Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

W Polsce kupiło go dokładnie 5 osób i chyba wszyscy go sprzedali :D Czy był przewartościowany to już każdy sobie musi sam odpowiedzieć. Mnie niestety na chwilę premiery nie było dane mieć tyle gotówki za ile go sprzedawano, ale gdybym miał kupiłbym i skakał ze szczęścia jak mały Kaziu. Dla mnie to fantastyczny zegarek. 053 i 051 są równie świetne, ale sorry przy 017 aka 019 wyglądają jak ubodzy krewni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej tu treści.

 

 

 

...i parę innych ciekawych wpisów.

 

Wybaczcie, ale w ten sposób powstaje BiedaWątek :wacko:

A przeczytałeś resztę mojego postu?

 

Specjalnie przejrzałem co kolega Sol napisal w swoich 4000 postach. I poza ciągłym "SRU" i wrzucaniem zdjęcia jakoś wartościowych treści brak. Nie mam tutaj ochoty atakować kogokolwiek i rozpętywać jakiegoś nie miłego tonu ;) Ale dalej ciekawi mnie co  mnie miałaby obchodzić opinia innych ludzi dotycząca mojego wpisu. Jeśli uważasz, że jest on niezgodny z regulaminem, zawsze możesz, go zgłosić i moderator zadecyduje czy go usunąć.

 

Wracając do tematu Seiko:

 

b5c5b0f2c53d1cbd80e68ca6f7faf723.jpg

 

Ktoś miał przyjemność obcować z tym Panem? Szafir i ceramika, co w Seiko jest rzadkością, tylko wymiar sporawy (ponad 45 mm). Bardzo mi się podoba, ale obawiam się, że będzie za duży i zaraz pójdzie na bazarek... Ciekawy jestem jak jakość wykonania. Czy w stronę Biedamasa, czy to już bliżej MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie chcę wywołać jakiejś kolejnej burzy, ale czy szczególnym wyróżnia się w kwestii jakości MM nad takim na przykład biedaMASem?

Swoją drogą obstawiam, że zegarek o który pytasz to poziom..................poziom SEIKO po prostu. Teraz masz dwa wybory: Jakość czyli Grand Seiko i jakoś czyli SEIKO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już było przerabiane, ze tem model jest słaby, śrubka pogania śrubkę, dedykowana bransoleta a ceramika to nakładka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiere - Spokojnie :)

 

Obydwa zacytowane wcześniej zdania sugerują, że niektórzy użytkownicy traktują forum publiczne jako swój prywatny folwark.

Myślę, że chyba nie o to nam tutaj chodzi, by nie zważając na słowa krytyki dalej brnąć w zaparte.

Nie atakuję personalnie, tylko podałem jako przykład.

Nie zgodziłem się z Twoim zdaniem. Jeżeli faktycznie nie mam racji, to dlaczego nie sypiesz wulgaryzmami, epitetami, albo nie robisz rażących błędów ortograficznych?

Od razu byśmy o Tobie inaczej pomyśleli, prawda? :)

 

Specjalnie przejrzałem co kolega Sol napisal w swoich 4000 postach. I poza ciągłym "SRU" i wrzucaniem zdjęcia jakoś wartościowych treści brak.

 

Jeden obraz wart jest tysiąca słów ;)

 

Peace :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodziłem się z Twoim zdaniem. Jeżeli faktycznie nie mam racji, to dlaczego nie sypiesz wulgaryzmami, epitetami, albo nie robisz rażących błędów ortograficznych?

Od razu byśmy o Tobie inaczej pomyśleli, prawda? :)

Obowiązuje mnie regulamin forum, który zaakceptowałem podczas rejestracji tutaj parę lat temu.

 

 

Jeden obraz wart jest tysiąca słów ;)

 

Peace :)

 

A to jest 100% prawda :D

 

To już było przerabiane, ze tem model jest słaby, śrubka pogania śrubkę, dedykowana bransoleta a ceramika to nakładka...

