Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

W promieniach wschodzącego słońca. :rolleyes:

 

 

Fajna fotka i dobrze się prezentuje. Zadowolony z zakupu? Co tam za pasek założyłeś?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna fotka i dobrze się prezentuje. Zadowolony z zakupu? Co tam za pasek założyłeś?

 

Jestem bardzo zadowolony, porządny i dobrze wykonany zegarek. Lubię go mieć na nadgarstku i bardzo podoba mi się jego czytelna tarcza. :) Pasek kupiłem tutaj:

https://pl.aliexpress.com/item/d-o-d-o-1-sztuk-Oryginalne-Mi-kkie-Sk-ry-Ciel-cej-Watch-Band/32840275534.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fwQxSea

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek ma zielone szycie? Ładna para, też na tą alfą się zastanawiam. I coraz bardziej wydaje mi się, że warto.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszycia są zielone, myślę że dość dobrze dopasowane do indeksów.

LRM_EXPORT_311047322013402_20190315_1222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wyrób ze starej chińskiej manufaktury Beijing Watch Factory model zungu 3 , z tego co wiem model rocznicowy już nie zdobycia chyba że z drugiej reki jak w moim przypadku :)

Mechanizm użyty do napędu to automatyczny SB1200P , 22 kamieniowy, koperta ze stali  chirurgicznej 316L o wymiarach 40 x11,5 mm, dekiel stalowy zakręcany i przeszklony

i jeszcze parę fotek

attachicon.gifP1000081.JPG

attachicon.gifP1000082.JPG

attachicon.gifP1000091.JPG

 

A tu kuzyn z ręcznym naciągiem.

post-21240-0-53231600-1552741103_thumb.jpg

post-21240-0-93384000-1552741112_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki eksperyment, skusiłem się wcześniejszymi zdjęciami na forum.

Sprawdziłem u zegarmistrza i w środku rzeczywiście jest Miyota. Wykonanie zegarka bardzo przyzwoite, nakładane indeksy, pełne ogniwa, wszystko równo. Rezerwa chodu wyszła mi 43h.

Najslabszy punkt to szkiełko, lekko wypukły szafir, który łapie wszystkie możliwe refleksy. 065cd084fd490b63acc5f13aa40713b8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę offtopic, ale wiem, ze niektórzy z was szukali do kupienia PAGANI DESIGN PD-1617 ala TAG. Długi czas go nie było już na Ali, ale ostatnio pojawił się znowu w sprzedaży, więc może ktoś reflektuje...

 

https://www.aliexpress.com/item/PAGANI-DESIGN-Men-s-Classic-Diving-Series-Mechanical-Watches-Waterproof-Steel-Stainless-Brand-Luxury-Watch-Men/32983203052.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.62c64c4dyqX2uY


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy koszulowiec - ostatnio ulubiony.

 

gallery_97447_3687_100220.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny efekt rocznicowych zniżek na Aliexpressie. Po zaskakująco dokładnym Starkingu, przyszła pora na "wojskowego" Seagulla. Tak jak poprzedni zakup, pełna satysfakcja. Załączone zdjęcie nie oddaje nawet ułamka wyglądu, wykonanie rewelacyjne. Piękne nakładane indeksy, świetny choć jak na razie sztywny pasek. Osobom o nadgarstku poniżej 18 cm polecam przymierzyć przed zakupem, ja mam właśnie tyle i jak dla mnie mały nie jest ;)

Załączone zdjęcie jest tylko potwierdzeniem zakupu, bo jego jakość jest zaprzeczeniem wyglądu zegarka. Zapłaciłem za niego w przeliczeniu około 630 zł, teraz z aktualnymi możliwymi zniżkami kosztować będzie około 50 zł więcej. Mimo atrakcyjnej ceny przegapiłem bonus 10 USD, który był na Ali a dowiedziałem się o nim po fakcie, ale co tam. Mój nowy zegarek jest super i wszystkim polecam. Dodatkowo dostałem zniżkę 3% na kolejny zakup Seagulla i przyda się na pewno, ale teraz pora na coś polskiego - Żabol Gerlacha, albo Xicorr M20. Ten pierwszy ma priorytet, może ktoś już się znudził?

