Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

w arsenalu jak sie pojawi jakas wybijajaca sie postac to zaraz odchodzi do wiekszego klubu, z takim zarzadzaniem nigdy nie wygraja.

Bo przez ostatnie kilka lat zbytnio dbają o dywidendy dla udziałowców ;) Kilka dni temu Wenger wypowiedział sie ,że chce po tym sezonie utrzymać skład i jeszcze dodatkowo go wzmocnić bo jak widać walka o tytuły w Premiership , FA Cup , LM to olbrzymie wyzwanie zwłaszcza dla organizmów piłkarzy , przecież poczatek tego sezonu był perfekcyjny i jeszcze w grudniu byli na szczycie , a opinie ekspertów były takie że Arsenal w tym sezonie idzie na mistrza a od początku 2014 i kontuzji Ramseya zjazd w dół :(

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real drugi remis z rzędu...

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.
Napisano (edytowane)

Coś wspaniałego :). Barca ma los w swoich rękach. Idziemy po tytuł mistrza La Liga !.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle miałem cichą nadzieję na potrójną koronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie skończy się tylko z Pucharem Króla... Ja liczę na podwójną koronę bez względu czy to dzięki LM czy La Liga...

Oby Barca nie wygrała La Ligi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę o La decimie, La liga w tym momencie myślę że jest stracona :(


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Ostatnie 20 minut tej kolejki w Primiera może być ciekawe, ciekawe. Real chyba już się nie liczy, Barca ma wielką szansę a Atletico samo sobie utrudnia ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:huh:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FCB zrobiła dużo dla Atletico ale i tak sprawa rozstrzygnie się w Barcelonie. Dobrze, chociaż będą emocje ;). Z drugiej strony strzał Adriana Lopeza i obrona Willy'ego z 94 min. kosmos.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy Simeone mogą jeszcze wszystko zgarnąć...albo wszystko stracić w tych dwóch meczach...fajnie jest być kibicem Athletico w tych dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

FCB zrobiła dużo dla Atletico ale i tak sprawa rozstrzygnie się w Barcelonie.

 

Chyba raczej cykory z Elche zrobili dużo dla Atletico. Oglądałem mecz Barcy i mam serdecznie dość widząc jak przeciwnik mojej drużyny na samą myśl, że zagra przeciwko Dumie Katalonii, ma kisiel w gaciach. Piłkarze Elche zagrali tak, jakby jaja zostawili w szatni. Na polu karnym postawili nie jeden, a dwa autobusy. Nie cenię i nie szanuję takiej gry. W tym kontekście szacunek mam do zawodników Realu. Przegrali co prawda z Barcą 4:3 , ale jak mistrzowie. Zagrali otwarty mecz. Elche wyciąga remis jak patałach. Aha, gratulacje dla Celty. Bardzo liczyłem na ich dobry wynik w meczu z Realem, a Luisa zapraszamy do Barcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przegrają z FCB to będą mogli sobie tylko pluć w brodę, zagrali dwa słabe mecze ostatnio, chociaż mecz z Levante był beznadziejny a nie tylko słaby. A tak mogli już dziś świętować... 

W Anglii było podobnie, tam Liverpool stracił tytuł w meczach z Chelsea (Gerrard chyba zapamięta ten mecz do końca życia) i Crystal Palace. W Hiszpanii będzie o tyle fajniej, że o wszystkim zadecyduje bezpośredni pojedynek w ostatniej kolejce. 

 

PS

Jeżeli kandydat na mistrza gra z 14. drużyną to czego się ma spodziewać, jeżeli w wielu przypadkach nie skomasowanej obrony i "liczenia na kontrę"? Zresztą, czy nam się podoba, czy nie, ale taka taktyka, nie może być zarezerwowana tylko dla Mourinho ;). Barca miała to wygrać, nie wygrała, cóż... 

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z drugiej strony strzał Adriana Lopeza i obrona Willy'ego z 94 min. kosmos.

 

Pod sam koniec meczu, z tego wolnego też było bliziutko. Szkoda, że nie wygrali. Ciekawe jak tam nastroje w szatni Krystyny i spółki, 2 remisy i przegrana pod koniec sezonu i przy takiej tabeli, sami sobie w kolana strzelają. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba raczej cykory z Elche zrobili dużo dla Atletico. Oglądałem mecz Barcy i mam serdecznie dość widząc jak przeciwnik mojej drużyny na samą myśl, że zagra przeciwko Dumie Katalonii, ma kisiel w gaciach. Piłkarze Elche zagrali tak, jakby jaja zostawili w szatni. Na polu karnym postawili nie jeden, a dwa autobusy. Nie cenię i nie szanuję takiej gry. W tym kontekście szacunek mam do zawodników Realu. Przegrali co prawda z Barcą 4:3 , ale jak mistrzowie. Zagrali otwarty mecz. Elche wyciąga remis jak patałach. Aha, gratulacje dla Celty. Bardzo liczyłem na ich dobry wynik w meczu z Realem, a Luisa zapraszamy do Barcy.

