Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie za info. Może jeszcze nie dojrzałem do rozmiaru 42 :P

Jako ciekawostkę powiem, że przyszedł dzisiaj Sea-Gull ocean star z ali i idzie do zwrotu niestety.... nie wiem, może szukam tego do tego 🤣

 

A tak btw, czy dysponuje ktoś linkiem do Ocean X Sharkmaster? Są na ebay z Włoch, ale ja niestety aktualnie mieszkam w kraju, który zdecydował się opuścić Unię Europejską i z przesyłką jest 300 funtów i cholera wie, czy nic ekstra nie każą płacić. Na Ali nie mogę znaleźć, może źle szukam?


Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego różnią się loga ? Wcześniejszy i późniejszy wypust ? Jak to rozpatrywać ?

 

 

IMG_8331.jpeg

IMG_8330.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Dlaczego różnią się loga ? Wcześniejszy i późniejszy wypust ? Jak to rozpatrywać ?

 

 

IMG_8331.jpeg

IMG_8330.jpeg

Tak dodatkowo mają różne casebacki. Pamiętaj, że ten z dołu ma 4-5 letni mechanizm który pewnie wymaga serwisu lub wymiany w całości. Widziałem go na olx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Krzysiekjot napisał(-a):

Tak dodatkowo mają różne casebacki. Pamiętaj, że ten z dołu ma 4-5 letni mechanizm który pewnie wymaga serwisu lub wymiany w całości. Widziałem go na olx.

Dzięki 

fota z olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Dlaczego różnią się loga ? Wcześniejszy i późniejszy wypust ? Jak to rozpatrywać ?

 

 

IMG_8331.jpeg

IMG_8330.jpeg

Dla porównania "epok" San Martina. 

 

 

20230505_084704.jpg

 

IMG_20220824_083035.jpg

 

20230719_082631.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

Elo, jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na free bazar😀

IMG_20231231_105853.jpg

No tak ... ujowa koronka to się nie dziwię 😛 

I pewnie damka 😆

 

IMG_20231231_150308.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

No tak ... ujowa koronka to się nie dziwię 😛 

I pewnie damka 😆

 

Co kto lubi Tomaszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dawnymi czasy miałem Parnisa ala Omega, wydawał  mi się tandetny, zresztą nazwa mnie nie przekonywała, więc poszedł do ludzi. Teraz po kilku latach i po obserwacji wątku o zegarkach z Państwa Środka, zainteresowałem się tematem. Jako osoba często szukająca jednorożoca w każdej dziedzinie, kupiłem i zwróciłem (zanim został wysłany) Cronos, później doszedł Sea-Gull Ocean Star, zegar bardzo ładny, niestety dla mnie jako diver ciut za mały. Potem Steeldive, niby trzyma rozmiar, niby fajny, ale te wskazówki ala rolek strasznie mi się nie podobają, by nie rzec drażnią. Nie chcę ich, ani zegarków z nimi, i tym sposobem przepadł Ocean X Sharkmaster..... aż do dzisiaj kiedy dotarł ten Pagani. W końcu paszcza się uśmiechnęła, bo bardzo mi się ten zegar podoba. Dla mnie bardzo wyraźny i czytelny, pięknie również świeci, rozmiar jak na nie divera (bo to chyba nie jest diver?) super. Może nawet dokupię czarny. No i może coś uda mi się wygrzebać jeszcze z czeluści Aliexpress.

PXL_20231231_163313942.PORTRAIT.jpg


Orły latają samotnie. Barany chodzą stadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Big Z napisał(-a):

No cóż, dawnymi czasy miałem Parnisa ala Omega, wydawał  mi się tandetny, zresztą nazwa mnie nie przekonywała, więc poszedł do ludzi. Teraz po kilku latach i po obserwacji wątku o zegarkach z Państwa Środka, zainteresowałem się tematem. Jako osoba często szukająca jednorożoca w każdej dziedzinie, kupiłem i zwróciłem (zanim został wysłany) Cronos, później doszedł Sea-Gull Ocean Star, zegar bardzo ładny, niestety dla mnie jako diver ciut za mały. Potem Steeldive, niby trzyma rozmiar, niby fajny, ale te wskazówki ala rolek strasznie mi się nie podobają, by nie rzec drażnią. Nie chcę ich, ani zegarków z nimi, i tym sposobem przepadł Ocean X Sharkmaster..... aż do dzisiaj kiedy dotarł ten Pagani. W końcu paszcza się uśmiechnęła, bo bardzo mi się ten zegar podoba. Dla mnie bardzo wyraźny i czytelny, pięknie również świeci, rozmiar jak na nie divera (bo to chyba nie jest diver?) super. Może nawet dokupię czarny. No i może coś uda mi się wygrzebać jeszcze z czeluści Aliexpress.

PXL_20231231_163313942.PORTRAIT.jpg

Troche diver bo koronka jest wkręcana,i jak widać nie wkręcona.Jest super i podoba się 👍 bo to homar Taga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na nowym pasku. 
 
IMG_20240101_095103.thumb.jpg.168323747f0a2ed3ff237fc1434c1fa6.jpg
Mam ten sam pasek. Pasuje idealnie do Christopher Ward Sealander.

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, dawid_999 napisał(-a):

Mam ten sam pasek. Pasuje idealnie do Christopher Ward Sealander.

Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka
 

Tu kupiłeś? 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005004123550577.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.90.6d981c24dP5pLd&gatewayAdapt=glo2pol 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.