Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem sam popełniam ten błąd, że wypowiadam się o zegarku, którego nie miałem w ręku. ;) Datownik jest malutki. Do tego jego krawędzie fajnie się załamują i pod pierwszym wycięciem okienka, jest kolejne. Ciekawa rzecz, zwłaszcza, że nie mam tak w żadnym zegarku.

 

Wpadnij z nim na piwo, ja stawiam :)

Może na żywo zmienię zdanie.

 

Nie widziałem nigdy na żywo Roberta De Niro, ale podoba mi się jego gra aktorska.

Nie widziałem też Himalajów, ale są boskie.

Wreszcie, dla kolegi Fiere - nie widziałem Lorysy górskiej, ale to naprawdę piękny ptak ;)

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w którym zegarku datownik razi ornitologów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij z nim na piwo, ja stawiam :)

Może na żywo zmienię zdanie.

 

Nie widziałem nigdy na żywo Roberta De Niro, ale podoba mi się jego gra aktorska.

Nie widziałem też Himalajów, ale są boskie.

Wreszcie, dla kolegi Fiere - nie widziałem Lorysy górskiej, ale to naprawdę piękny ptak ;)

To fajno :-) Ja jednak uważam, że aby rozmawiać o takich elementach jak np. niepasujące okienko datownika, wykonanie zegarka, spasowanie elementów należy takiego pacjenta wziąć w rękę, zobaczyć, ponosić i dopiero się wypowiadać. Zdjęcia czy video bardzo przekłamują.

 

Tutaj na forum, duża liczna użytkowników poleca zegarki czy nawet porównuje je ze sobą opierając się na renderach czy wyfotoszopowanych zdjęciach z sieci, które mają bardzo niewiele wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście nie posiadając nigdy danego modelu w ręce. Szczególnie jest to widoczne w dziale "jaki zegarek". Ostatnio bardzo popularne są balle, gdzie wszędzie są wciskane. Ciekawe ile osób faktycznie użytkowało zegarki tej marki...

 

Potem są takie kwiatki, że czyta się, że między linią SARB a sdgm czy sarw i sarx z diashieldem nie ma zbytniej różnicy bo tu jest 6r i szafir i tu też. Jeden kolega nawet twierdził, że nie ma sensu dopłacać do Presage Snowflake, bo cocktail z tej linii to prawie to samo. Ciężko wtedy dyskutować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy przykładowo zegarek, w którym producent zamieścił wskazówki, które mi się nie podobają. Mają dla mnie dziwaczny kształt a nawet są za krótkie. Po prostu mi się bardzo nie podobają i już.

Sugerujesz, że po zakupie ich kształt i długość się nagle zmienią? :)

 

Rozumiem o co Ci chodzi, ale to jednak nie to samo.

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy przykładowo zegarek, w którym producent zamieścił wskazówki, które mi się nie podobają. Mają dla mnie dziwaczny kształt a nawet są za krótkie. Po prostu mi się bardzo nie podobają i już.

Sugerujesz, że po zakupie ich kształt i długość się nagle zmienią? :)

 

Rozumiem o co Ci chodzi, ale to jednak nie to samo.

Wiadomo, jeśli są elementy, które dyskwalifikują zegarek wizualnie to nie ma tematu. Ja tak mam z homarami. Nawet jeśli są tak dobrze wykonane jak taki Ginault, to i tak bym nie nosił.

 

Choć czasami można się zaskoczyć. Szczególnie w przypadku rozmiarów zegarka, gdzie niektórzy odrzucają zupełnie zegarki patrząc na ich średnicę i lug to lug, a nie to jak dany zegarek leży na ręce. To samo, ze wskazówkami. Może na żywo stwierdziłbyś, że na żywo ten element robi robotę i pasuje do całości zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli małżeństwo z miłości, drugi zaś z rozsądku.

I dobrze, bo brzydkie kobiety (czyt. zegarki) też ktoś musi kochać :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli małżeństwo z miłości, drugi zaś z rozsądku.