musisz przyznac ze barcelona swoim jalowym klepaniem poprostu wymusza taki styl gry, jak sie otworza to dostana bramki, ostatecznie decyduja gole a nie styl, taka jest pilka, mozna grac "pieknie" i przegrac i grac ch... i wygrac. barcelona o tym wie, chelsea o tym wie, real, bayern.. kazdy. krolewscy wypadaja i wyglada na to ze przygotowuja sie od jakiegos czasu na final, moze i dobrze, pelno kontuzji w druzynie. ostateczne starcie w 38 kolejce. dla mnie pojedynek neutralny jako kibica. ale... mysle ze barca tak samo jak i real zagrala slaby sezon. a atletico- jak na ich mozliwosci to zagrali swietny sezon. im ten tytul sie nalezy bardziej poprostu. (bardziej od realu tez no ale wczesniej nie wypadalo tego powiedziec :P) pozdro.

PS. Magik Tobie tez nie wypada sie zgodzic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

musisz przyznac ze barcelona swoim jalowym klepaniem poprostu wymusza taki styl gry, jak sie otworza to dostana bramki, ostatecznie decyduja gole a nie styl, taka jest pilka, mozna grac "pieknie" i przegrac i grac ch... i wygrac. barcelona o tym wie, chelsea o tym wie, real, bayern.. kazdy.

 

Styl Barcy przez długi okres czasu zdawał egzamin i to na tyle dobrze, że byli tacy, którzy twierdzili, iż drużyna nie potrzebuje trenera. To oczywiście było absurdalne twierdzenie. Gdyby Martino był dobrym trenerem na miarę Barcy, wprowadziłby modyfikacje poprawiające efektywność bramkową FCB. Myślę, że  tylko kwestią czasu jest informacja, że to Luis Enrique będzie trenerem Barcy na kolejne lata. Co do Los Colchoneros to oczywiście ich osiągnięcia zasługują na uznanie i szacunek (weźmy chociażby pod uwagę ich budżet w porównaniu do Realu, Barcy) choć warto też zaznaczyć, że męczyli w tym sezonie niejeden mecz. Barca oczywiście zagrała słaby sezon. Gdyby było inaczej, nikt nie mówiłby o pożegnaniu obecnego trenera oraz zmianach w składzie sięgających sprzedaży nawet dziesięciu zawodników z pierwszej drużyny. Być może i Barca nie zasługuje na wygranie La Liga w tym roku, ale i tak będę trzymał za nich kciuki (niezależnie od wszystkiego), bo Barcę mam w sercu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Dzisiaj mecz, który zdecyduje o mistrzostwie La Liga. Mecz, który Barca musi wygrać natomiast Atletico wystarczy remis. Wszyscy wiemy, że Los Colchoneros mają bardzo dobrze poukładaną defensywę i nie tracą dużo bramek. Barca musi atakować, a więc zapewne się otworzą, a to da szanse Atletico na kontry. Warto też dodać, że Los Colchoneros zagrają w najmocniejszym składzie. Po stronie Barcy zabraknie Neymara (oczywiście Puyola, Valdesa) natomiast Pique oraz Alba (blok defensywny) nie grali przeszło miesiąc. Jaki wynik obstawiacie ? :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

2:0 dla Atletico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Atletico spartoliło dwie szansy to mam mieszane przeczucia. Z jednej strony, do trzech razy sztuka (porażka, remis to teraz zwycięstwo?) ;) I życzę powodzenia Atletico. Z drugiej, los bywa przewrotny a "Miałeś chamie złoty róg (...) ostał ci się ino sznur" niestety często się sprawdza - vide Liverpool. Życzyłbym sobie bramkowego remisu ale rzeczywistość może być inna;). IMO faworytem jest Barca. Wyniku nie wytypuję. Nawet chyba nie będę oglądał meczu.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atletico jak już ktoś napisał może mieć dwa berła ale może też zostać z niczym. Bym był happy jakby dziś nie przegrali a za tydzień już tak. :-) Real wydawało się ma autostradę po tytuł ale 10 tak im w głowie zamąciła że sami za chwilkę mogą się obudzić z ręką w nocniku.

W przyszłym roku myślę że Barca przebudowywana będzie łatwiejszym kąskiem :-)

 

Esy floresy spod Desy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mecz na razie nie zachwyca...szkoda mi kontuzjowanych Costy i Turana. ale Atletico samo sobie zrobiło taką końcówkę sezonu...masakra.coś czuję że przegraja wszystko w tym sezonie. Visca El Barca!!!

aha prawdopodobnie trenerem Barcy będzie Louis Enrique :D to będą jaja :D był trenerem mojego ulubionego klubu ROmy i się nie popisał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super!

Brawo.

Jednak dałem radę i mecz obejrzałem, myślałem, że jest o 20 ;).

Barcelona, sezon bez żadnego tytułu? Hm... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Brawo Atletico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.