Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

1 godzinę temu, Jash napisał:

Nie jestem właścicielem ale przyznaje ze zwłaszcza w jasnej wersji jest fantastyczny. Nosilbym...ale póki co zmieniam paski ;)

7bcd271ecbef9bd2854ce3bb5f8c0994.jpg

867d470ec875b8b0e2986557cdca0f96.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Ładnie mu siadła ta guma, pasuje do vintydzowego stajla :D 

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

2 godziny temu, Sol napisał:

Może nie urywają du.py, ale kradnie serce ;)

Bo to jest po prostu ładny, czytelny zegarek i tyle aż tyle i tylko tyle.Też o nim myślę.

Edited by deviles

Jak widzicie taki mod? Natknąłem się nań na azjatyckiej aukcji. Baza SRPD57K, Sapphire Double Dome Crystal, Coin Edge Bezel, Sea Urchin Hour, Black MM Sec Hand. Koperta z tyłkiem z widocznym mechanizmem 4r36, bransia oryginalna. Hit czy kit? Dla mnie bomba, ale sporo przekracza budżetowego SRPD57K. Sprzedający wystawił go bez oryginalnych rączek, tarczy, bezela, szkiełka od SRPD57K.

mod_seiko.png

10 minut temu, SEI_pat_KO napisał:

Jak widzicie taki mod? Natknąłem się nań na azjatyckiej aukcji. Baza SRPD57K, Sapphire Double Dome Crystal, Coin Edge Bezel, Sea Urchin Hour, Black MM Sec Hand. Koperta z tyłkiem z widocznym mechanizmem 4r36, bransia oryginalna. Hit czy kit? Dla mnie bomba, ale sporo przekracza budżetowego SRPD57K. Sprzedający wystawił go bez oryginalnych rączek, tarczy, bezela, szkiełka od SRPD57K.

mod_seiko.png

Hmmm🤔 ciekawe jak to wszystko wygląda na żywo. Wydaje się ok, ale szkoda że sprzedający nie dodaje oryginalnej "garderoby" tym bardziej, że jak piszesz jest sporo droższy od SRPD57K. Na pewno jest ciekawy 😉

Co to teraz jest?

Krzyżówka Seiko 5 z Sumo + bezel GMT od Rolexa :lol:

Diver to już nie jest bo techniczne podzespoły od srpd57k, GMT też nie, Scuba też nie,.....ech.

Gusta, gusta, gusta..........

2 godziny temu, Noodles napisał:

jak na moje to za dużo grzebane przy tym zegarku. 

no bo mod :)

2 godziny temu, SLAWEK 01 napisał:

Hmmm🤔 ciekawe jak to wszystko wygląda na żywo. Wydaje się ok, ale szkoda że sprzedający nie dodaje oryginalnej "garderoby" tym bardziej, że jak piszesz jest sporo droższy od SRPD57K. Na pewno jest ciekawy 😉

no jest ciekawy, w tym rzecz.

2 godziny temu, PiotrX napisał:

Co to teraz jest?

Krzyżówka Seiko 5 z Sumo + bezel GMT od Rolexa :lol:

Diver to już nie jest bo techniczne podzespoły od srpd57k, GMT też nie, Scuba też nie,.....ech.

100m może ma, ale nie zawarł informacji na ten temat więc raczej nie. Gdyby to był oryginalny bezel od rolexa to brałby w ciemno :D

Zazwyczaj nie zwracam uwagi na żadne mody, ale ten jakoś mi się spodobał, cena wysoka, bo i sprowadzenie wysokie.

fotka od d*py strony jeszcze :D

seiko_1.png

monster prawie jesienią :)

20200922_142157.jpg

12 minut temu, SEI_pat_KO napisał:

Zazwyczaj nie zwracam uwagi na żadne mody, ale ten jakoś mi się spodobał, cena wysoka, bo i sprowadzenie wysokie.

Musisz byś świadomy tego, że nie odsprzedasz go nawet w połowie tej ceny w której kupiłeś. Chyba, że trafisz takiego samego napaleńca jak Ty.

Wiem coś o tym z własnego doświadczenia. Nie opłaca się robić, a tym bardziej kupować tak drogich modyfikacji. Tym bardziej, że nie otrzymujesz jeszcze oryginalnych części...

Kupuj, kupuj, będziesz miał unikat; Seiko Scuba GMT z twarzą taty Sumo, itd

Ale jazda, hi, hi :lol:

Rozpisałem się i wykasowałem, mam ortodoksyjne podejście do odchyłek w zegarkach, ale tam gdzie go będziesz nosił, faceci chodzą w sukienkach, tak więc powinno być wszystko OK :P:lol:

Żarty żartami, ale wole oglądać facetów w sukienkach z modami seiko w kościołach, niż np. facetów w sukienkach z GS na ulicach :) Żeby nie było, nie mam nic przeciwko, ale jak się z tym ktoś afiszuje to średnio to mi się widzi

Edited by SEI_pat_KO

4 minuty temu, SEI_pat_KO napisał:

Żarty żartami, ale wole oglądać facetów w sukienkach z modami seiko w kościołach, niż np. facetów w sukienkach z GS na ulicach :) Żeby nie było, nie mam nic przeciwko, ale jak się z tym ktoś afiszuje to średnio to mi się to widzi

Hm, ciekawe podejście, do jednych jesteś przyzwyczajony od 2000lat, to do drugich też przyzwyczaisz się :D

Muszę lecieć, a temat o Seiko w kościele mucio ciekawy, he, he, nara.

Edited by PiotrX

2 godziny temu, SEI_pat_KO napisał:

Żarty żartami, ale wole oglądać facetów w sukienkach z modami seiko w kościołach, niż np. facetów w sukienkach z GS na ulicach :) Żeby nie było, nie mam nic przeciwko, ale jak się z tym ktoś afiszuje to średnio to mi się widzi

Widać, że nie byłeś na żadnym keilidh.

2 godziny temu, SEI_pat_KO napisał:

jedyny i niepowtarzalny. Będę go nosił do kościoła :D

Włóczykij otrzymał kiedyś tytoń do fajki, zrobiony z liści malin. Ale palił go tylko w niedzielę.

Edited by Sierżant Julian

2 minuty temu, SEI_pat_KO napisał:

Wiadomo o co chodzi... m.in. w Arabii też noszą "suknie" i Patki i Rolexy , nie chce tu nikogo urazić :)

Trza by ich spytać co zakładają razem z Rolexem:lol:

My tu widzimy same nadgarstki, może coś w tym jest co piszesz?

Nie wiem co noszą, trzeba by było ich zapytać, nie zastanawiałem się aż do tej pory.

Gdyby dawali fotkę z twarzą i zegarkiem pewnie by mniej polubień było :D W moim przypadku na pewno :D :D :D .

To już temat rzeka - czy zwracać uwagę na twarz czy zegarek? Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie i lajkuje :D

Pół żartem pół serio - czarny humor mi się włącza, więc już pasuje w tym temacie.

Tymczasem dobrej nocy panowie życzę 😘

a1bc396dd19d173bd38b51899eed26f4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional