Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

 zanim skumają co to za zegar

w sensie "łoo jakie fajne. O k.. to g*wno. Ale dalej fajne"?  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie "łoo jakie fajne. O k.. to g*wno. Ale dalej fajne"?

No mniej więcej ;) A tak poważnie, to chodzi o to, że podejdą do zegarka bez uprzedzeń, zwłaszcza ci którzy myślą, że Seiko zaczyna I kończy się na piątkach. Bo znam takich, że na oczy na żywo nawet monstera czy sumo nie widzieli, nie mówiąc o GS, ale jak się zapytasz co lepsze Omega czy Seiko, to oczywiście Omega, bo Seiko to tani badziew i kiedyś nawet na targu można było kupić, razem z orientami...

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mimo kilku niedociągnięć uwielbiam tego SDGM'a. Pewnie nie zostaniemy razem do grobowej deski :D ale uważam, że to kawał świetnego zegarka, którym SEIKO udowadnia, że za niewygórowaną cenę można zrobić dobrą robotę.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny, choć moje SNK803 podoba mi się teochę bardziej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Lincoln, to o naszych zegarkach, bo nie podejrzewam kolegi @burns że o nas, tym bardziej, że ja jestem kobietą ;-) A co w ogóle chodzi, bo ja ze wsi jestem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba m.in. o to, że przy tych cenach tam powinien siedzieć 6R, nie 4R...

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja za swojego zapłaciłem tyle, że nie jest dla mnie problemem to, że mam tam 4r57 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lincoln, to o naszych zegarkach, bo nie podejrzewam kolegi @burns że o nas, tym bardziej, że ja jestem kobietą ;-) A co w ogóle chodzi, bo ja ze wsi jestem?

Nie wiem, Fidelio. Kiedy przejeżdżam przez wieś - i nie mówię tu o Twojej uwadze o pochodzeniu powyżej, nie analizuję każdego dźwięku dochodzącego z pobliskiej obory albo chlewu. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem o tym 2 strony wcześniej - tak o zegarkach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/3472-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-seiko/page-391?do=findComment&comment=2113302

przykro mi to mówić, bo wiem że cieszycie się ze swoich nabytków, ale zdania o nich nie zmienię - o zegarkach i to nie wasza wina tylko Seiko, no dobra trochę wasza bo kupiliście.

Częst chów zwierząt świadczy o jakości mięsa, ale może nie każdy o tym wie jak kupuje się po jakości opakowania a nie zawartości w markecie

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Więc, jak mawia Ojciec Derektor, Alleluja i do przodu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za swojego zapłaciłem tyle, że nie jest dla mnie problemem to, że mam tam 4r57 ;-)

A powinien 6R27, jak w SPB041 ;)

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A powinien 6R27, jak w SPB041 ;)

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

No cóż... Na politykę Seiko, póki co, wpływu żadnego nie mam... Ale zegarek kupowałem znajdując się w pełni władz umysłowych, z pełną świadomością tego, co w nim siedzi  ;) Do tego, z punktu widzenia ceny, jaką przyszło mi za niego zapłacić, tym bardziej nie będę narzekał. Na 6R15 przyjdzie czas przy okazji SARB 017, a później, cóż ...who knows  ;)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak aleluja to pewnie rozgrzeszenie dla fanów niskiej ceny się znajdzie jeżeli to jest główne wytłumaczenie sprawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.