Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash
.....
 
 

 

 

Werki SEIKO wizualnie to taki paździerz, że aż w oczy szczypie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werki SEIKO wizualnie to taki paździerz, że aż w oczy szczypie :D

Teraz to już nawet w palce szczypią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werki SEIKO wizualnie to taki paździerz, że aż w oczy szczypie :D

To prawda, ale nowe ;)

post-48316-0-00884000-1508515340_thumb.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

ten z zielonego pudełka parę postów wyżej bym przytulił. 6s37 świetny, ale chyba ciężko dostać i drogo, więc konsumpcyjnie i po bandzie zasilam grono "80-ciolatków" ;):P

 

presage_001.jpg

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, klasyka mam i ja ;)

 

 

Może wrócić do kajdana


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Teraz to już nawet w palce szczypią

aż tak to nie :) ale mogliby to zakryć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hello,

 

ten z zielonego pudełka parę postów wyżej bym przytulił. 6s37 świetny, ale chyba ciężko dostać i drogo, więc konsumpcyjnie i po bandzie zasilam grono "80-ciolatków" ;):P

 

Pozdrawiam

Że dziadkowy to fakt, ale taka jego natura i przynajmniej nie kastrat ! Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta piątka :) Rozmiar typowy dla piątek czy większy?

42x11mm, czyli tak akurat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No i przecież nie poszedłeś. ;)

Fakt, w moim przypadku nawet nie trzeba iść do sklepu, żeby przygarnąć jakiegoś sikora  :P

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"..."

 

Ciut może (celowo) przerysowane to podsumowanie sytuacji, ale nie da się ukryć, że trafne.

Edytowane przez Robbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

ten z zielonego pudełka parę postów wyżej bym przytulił. 6s37 świetny, ale chyba ciężko dostać i drogo, więc konsumpcyjnie i po bandzie zasilam grono "80-ciolatków" ;):P

 

 

 

 

Gdzie go zanabyłeś?

O ile to nie tajemnica :)

Bo ostatnio mocno się nad nim zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

 

Gdzie go zanabyłeś?

O ile to nie tajemnica :)

Bo ostatnio mocno się nad nim zastanawiam...

 

Dystrybucja krajowa, ale kupiony od forumowicza ;)

Ja z początku nie brałem go jakoś specjalnie pod uwagę, pooglądałem fotki w necie, poczytałem recenzje... Potem przypadkiem zobaczyłem go w sklepie, jak wziąłem do ręki to nawet mi się spodobał i zrobił bardzo fajne wrażenie. Pomimo tego, że nie przepadam za tym kołowym datownikiem, brak lumy to generalnie też minus. Ale tutaj mi to pasuje. Wykonanie mi się podoba i całość jest OK. Na razie trochę mnie rozczarował mechanizm - od czwartku wieczorem do teraz zrobił do przodu minutę i 15 sekund - uważam, że to trochę za dużo - ale jeszcze trochę się będę łudził, że musi się ułożyć, bo nowy ;) A jak nie to spróbuję wyregulować u zegarmistrza. Generalnie bardzo fajne Seiko.

 

presage_003.jpg

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

 

 

Dystrybucja krajowa, ale kupiony od forumowicza ;)

Ja z początku nie brałem go jakoś specjalnie pod uwagę, pooglądałem fotki w necie, poczytałem recenzje... Potem przypadkiem zobaczyłem go w sklepie, jak wziąłem do ręki to nawet mi się spodobał i zrobił bardzo fajne wrażenie. Pomimo tego, że nie przepadam za tym kołowym datownikiem, brak lumy to generalnie też minus. Ale tutaj mi to pasuje. Wykonanie mi się podoba i całość jest OK. Na razie trochę mnie rozczarował mechanizm - od czwartku wieczorem do teraz zrobił do przodu minutę i 15 sekund - uważam, że to trochę za dużo - ale jeszcze trochę się będę łudził, że musi się ułożyć, bo nowy ;) A jak nie to spróbuję wyregulować u zegarmistrza. Generalnie bardzo fajne Seiko.

 

 

 

Pozdrawiam

Moj nowy Orient Senator od czwartku zrobil plus 1, 7 sek. f1a7d593e837b85ed2af17065d08da4f.jpg

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mega wycieczka. Nie czytałem wszystkiego ale w oczy rzucił mi się tekst na zakończenie historii odnośnie jednej wersji (swoją drogą świetnie wygląda ten wahnik)

 

 

 

I was a little sad that they only had the old style dials but then I heard most of the SEIKO staff and Japanese GS-fans in general prefer the old dial so that changed my perspective. 

 

czyli to co było na forum - rezygnacja z logo "Seiko" w GS może była potrzebna z perspektywy lokowania marki "GS" ale ludzie, którzy kupowali GS nie "dla szpanu marką" jednak wolą starą tarczę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyli to co było na forum - rezygnacja z logo "Seiko" w GS może była potrzebna z perspektywy lokowania marki "GS" ale ludzie, którzy kupowali GS nie "dla szpanu marką" jednak wolą starą tarczę 

 

Mimo wszystko to dobry krok, bo fani marki i tak kupią.

Natomiast dodatkowo może kupią też ci, którym (niestety) Seiko kojarzy się tylko z budżetowymi "piąteczkami" i wydaje im się, że cokolwiek nie założą z logo Seiko, to posiadacze "omesi" i "rolków" ich wyśmieją.

Natomiast bez loga jest duża szansa, że zegarkowi szpanerzy będą pod wrażeniem, zanim skumają co to za zegar, a jak już skumają to i tak będą pod wrażeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.