Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle uważam że tych lupek srupek to mogli sobie darować...to psuje wizualny odbiór zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :)

emiel: oczywiście Monstery (czarny i pomarańcz w pierwszej wersji) mam w kolekcji. Tak samo jak SKX007/009. Mam też Seiko BFS oraz czarno-złotego "fff"

Sumo miałem i sprzedałem (myślę jednak o nim ponownie) Nowego Samuraja też, w wersji pepsi, ale jakoś... Nie wiem, nie do końca podszedł: sprzedałem i kupiłem ponownie 009

Żółwia też miałem (save the ocean w poprzeczne pasy) Tarcza przecudna, ale jakoś nie do końca przekonał mnie kształt koperty w połączeniu z tą właśnie tarczą. Wiem, brzmi absurdalnie, ale w innych wydaniach żółwik mi się bardziej podoba

satanic: kiedyś na bazarku leżał Obris, nawet nad nim myślałem ,ale uznałem, że jestem zbyt mocno "seikowy" i odpuściłem :ph34r:

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcą być jak Rolex...moim zdaniem, nie tędy droga. Szczerze, to wolę grawerowane koronki, jak kiedyś w SARXach, niż gołe, jak dziś, nawet w tych biedamasach zawyżonych cenowo. Podejrzewam, że wciśnięcie lupki było tańsze niż grawer i dodatkowy element w postaci ramki okienka na tarczy...smutne to, jak Seiko idzie w cyferki. I nie, że hejtuję firmę, ale nie lubię, kiedy goli się jeleni, bo tak to można nazwać, kiedy zegarki dwa razy gorsze jakościowo niż SARX019 sprzedaje się dwa razy drożej, bo marketing. O SDGM też mówił nie będę, po cichu wycofali, chyba stwierdzili, że za dobry zegarek w zbyt niskiej cenie. Było lepiej i chyba już nie będzie.

 

Edyta: Hogg, jeśli masz większy budżet i szukasz czegoś z wyżej półki w diverach, zawsze masz tuńczyka na kwarcu, wszystko zależy od budżetu. Też miałem Sumo, mi koperta nie leżała zupełnie, ale doceniam ten zegarek.

Edytowane przez emiel

Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś nowego czy już jest w ofercie?

 

Podoba mi się żółw

 

Szafir i ceramiczny bezel.

 

Plus lupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłeś lupkę i masz zwykłą dziurę w tarczy (bez ramki) i biały datownik :wacko:

Już bym wolał lupkę, no ale to Ty musisz teraz go nosić ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, muszę i chcę. To mój świadomy wybór, lupkami się brzydzę, bo w zegarkach są moim zdaniem niepotrzebne, szczególnie w ładnych zegarkach. Biały datownik jest mniej widoczny bez lupki, mniej więcej na poziomie Grand Seiko SD (nuras). Przeżyję, spokojnie :wub: :wub: :wub: Lupkowym skrytożercom mówię zdecydowanie nie.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę stwierdzić, że nic na to. Zostaje ze mną chyba po wsze czasy. Ilekroć go zakładam banan jest jak pierwszego dnia jak kupiłem pierwszy raz. A ten jest chyba 5. Pozatym kosztował mnie bardzo dużo.

 

 

Obecnie leży czarnuch I na olx.

 

Byłem przygotowany na taką odpowiedź :), ale kto pyta nie błądzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz: mam identyczny zestaw ;)

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hogg,

 

A wiesz co powiedziałby mój brat? 

.

.

.

... bez zdjęcia się nie liczy  :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemno już, kiepskie wyjdą. Jutro podrażnię towarzystwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Żółwia dobrze do końca chińczyki podrobić nie potrafią, ale chapter ring jak w oryginale :D

 

d08c93f9942e36bbbd25b89cee0f6fc8.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna limitka....[img=https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200212/305f18643c6ed1cadf9c7a1e

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Ten ladny. Tylko pasek dałbym inny.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółwia dobrze do końca chińczyki podrobić nie potrafią, ale chapter ring jak w oryginale :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Bransa też niezła ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemno już, kiepskie wyjdą. Jutro podrażnię towarzystwo :D

Brawo Ty. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest niby taki sam zestaw? Dzień dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj, buty ma jeden inny 54feb2657c9d287f504dcf93d80d7b5e.jpg

Pomijam fakt, że moje dwa prawilne ;)

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj, buty ma jeden inny

 

I zębów mu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie miłość do potworków jakoś osłabła i pomarańczowego w dokładnie takiej, najstarszej wersji ponosiłem jeszcze pożegnalnie w wakacje i sprzedałem niedawno.

Koledze, od którego odrobinę wcześniej kupiłem Orient Stara :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę od czasu do czasu, ale na pewno nie sprzedam. Zakładam, że zostaną ze mną tak jak i skx 007/009. Czasem wyciągnę z pudełka, ponoszę i się cieszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster tylko 2 gen są prawilne.

1 gen jest niedorobiony i wygląda jakby był zrobiony przez pijanego Chińczyka w przerwie między gotowaniem kolejnej porcji zakwasu na sake.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster tylko 2 gen są prawilne.

1 gen jest niedorobiony i wygląda jakby był zrobiony przez pijanego Chińczyka w przerwie między gotowaniem kolejnej porcji zakwasu na sake.

 

To dość częsta opinia wśród osób, które nie posiadają komentowanego produktu  :P

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.