post-102388-0-09523600-1555422090.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ładne zdjęcie i dobrze dobrane kolory, zegarka, paska, jak i całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@strix: 

To nie jest koreańskie?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za różnica tak samo daleko od pastwisk z fioletowymi krowami ;)

Dla mnie żadna, po prostu miałem wrażenie, że to Korea. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwarc, inspiracja wiadomo czym...

cena ok 50 zł

Bransoleta z pełnych ogniw, niestety ogniwa odlewane, nie skrawane (patrz cena... az dziwne, że nie ze zwijanych blaszek).

Zapięcie jest z zabezpieczeniem, działa całkiem dobrze, brak niestety mikroregulacji...

Koperta wykonana znacznie lepiej, ale też odlewana. Górny pierścień ze szkiełkiem jest szlifowany (widać i czuć pod palcami, że ten element został obrobiony)

Indeksy są wypukłe, nie namalowane, luma jest, ale oczywiście szczątkowa.

Datownik działa.

Za taką cenę, nie ma tragedii, na chwilkę może być ;)

https://pl.aliexpress.com/item/Moda-Curdden-luksusowa-marka-m-czyzna-zegarka-ze-stali-nierdzewnej-Nautilus-analogowe-Sport-m-czyzna-zegar/32995140192.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.11f02fbd8M6me6

 

post-56904-0-96735800-1557566575_thumb.jpg

post-56904-0-74470200-1557566581_thumb.jpg

post-56904-0-74586100-1557566587_thumb.jpg

post-56904-0-01336300-1557566593_thumb.jpg

post-56904-0-34666200-1557566600_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwarc, inspiracja wiadomo czym...

cena ok 50 zł

Bransoleta z pełnych ogniw, niestety ogniwa odlewane, nie skrawane (patrz cena... az dziwne, że nie ze zwijanych blaszek).

Zapięcie jest z zabezpieczeniem, działa całkiem dobrze, brak niestety mikroregulacji...

Koperta wykonana znacznie lepiej, ale też odlewana. Górny pierścień ze szkiełkiem jest szlifowany (widać i czuć pod palcami, że ten element został obrobiony)

Indeksy są wypukłe, nie namalowane, luma jest, ale oczywiście szczątkowa.

Datownik działa.

Za taką cenę, nie ma tragedii, na chwilkę może być ;)

https://pl.aliexpress.com/item/Moda-Curdden-luksusowa-marka-m-czyzna-zegarka-ze-stali-nierdzewnej-Nautilus-analogowe-Sport-m-czyzna-zegar/32995140192.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.11f02fbd8M6me6

Kurde tylko ta nazwa... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwa pasuje do kategorii 'fun watch', ale ciekawe, czy producent chciał nawiązać do renomy marki Curren?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwarc, inspiracja wiadomo czym...

cena ok 50 zł

Bransoleta z pełnych ogniw, niestety ogniwa odlewane, nie skrawane (patrz cena... az dziwne, że nie ze zwijanych blaszek).

Zapięcie jest z zabezpieczeniem, działa całkiem dobrze, brak niestety mikroregulacji...

Koperta wykonana znacznie lepiej, ale też odlewana. Górny pierścień ze szkiełkiem jest szlifowany (widać i czuć pod palcami, że ten element został obrobiony)

Indeksy są wypukłe, nie namalowane, luma jest, ale oczywiście szczątkowa.

Datownik działa.

Za taką cenę, nie ma tragedii, na chwilkę może być ;)

 

Ogniwa odlewane bo odlanie z szajsmetalu jest tańsze niż zwijane stalowe blaszki. Stalowe blaszki to przy tym luksus. Koperta dramatyczna, szajsmetal o kiepskiej powierzchni pokrty chromem. Sporo przepłaciłeś. ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi się nie znudził :-), ma piękną tarczę.

 

gallery_97447_3818_3205452.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.