I dobrze, bo brzydkie kobiety (czyt. zegarki) też ktoś musi kochać :D

To ja zdecydowanie wolę z rozsądku. Sama miłość długo nie trwa. Może właśnie dlatego się właśnie rozwodzę ;)

 

Żeby nie był offtopu to wrzucę chyba mój ulubiony zegarek w kolekcji:

 

99e70935188725eee8406bc128b8e02b.jpg

Edytowane przez Fiere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zdecydowanie wolę z rozsądku. Sama miłość długo nie trwa. Może właśnie dlatego się właśnie rozwodzę ;)

 

Z jakimś zegarkiem ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakimś zegarkiem ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tym razem akurat z żoną. Rozwody z zegarkami są zdecydowanie mniej skomplikowane i generują mniej nerwów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem akurat z żoną. Rozwody z zegarkami są zdecydowanie mniej skomplikowane i generują mniej nerwów :-)

Ja z zegarkami akurat rozwodzić się nie potrafię... Za to mogę Ci powiedzieć, że po tych nerwach przyjdzie wreszcie spokój

 

Edycja: gdzie ja mam głowę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja: gdzie ja mam głowę

 

 

No właśnie gdzie... ładne Seiko. :P  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzie... ładne Seiko. :P

O, już jest OK a tu Seiko

 

post-97650-1529765858,8978_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zdecydowanie wolę z rozsądku. Sama miłość długo nie trwa. Może właśnie dlatego się właśnie rozwodzę ;)

 

Żeby nie był offtopu to wrzucę chyba mój ulubiony zegarek w kolekcji:

 

Fajny. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wypada się chyba przywitać :)

 

JUfQFui.jpg

 

Długo szukałem dużego, fajnego automata, po tym jak przeszło mi pierwsze skrzywienie celowałem w divery. Aż dziś, spontanicznie na zakupach wpadłem na tego Japońca, można powiedzieć że to miłość od pierwszego wejrzenia. Może troszkę krzykliwy ale rozmiarowo mimo 48mm siedzi dość dobrze i na żywo wygląda świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fiere - rozwodzisz się przez zegarki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie był offtopu to wrzucę chyba mój ulubiony zegarek w kolekcji:

 

Fiere bardzo ładny. Co to za model?


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fiere - rozwodzisz się przez zegarki ?

A gdzie tam :) Takie życie, czasami się nie układa.

 

 

Żeby nie był offtopu to wrzucę chyba mój ulubiony zegarek w kolekcji:

 

Fiere bardzo ładny. Co to za model?

 

SARW023.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do tego modelu. Ładny jest. :)

 

 

Nie dziwię się, jest piękny  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli małżeństwo z miłości, drugi zaś z rozsądku.

I dobrze, bo brzydkie kobiety (czyt. zegarki) też ktoś musi kochać :D

Chyba, że (per analogiam) : "brzydkich zegarków nie ma tylko wina czasem brak ;)

Cześć, wypada się chyba przywitać :)

 

 

 

Długo szukałem dużego, fajnego automata, po tym jak przeszło mi pierwsze skrzywienie celowałem w divery. Aż dziś, spontanicznie na zakupach wpadłem na tego Japońca, można powiedzieć że to miłość od pierwszego wejrzenia. Może troszkę krzykliwy ale rozmiarowo mimo 48mm siedzi dość dobrze i na żywo wygląda świetnie :)

Też się zastanawiałem jak pojawiły się te modele na Europę. Były przez jakiś w sklepie CW. Szkło hardlex ?

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że (per analogiam) : "brzydkich zegarków nie ma tylko wina czasem brak ;)

 

 

Też się zastanawiałem jak pojawiły się te modele na Europę. Były przez jakiś w sklepie CW. Szkło hardlex ?

Też swego czasu chorowałem na ten zegarek, na renderach, zdjęciach był kozak i tylko tyle a w rzeczywistości to tylko patykiem odpychać :P Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był sprzedawany normalnie w kraju. Sam go kiedyś kupiłem. Na żywo tragedia. Na obrazkach tylko dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.