Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Kompilacje, to w pewnym serwisie z filmikami można znaleźć, a nie w zegarkach. :P


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie taki temat na weekend i gratka dla kolekcjonerów i miłosników  modelu- rozważam sprzedaż mojego rodzynka: 

 

Monster I Gen. SKX 779 (czarny) na ori bransolecie (nie wiem czy skracana - na mój nadgarstek 19.5 cm pasuje idealnie, ale dokupiłem i mam do kompletu jedno dodatkowe ogniwo)

 

- stan unikalny jak na ten model - myśle, ze forumowe 9/10, gołym okiem widac jedynie  po uważnym przyjrzeniu sie kilka ryśnięć na zapięciu bransolety, ale "tyci, tyci" - absolutnie zaden desk diving w forumowym rozumieniu, z lupa może gdzies jeszcze cos włosowatego sie znajdzie, gołym okiem ciężko cokolwiek dostrzec, szkło i bezel oczywiście czyściutkie.

 

Aktualnie nie widze nigdzie żadnego egzemplarza w stanie zbliżonym do mojego, oferowanego gdziekolwiek do sprzedaży.

 

Mój tez nigdzie nie wisi, nie jest wystawiony na sprzedaż i nie będzie póki co - albo znajdzie sie "śmiałek" zdolny mnie skutecznie skorumpowac wśród forumowej braci z działu seiko, albo potworek zostanie u mnie i dalej bedzie sobie nabierał wartości.

 

Chętnie widziałbym odbiór osobisty, a nawet ogledziny przed zakupem - tak sie składa, że w najbliższym czasie będe praktycznie w poblizu wiekszosci najwiekszych miast w Polsce, wiec zapraszam na ogledziny, jeżeli komus nie beda wystarczyły zdjęcia.

 

Na priv zapraszam tylko ludzi "o mocnych nerwach", finansowo zdeterminowanych i naprawde chcących dołaczyc do swej kolekcji monstera I gen w stanie tak dobrym, jak to tylko mozliwe biorąc pod uwagę wiek modelu - pewnie jedna z ostatnich na to szans. 

 

Cena nie bedzie zatem z pewnościa ani niska, ani promocyjna. Nie zbieram na alimenty, nie sciga mnie komornik, nie kupuje mieszkania, nie wyprowadzam sie za granicę, a na fajki jeszcze mam  :) . Z drugiej strony wiem ile czasu sam szukałem swojego egzemplarza w takim stanie oraz jak daleko go znalazłem i ile musiałem za niego   za/przepłacic.  

 

Poza tym wcale nie jestem do końca przekonany do jego sprzedaży, dlatego zrozumiem jeżeli nie znajdzie sie wystarczająco zdeterminowany chetny i nie specjalnie sie tym zmartwię.

 

Jeżeli jednak ktos szuka takiego egzemplarza tego modelu w maksymalnie dobrym stanie to serdecznie zapraszam do kontaktu - a nuż sie dogadamy  :) .

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miło że chcesz by pozostał w klubie, ale to nie ten dział, na oferty ;)

No i nie widać tego zegarka....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo i to nie jest stricte oferta Mistrzu Yoda.

 

Fotki wysle zainteresowanemu na mail'a,  tu nawet nie umiałbym zamieścic - starej daty ze mnie człowiek i słabo sie znam na internetach  :) .  

 

W podobny sposób znalazl w zeszłym tygodniu nowy dom mój Zelos Hammerhead Bronze - tez niesmiało odezwałem sie do Kolegów w dziale o brązach i wszyscy byli zadowoleni i twierdzili Koledzy, że dzial jak najbardziej słuszny.

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo i to nie jest stricte oferta

Jak to nie jest oferta, to co to jest? Jak chcesz sprzedać, to przenieś ten tekst na bazarek, bo tutaj zostanie zaraz przykryty innymi postami. Na bazarku, większe możliwości bo ogląda całe forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) tak pomyślałam ,że może pochwale się moim nowym zegarkiem :)

post-64221-0-57531700-1549114746_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grat

Witam wszystkich :) tak pomyślałam ,że może pochwale się moim nowym zegarkiem :)

Gratki słoneczkolubnego seikacza. Wskazówki pomarańczowe,czy tak pada światło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te groty są pomarańczowe :) bardzo wygodny na ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę TV trzeba obejrzeć, toteż telewizorek towarzyszy

LRM_EXPORT_7986314282982_20190202_202347

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkim paniom z wątpliwościami co do Seiko serdecznie polecam, nie da się nie kochać ich wykonania i użytkowania :)

Hk4zgfT.jpg

 

pstrykniete oczywiscie kilka dni temu ale gosci na ręce co drugi dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie na tym pasku wygląda :) Widać że ciężko było dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkim paniom z wątpliwościami co do Seiko serdecznie polecam, nie da się nie kochać ich wykonania i użytkowania :)

 

 

pstrykniete oczywiscie kilka dni temu ale gosci na ręce co drugi dzień.

 

 

Kupiłem żonie dwa, jest zadowolona.

Zresztą z Citizenów również

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś też na zielono

LRM_EXPORT_36500781555952_20190203_14391

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze 100x było, nie irytujcie się.

Czy ktoś może polecić zegarmistrza, który chętnie zajmuje się Seiko Vintage z lat 70-tych?

min taki, żeby był w temacie. Tu akurat datownik do zrobienia i czyszczenie.

Dziękuję i pozdrawiam.

14213747_RIMG3970.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę co to za ref.

Mech. 4r35 tu w ciut wyższej cenie niż to co dostałam od Time trend https://minuta.pl/p,zegarek-damski-seiko-presage-srp861j1,539479.html?skad=googlepla&gclid=CjwKCAiA4t_iBRApEiwAn-vt-868ZECZ__hKzXhT273ESEflmoYTIB3_YsIrLGc9AOHLle4MOx8cxBoCT5IQAvD_BwE

Edytowane przez lejdipik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da radę jeszcze kupić gdzieś w polskim sklepie SKX013K2 ?


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.