Nakładka w sensie insert czy jak? Nie bardzo rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

co do baboli i linku do artykułu: może to faktycznie kwestia zdjęcia/perspektywy ? jeśli w artykule jest na zdjęciach ten sam zegarek to raz ma on grubo walnięty chapter ring a raz jest wszystko praktycznie idealnie np centrowanie na godzinie 17

 

P.S zegarek ten sam na wszystkich fotach. Na każdej fotce ten sam indeks jest albo rozjechany z CR albo dobrze wycentrowany

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzywo i wesoło  ^_^ Chapter ring delikatnie się przesuwa, więc czasem problem znika :lol: 

 

xUZpx8y.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co do baboli i linku do artykułu: może to faktycznie kwestia zdjęcia/perspektywy ? jeśli w artykule jest na zdjęciach ten sam zegarek to raz ma on grubo walnięty chapter ring a raz jest wszystko praktycznie idealnie np centrowanie na godzinie 17

 

P.S zegarek ten sam na wszystkich fotach. Na każdej fotce ten sam indeks jest albo rozjechany z CR albo dobrze wycentrowany

To jest w tobie jak krew!

Coś czuję, ze Seiko będzie miało pismo przedsądowe a może i sprawę w sądzie.

To będzie przełom, skończy się babci sranie i produkcja krzywizny, chyba że przestaną sprzedawać swoje produkty w PL...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie prawnym, jak dla mnie, stał się częścią składową zegarka :lol:

Przynależnością chyba, Panie Kolego !!?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

To jest w tobie jak krew!

Coś czuję, ze Seiko będzie miało pismo przedsądowe a może i sprawę w sądzie.

To będzie przełom, skończy się babci sranie i produkcja krzywizny, chyba że przestaną sprzedawać swoje produkty w PL...

Przecież pisze ze większość tych baboli może być po prostu winą zdjęcia ( na zdjęciu tylko tak wyglądać ) i ograniczeń aparatu a nie faktycznymi wadami. Czytaj k... ze zrozumieniem a nie wyskakuj z du.. strzelając i pijąc do sprawy z Omegą. Czytanie ze zrozumieniem nie boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale to nie wina zdjęć. Te zegarki takie są.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzywo i wesoło ^_^ Chapter ring delikatnie się przesuwa, więc czasem problem znika :lol:

 

Potwierdzam, jak się dobrze puknie to się ustawi :D

 

Edit: mod pafdedi

Nie cytujemy zdjęć ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ale to nie wina zdjęć. Te zegarki takie są.

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Nie neguje, że na żywo tak nie jest. Nie neguje totolotka jakościowego i mocnego spadku QC po 2015r. Natomiast trzeba zauważyć jedno CR jest pod kątem do tarczy i przy próbie zrobienia zdjęcia nawet minimalne przesunięcie aparatu powoduje efekt rozjechanych indeksów względem ringu. Nie raz robiłem zdjęcia i mogłem to zaobserwować. W realu ok na zdjęciu np bezel czy CR nie centruje.

 

Dla przykładu zacytowalem ten link. Tam dokładnie widać jak aparat zniekształca ułożenie indeksu względem znacznika na CR. Wygląda też ze inne indeksy nie są idealne na żadnym zdjęciu ale to może być tylko wada zdjęcia nie zegara.

 

Przy okazji wizyty po magazyn zip dokładnie przyjrzałem się zółwiowi w kolorystyce pepsi. Zero problemów z centrowaniem wkładki bezla czy ustawieniem indeksów minutowych względem stalowych.

 

Poprawka to był dokładnie PADI

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale * zrozumiałem co Ty napisałeś tylko, że mało mnie to obchodzi. Jak napisałem to jest w tobie - a co ? Tropienie !!! Obojętnie czy to zdjęcia czy salon, obojętnie czy Omega, czy Seiko żyć będziesz tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie żony na całe życie bierzemy a w ciul wad mają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To się wymienia na lepsze sztuki :D

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To się wymienia na lepsze sztuki :D

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Jest to jakiś pomysł ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie żony na całe życie bierzemy a w ciul wad mają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

masz racje, ale gdzie One maja głowę, że nas wzięły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.