niezły, ale różnica kolorów bezela i tarczy w Sumo... :wacko:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Tak, ale to tylko zdjęcia, a seiko jest znane z prawdopodobnie najgorszych katalogowych ever :) Trzeba zobaczyć jak będzie w różnym świetle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Skoczyły się widzę w Seiko pomysły na zegarki to będą teraz odpierdalać jakiś szajs z kolorami.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczyły się widzę w Seiko pomysły na zegarki to będą teraz odpierdalać jakiś szajs z kolorami.

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

No cóż...

Nic dodać, nic ująć!

No może poza tym, że to już nie są zdjęcia katalogowe a rzeczywisty produkt!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przymierzałem ciekawy model - SRPC03J1:

(...) mocno się zastanawiam  ;)

 

No to się zastanowiłem  :P

 

post-90102-0-42289500-1516730077.jpg

 

Dawno żaden z zegarków mnie tak nie zauroczył... Na żywo zyskuje o wiele więcej - światło odgrywa imponujący spektakl na tej tarczy! I pal licho, że nie ma lumy, ani datownika dnia tygodnia (elementy, które są dla mnie bardzo ważne). Jest elegancki i "casualowy" zarazem, ponadczasowy i z klasą. Tak uważam i tym przekonał mnie do siebie bez reszty.

 

 

P.S. Zdjęcie słabej jakości, a algorytm forum degraduje je doszczętnie, ale nie mogłem się powstrzymać, żeby na szybko coś wrzucić.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Burns, widziałeś żeby ktoś kiedyś zrobił zdjęcie nierzeczywistego produktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.